Monitory HP – wybierz odpowiedni dla siebie do domu, biura, gamingu – #alepromocja

Monitory HP – wybierz odpowiedni dla siebie do domu, biura, gamingu – #alepromocja

Gama monitorów HP jest niezwykłe szeroka — znajdują się w niej modele konsumenckie do korzystania w domu, ale też wysoko wyspecjalizowane dla profesjonalistów z różnych gałęzi np. grafików bądź też z przeznaczeniem do instytucji medycznych.

Spotkanie online na monitorach HP

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was promocję w #alecenach na produkty z kategorii monitory HP. Urządzenia te cieszą się niezwykłą popularnością. HP ma w ofercie wiele modeli, które różnią się wieloma elementami oraz specyfikacją. W naszej ofercie znaleźć możecie takie o zakrzywionej konstrukcji, które są najczęściej wybierane przez graczy czy profesjonalistów wykorzystujących je do zadań specjalistycznych. Warto na pewno zwrócić również uwagę na czas reakcji matrycy czy jej powłokę — obecnie dominują matryce TN, IPS oraz VA. Ważnym elementem są również proporcje ekranu — tutaj do wyboru są przeważnie 3 najpopularniejsze – 32:9, 16:9 i 5:4.

Monitor HP do biura

Na pewno warto wybrać odpowiednią wielkość monitora w zależności od zapotrzebowania, stylu pracy, wolnego miejsca w pomieszczeniu czy na biurku możemy potrzebować albo mniejszego monitora — obecnie za małe uważa się monitory 22-24 cale, do większych 27-32 cale. Na co jeszcze zwrócić uwagę przed zakupem? Często na cenę monitora ma wpływ jego wyposażenie w odpowiednie złącza i oczywiście im więcej będzie opcji podłączenia różnych urządzeń do monitora, tym cena będzie przez to większa, ale warto wybrać taki który rozszerza te warianty, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Monitor HP

Wiesz już, na co zwrócić uwagę przed zakupem — zajrzyj na stronę z promocjami monitorów HP, gdzie w tym tygodniu przygotowaliśmy w specjalnych cenach wiele modeli.

Nadal zastanawiasz się, jaki wybrać odpowiedni model monitora? Nic prostszego skontaktuj się z nami, a nasi konsultanci pomogą dokonać właściwego wyboru!

Monitor HP do grania

Jeśli masz problem z wyborem właściwego modelu monitora, śmiało pytaj naszych specjalistów. Doradcy ale.pl pomogą dobrać najlepsze urządzenie pod kątem Twoich potrzeb. Nawet jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego modelu, to nasi handlowcy wówczas zamówią odpowiedni prosto w fabryce tak, aby spełniał wszystkie Twoje wymagania. Napisz do nas na mail oferta@ale.pl lub dzwoń na naszą infolinię handlową 22 290 77 77.