Ciągle Cię gdzieś nosi? Wybierz telefon komórkowy dla aktywnych!

Ciągle Cię gdzieś nosi? Wybierz telefon komórkowy dla aktywnych!

Uprawianie sportu czy generalnie aktywność fizyczna to świetny sposób na stres i radzenie sobie z szarą codziennością. Nic dziwnego, że coraz więcej Polaków po pracy (lub przed) wskakuje w wygodne ciuchy, by biegać, jeździć na rowerze czy pływać. Nie brakuje też zapaleńców, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na mordercze treningi, a wakacje spędzają nie w hotelu all inclusive, ale np. na żaglach, górskich szlakach czy trasach triathlonowych. Ten opis idealnie pasuje do Ciebie?  W takim razie koniecznie przeczytaj nasz poradnik, który poświęcamy modelowi telefonu komórkowego stworzonego specjalnie z myślą o osobach aktywnych.

Dlaczego nie smartfon?

Telefon Maxcom MM 920 ŻÓŁTY STRONG IP67 dostępny w sklepie www.ale.pl

Smartfon Maxcom MM 920 Żółty STRONG IP67

Być może zastanawiasz się, do czego jest Ci właściwie potrzebny jakiś specjalny telefon dla aktywnych, skoro możesz po prostu korzystać ze swojego smartfona? Skoro masz taką wątpliwość, to znaczy, że jeszcze nie zdarzył Ci się żaden przykry wypadek. Nie chcemy zapeszać, ale to tylko kwestia czasu.

Zwykłe smartfony są bardzo wrażliwe na warunki atmosferyczne. Szkodzi im właściwie wszystko: zimno, gorąco, deszcz, zbyt suche powietrze, silne nasłonecznienie. Dlatego trzeba poświęcić sporo energii na to, by ochronić telefon przed tym wszystkim. Na pewno się zgodzisz, że to zupełnie bez sensu.

Mało tego. Wyobraź sobie, że podczas jazdy rowerem z dużą prędkością smartfon wypada Ci z kieszeni lub odczepia się od kierownicy i spada na ziemię. Jest niemal pewne, że mało co z niego zostanie. Jeśli natomiast smartfon upadnie Ci na plaży, to porysowany ekran masz jak w banku. Moglibyśmy tak wymieniać bez końca.

Właśnie dlatego osoby aktywne, do których się zaliczasz, powinny kupić telefon komórkowy, który zapewni im kontakt ze światem (co jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa), a jednocześnie będzie w 100% odporny na trudne warunki atmosferyczne. Taki, któremu nie robi wielkiej różnicy, czy znajduje się w ciepłej i miękkiej kieszeni, czy może akurat został zasypany w pryzmie śniegu.

Maxcom MM 920 Strong: twardziej wśród telefonów

Pora przejść do konkretów i zaprezentować Ci telefon, który spełni oczekiwania biegających, jeżdżących, chodzących, żeglujących, pływających czy skaczących. Maxcom MM 920 Strong to świetny aparat dla aktywnych i zdecydowanie najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym. Za nieco ponad 200 złotych otrzymasz telefon, który jest niemal niezniszczalny, a do tego prezentuje się efektownie i gwarantuje wysoki poziom funkcjonalności.

Najważniejszym elementem telefonu jest bardzo wytrzymała obudowa, która zapewnia dostateczną ochronę przed takimi zjawiskami, jak kurz, piasek, błoto, woda oraz silne wstrząsy spowodowane np. upadkiem. Współczynnik zabezpieczenia telefonu to IP 67.

Maxcom MM 920 Strong oferuje szereg przydatnych funkcji, jak latarka, łączność Bluetooth, slot na karty micro SD oraz wbudowany aparat fotograficzny. Warto wyróżnić pojemną baterię, która w trybie czuwania gwarantuje aż 460 godzin nieprzerwanej pracy urządzenia.

W codziennym użytkowaniu pomocna będzie też funkcja Dual SIM. Dzięki niej można korzystać z dwóch kart jednocześnie – druga może służyć np. do łączenia się z Internetem. Zwiększa to również bezpieczeństwo w trudnym terenie, minimalizując ryzyko braku zasięgu operatora.

Telefon Maxcom MM 920 CZARNY STRONG IP67 od www.ale.pl

Smartfon Maxcom MM 920 CZARNY STRONG IP67

Telefon Maxcom MM 920 Strong możemy polecić nie tylko osobom aktywnym, ale też np. wykonującym pracę fizyczną w trudnych warunkach (np. budowlańcom czy instalatorom). Ten model w ale.pl jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz bardzo efektownej żółtej. Którą wybierzesz dla siebie?