Regulamin konkursu "Dobrze, że jesteś..."

1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest sklep ale.pl Mariusz Zieliński.
2. Konkurs ma miejsce na tablicy fanpage sklepu ale.pl.
3. Konkurs trwa od piątku (09.02.2018) do wtorku (13.02.2018).
4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada prawdziwe konto na Facebooku i ma ukończone 18 lat (w przypadku osób młodszych (powyżej 13 roku życia), obowiązuje zgoda rodzica, lub prawnego opiekuna na udział w konkursie).
5. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy sklepu internetowego ale.pl oraz najbliższa rodzina pracowników.
6. Zasady konkursu polegają na oznaczeniu bliskiej osoby i dokończeniu zdania „dobrze, że jesteś bo…”. Wśród osób, które spełnią wymogi, wybierzemy trzy odpowiedzi, które najbardziej nas poruszą.
7. Osoby, które dodadzą więcej, niż jeden komentarz konkursowy (zawierający większą ilość dokończonych zdań niż 1) automatycznie zostają zdyskwalifikowani.
8. Zwycięzcy zostaną podani na tablicy fanpage'u sklepu ale.pl nie później, niż do dnia 14.02.2018, a wysyłka nagrody zostanie nadana od razu po nadesłaniu przez zwycięzcę danych.
9. Nagrodę stanowi karta podarunkowa o wartości 100 zł brutto w formie elektronicznej na zakupy w sklepie ale.pl. Ilość kart podarunkowych wynosi trzy. Karty nie można wymienić na gotówkę. Przy zakupie na mniejszą kwotę, nie będzie wydawana reszta. Karta ważna do 30.06.2018.
10. Osoba wytypowana jako zwycięzca jest zobowiązana do napisania na fanpage'u sklepu ale.pl (za pośrednictwem wiadomości prywatnej) prawdziwych danych potrzebnych do przesyłki – adresu email (które zostaną wykorzystane jedynie do celów wysłania nagrody).
11. Każdy dodany komentarz traktowany jest jako akceptacja powyższego regulaminu.
12. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.