Regulamin konkursu "2000 lajków"

konkurs_lajki.png

1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest sklep ale.pl Mariusz Zieliński.
2. Konkurs ma miejsce na tablicy fanpage sklepu ale.pl.
3. Konkurs trwa od wtorku (31.10.2017) do przyszłego wtorku (07.11.2017).
4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada prawdziwe konto na Facebooku i ma ukończone 18 lat (w przypadku osób młodszych (powyżej 13 roku życia), obowiązuje zgoda rodzica, lub prawnego opiekuna na udział w konkursie).
5. Zasady konkursu polegają na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe: "Dlaczego chciałbyś kupić nowego laptopa?". Wśród osób, które udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe, zostanie wybrana jedna, która dodała najbardziej kreatywny komentarz (stanowiący odpowiedź na pytanie) w poście konkursowym na tablicy sklepu ale.pl.
6. Osoby, które dodadzą więcej, niż jeden komentarz konkursowy (zawierające większą liczbę odpowiedzi na pytanie konkursowe, niż 1) automatycznie zostają zdyskwalifikowani.
7. Zwycięzcy zostaną podani na tablicy fanpage'u sklepu ale.pl nie później, niż do dnia 14.11.2017, a wysyłka nagrody zostanie nadana do 5 dni od nadesłania przez zwycięzcę danych.
8. Nagrodę stanowią słuchawki przewodowe firmy HP.
9. Osoba wytypowana jako zwycięzca jest zobowiązana do napisania na fanpage'u sklepu ale.pl (za pośrednictwem wiadomości prywatnej) prawdziwych danych potrzebnych do przesyłki (które zostaną wykorzystane jedynie do celów wysłania nagrody).
10. Każdy dodany komentarz traktowany jest jako akceptacja powyższego regulaminu.
11. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.