Firma Ale.pl wiodący Partner HP specjalizująca się w sprzedaży usług z obszaru druku i IT poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista ds. zaawansowanych rozwiązań druku

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

- Sprzedaż nowoczesnych urządzeń drukujących i systemów druku dla Klientów biznesowych (B2B)

- Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych

- Dopasowywanie proponowanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb

- Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych

- Doradztwo techniczne w procesie doboru i instalacji sprzętu

- Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów

- Monitorowanie i analizowanie trendów na rynku

Wymagania:

- Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B urządzeń drukujących i systemów druku

- Znajomość rynku druku i branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem

- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji

- Znajomość zasad profesjonalnej obsługi Klienta oraz technik sprzedaży

- Samodzielność i zdyscyplinowanie

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników)

- Możliwość uczestniczenia w projektach opartych o nowoczesne technologie

- Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

- Szkolenia sprzedażowe i produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mail bok@ale.pl. Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska i klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).