Firma Ale.pl wiodący Partner HP specjalizująca się w sprzedaży usług z obszaru druku i IT poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Konsultant ds. Telesprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Telefoniczna sprzedaży produktów IT

Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, mile widziane w branży IT

Nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych oraz determinacja w działaniu

Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Dyspozycyjność

Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientami

Elokwencja, dobra dykcja i miły głos

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

System szkoleń produktowych oraz z zakresu sprzedaży

Premie uzależnione od osiąganych wyników

Możliwość rozwoju w środowisku IT

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mail bok@ale.pl. Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska i klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).