Podczas zmiany podzespołów w swoim urządzeniu często zastanawiamy się nad tym, co będzie dla nas najbardziej optymalne. Wiadomo, że czym mocniejszy i nowszy sprzęt tym lepiej, wszystko się jednak wiąże z przeznaczonym na to budżetem. Dzisiaj mamy dla was do zaproponowania najbardziej optymalne rozwiązanie dotyczące dysku twardego – Western Digital Purple WD20PURZ!

Co oznacza sformułowanie „uniwersalny”? Otóż chodzi tutaj o podzespół, który nie tylko zapewni nam optymalne działanie na urządzeniu, ale także nie nadwyręży naszego portfela. Przedstawiamy cieszący się największym zainteresowaniem naszych klientów dysk twardy WD20PURZ od firmy Western Digital!

Czym się charakteryzuje?

Po przeanalizowaniu wielu zamówień na naszym sklepie, śmiało możemy stwierdzić, że najbardziej optymalną pojemnością dysku twardego jest 2TB. Nie za dużo nie za mało – w sam raz. Rozwiązanie to zapewni olbrzymią przestrzeń na wszystkie pliki – od tych tekstowych po filmy w jakości 4K czy nawet gry. Choć wiemy, że najnowsze tytuły potrafią zajmować dużo miejsca, to jednak dysk o pojemności 2TB nie powinien mieć z nimi problemów przez najbliższe lata.

Dlaczego wybraliśmy dysk WD20PURZ? Przede wszystkim nie my to zrobiliśmy, tylko nasi klienci. Po drugie, poza optymalną pojemnością pamięci, prędkość obrotowa dysku wynosi 5400 obr/min co pozwala na szybką i bezproblemową pracę bez obawy o głośne pracę dysku czy jego przegrzanie.

Jak więc sami widzicie nie ma co dłużej się zastanawiać nad odpowiednim dyskiem. Już teraz składajcie zamówienia, a jeżeli potrzebujecie pomocy w dobraniu innego wówczas chętnie pomożemy. Dzwońcie codziennie (pon-pt, godz. 9-17) pod numer 22 290 77 77 lub piszcie na bok@ale.pl