Łatwiejsza jazda jest możliwa - zobacz jak produkty Navitel mogą Cię wspomagać w aucie.

 
NAVITEL® jest dostawcą wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie.
 
Navitel dostarcza użytkową elektronikę samochodową skierowaną do wszystkich kierowców zarówno zawodowych wspierających ich w pracy jak i tych, którzy korzystają z auta prywatnie. Głównymi modelami tego producenta są wideorejestratory. W szerokiej palecie kamer samochodowych Navitel odnaleźć można wideorejestratory rejestrujące przód pojazdu, jak i urządzenia z kamerą cofania tzw. rejestratory przód i tył. Wszystkie aparaty zostały wyposażone w tryb parkingowy, który pozwala na nagrywanie także incydentów w czasie postoju, uruchamiając urządzenie poprzez zainstalowany czujnik ruchu.
 

Poniżej znajdź promocyjne zestawy wideorejestratorów z kartami SD lub smartboxem,

Następną ważną grupą urządzeń Navitel są nawigacje zarówno samochodowe jak i te przeznaczone na motocykl. Te urządzenia z GPS-em świetnie się sprawdzają na drogach całej Europie. Nowoczesna nawigacja to poza planowaniem trasy również szereg informacji o ostrzeżeniach na drodze, fotoradarach, czy punktach POI. 

Navitel to również radia samochodowe - zaawansowane systemy audio, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obsługę wielu formatów multimedialnych.

Navitel to także akcesoria samochodowe takie jak uchwyty do wideorejestratorów, ładowarki samochodowe czy transmitery jak również też stacje ładowania

ale.pl - oficjalny partner Navitel

Czytaj na blogu jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem z produktami Navitel.

103490