HP Elite Dragonfly to ultralekki biznesowy komputer konwertowalny, który zapewnia doskonałą łączność na potrzeby idealnej współpracy.

Doskonała współpraca.

Komputery HP Elite Dragonfly i Dragonfly Max oferują zaawansowaną kamerę, redukcję szumów wspomaganą sztuczną inteligencją oraz doskonały system dźwięku Bang & Olufsen. Dzięki temu masz poczucie osobistego udziału w każdym spotkaniu, nieważne gdzie jesteś. Znakomity, ultrajasny wyświetlacz zapewnia niesamowite wrażenia ze współpracy, przy szybkości i niezawodności transmisji właściwej gigabitowej technologii Wi-Fi 6.
Ultralekkie i imponujące.

Komputery HP Elite Dragonfly i Dragonfly Max zmieniają każde miejsce w biuro mobilne. Charakteryzują się elegancką i smukłą konstrukcją oraz oferują maksymalną mobilność i wydajność. System Windows 10, długi czas pracy na baterii i elastyczne tryby dostosowane do każdego stylu pracy pozwalają zrobić więcej.
Dobrze wygląda. Działa jeszcze lepiej.

Wyraź swój styl atrakcyjnym wzornictwem. Komputery HP Elite Dragonfly i Dragonfly Max cechują się precyzyjnym wykonaniem, efektownymi akcentami wycinanymi ostrzem diamentowym i estetycznym wykończeniem. Wyraziste akcenty podkreślają stylistykę konstrukcji, wykonanej z materiałów pochodzących z recyklingu, w tym tworzyw sztucznych najczęściej trafiających do mórz i oceanów.
Niczym niezakłócona praca.

Praca zdalna odstawiła na bok komputery stacjonarne, ale położyła nacisk na bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Komputery HP Elite posiadają wbudowane zabezpieczenia sprzętowe, które wykrywają cyberataki i lepiej chronią firmę. Samonaprawiający się system BIOS umożliwia szybkie odzyskiwanie sprawności w każdym miejscu, a wysuwana kamera HP i przesłona HP Sure zapewniają prywatność.

HP Elite Dragonfly Max - 459J1EA