Nowości – najnowsze drukarki HP. Jeszcze oszczędniejsze od poprzednich modeli

Nowości – najnowsze drukarki HP. Jeszcze oszczędniejsze od poprzednich modeli

Firma HP wprowadziła na rynek trzy nowe, znakomite drukarki do swojej oferty. A to oznacza, że trafią one również i do naszego katalogu na Ale.pl. Jest na co czekać, sami zobaczcie dlaczego.

Zazwyczaj nie informujemy o każdym nowym produkcie, jaki trafi do naszej oferty. Zdarzają się jednak wyjątkowe urządzenia, którymi sami się szczególnie ekscytujemy i na które bardzo liczymy. Nie inaczej jest z nowymi drukarkami, które zapowiedział HP i które – przynajmniej według informacji otrzymanych od producenta – mogą być jednymi z najlepszych urządzeń w swojej klasie.

HP DeskJet 2620 i 2630

To urządzenie wielofunkcyjne ma zapewnić nam oszczędność czasu i pieniędzy. Ma być wyjątkowo przystępna cenowo i oferować łączność bezprzewodową. Ta ostatnia cecha ostatnimi czasy staje się równie istotna, co sama oszczędność materiałów eksploatacyjnych. W domach i biurach coraz częściej pracujemy na telefonach i tabletach. Łatwe parowanie ich z drukarkami staje się powoli wymogiem.

W urządzeniu wielofunkcyjnym DeskJet 2620 (drukarka, kopiarka, skaner) odbiornik papieru minimalizuje zajmowane miejsce po zamknięciu, zmniejsza liczbę zakleszczeń i może pomieścić 25 arkuszy, gdy jest używany. Kompaktowa konstrukcja umożliwia ustawienie drukarki w dowolnym miejscu. Jest zgodna ze standardem AirPrint i drukuje do 20 stron monochromatycznych lub do 5 stron w kolorze na minutę przy rozdzielczościach odpowiednio – 1200 x 1200 dpi i 4800 x 1200 dpi.

Dostępna będzie również wersja 2630 – różnice praktycznie między modelami nie zauważalne dla użytkowników tj. brak automatycznego czujnika kartek oraz brak certyfikatu Mopria. Jedyna zauważalna różnica to kolor obudowy: 2630 będzie posiadać niebieskie ornamenty, które w modelu 2620 pozostaną białe.

HP DeskJet 3639

DeskJet 3639 posiada kilka zalet wskazanych wyżej modeli. Ponownie, jest to sieciowe urządzenie wielofunkcyjne, które może być obsługiwane przeze wiele komputerów, tabletów i telefonów równocześnie. Jej panel wyświetlacza z prostymi ikonami do kontrolowania funkcji drukowania, skanowania i kopiowania dodatkowo zwiększa komfort i wygodę. A opcjonalny tryb cichej pracy pomaga zapewnić jak najmniejszy poziom hałasu. Brakuje tylko zgodności z AirPrint.

Drukarka oferuje wydruki w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi (mono) i 4800 x 1200 dpi (kolor). Jej maksymalna prędkość drukowania to 20 stron w czerni i bieli i 16 stron w kolorze na minutę. Warto też zwrócić uwagę na jej wymiary; HP DeskJet 3639 mierzy 43,8 x 31 x 15,8 cm. A to oznacza, że powinna się zmieścić w każdym domu lub biurze.

Wszystkie trzy modele już są na stanie w naszym sklepie. Jesteśmy bardzo zaintrygowani i nie możemy się już doczekać własnoręcznych testów.