Rozwiązania dla biznesu

zapewnij swojej firmie solidny fundament IT

Rozwiązania dla biznesu: zapewnij swojej firmie solidny fundament IT

rozwiązania dla biznesu w ale.pl

IT jest dziś podstawą funkcjonowania zdecydowanej większości firm. Trudno byłoby sobie przecież wyobrazić prowadzenie biznesu bez dostępu do komputera, Internetu, bez gromadzenia i przetwarzania różnych danych czy choćby drukowania i kopiowania dokumentów. Technologia bardzo przyspiesza podstawowe procesy w firmie, odciąża pracowników i minimalizuje błędy, co ma bezpośrednie przełożenie na konkurencyjność przedsiębiorstwa. W ale.pl znajdziesz najnowocześniejsze i najwydajniejsze rozwiązania dla biznesu. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie narzędzia w dostępnym budżecie, idealnie dopasowane pod kątem potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii usług i produktów.

Dzierżawa drukarek i kopiarek

dzierżawa drukarek w ale.pl

To bardzo popularna i – co najważniejsze – opłacalna usługa, która pozwala zaoszczędzić nawet do 50% kosztów drukowania. Na czym to polega? Zamiast inwestować sporo pieniędzy w zakup drukarek i kopiarek, możesz dostać je od nas i rozliczać się wyłącznie za wydrukowane czy skopiowane strony. Takie rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla firm, które intensywnie użytkują urządzenia drukujące i ponoszą wysokie koszty związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych czy serwisem.

Tutaj sprawa jest prosta: my zajmujemy się wszystkim, co tylko ma związek z eksploatacją sprzętu. Ty natomiast korzystasz z niego, nie martwiąc się np. zakupem tonerów, wezwaniem serwisanta do usunięcia usterki czy późniejszą utylizacją urządzenia.

Nazwaliśmy tę usługę „Inteligentne Drukowanie” i to doskonale oddaje sens prezentowanego rozwiązania. Polecamy je wszystkim przedsiębiorcom, którzy rozumieją, że nie potrzebują ani drukarki, ani kopiarki, ani skanera. Potrzebują wydruków, kopii i skanów. Nie ma więc sensu płacić za urządzenie, skoro można rozliczać się wyłącznie za efekty jego pracy. Przejdź na Inteligentne Drukowanie z ale.pl!

Komputery biznesowe

komputery_biznesowe_ale_pl

Nie musimy Cię chyba przekonywać, jak ważnym sprzętem w Twojej firmie jest komputer. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz jednoosobową działalność, stoisz na czele start-upu czy może budujesz nową branżową potęgę – bez komputera nie jesteś w stanie efektywnie pracować. Dlatego w ale.pl przygotowaliśmy bardzo obszerną ofertę komputerów biznesowych z różnych kategorii cenowych. Dzięki temu możesz bez problemu znaleźć taki sprzęt, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy, a przy tym nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu.

W ale.pl kupisz zarówno komputery stacjonarne (w tym gotowe zestawy), jak również funkcjonalne laptopy dla firm. Oferujemy sprzęt najlepszych producentów, jak Hewlett Packard, Dell czy Lenovo. Wiemy, że trudno jest Ci podjąć konkretną decyzję, zwłaszcza przy ograniczonej kwocie do dyspozycji, dlatego najlepiej będzie, jeśli skontaktujesz się z nami. Nasi doradcy zaproponują Ci najlepsze modele z różnych półek cenowych, argumentując ich zalety. To powinno Ci znacząco ułatwić dokonanie dobrego wyboru.

Stacje robocze

stacje robocze w ale.pl

Jeśli na co dzień pracujesz w biurze, spędzając po 8-10 godzin na dobę przy biurku, to sam doskonale wiesz, jak ogromny wpływ na Twoją efektywność ma komfortowe stanowisko pracy. Zbuduj je w oparciu o stację roboczą, nazywaną także desktopem. To bezapelacyjnie najlepszy wybór do pracy stacjonarnej. Dlaczego?

Stacja robocza umożliwia stworzenie bardzo wygodnej przestrzeni do pracy. Możesz podłączyć do niej peryferia, na czele z dużym monitorem, a to od razu przełoży się na Twoją wydajność. Komfort pracy na tak zbudowanym zestawie jest zupełnie nieporównywalny z wykonywaniem obowiązków zawodowych na laptopie.

Ponadto stacja robocza ma jedną bardzo ważną z punktu widzenia przedsiębiorcy zaletę: można ją łatwo rozbudować. Tym samym nie musisz regularnie wymieniać sprzętu na nowy, dbając o firmowe finanse i mądrze ograniczając koszty.

Serwery

serwery_ale_pl_01.jpg

Jak każdy przedsiębiorca codziennie gromadzisz różnego rodzaju dane – czy to firmowe, czy swoich klientów. Wiesz o tym, że powinieneś przechowywać je w sposób bezpieczny oraz tak, aby mieć do nich stały dostęp. W tym celu najlepiej będzie zainwestować w firmowy serwer, który możesz kupić lub zbudować w oparciu o podzespoły dostępne w sklepie internetowym ale.pl. Oferujemy między innymi pamięci masowe, serwery RACK i tower czy wszelkie komponenty serwerowe.


W ale.pl kupisz każdy sprzęt informatyczny, którego potrzebuje Twoja firma – od drobnych akcesoriów IT, przez monitory, urządzenia drukujące, aż po komputery. Mamy w swej ofercie również produkty, które będą przydatne do pracy w domu oraz chwili relaksu po pracy. Wszystkie produkty na ale.pl są nowe i pochodzą z polskiej oficjalnej dystrybucji.
Nie znalazłeś odpowiedniego sprzętu na naszym sklepie? Nie wiesz jaka drukarka będzie odpowiednia dla Ciebie bądź jak dobrać tusz czy toner do swojego urządzenia? A może zamiast kupić komputer lub drukarkę na własność wolisz wynajem? Jeżeli nie możesz zdecydować się co wybrać z naszej bogatej oferty - śmiało skontaktuj się z nami a my podpowiemy co będzie idealnie wspomagać Twoją pracę bądź specjalnie skonfigurujemy sprzęt dla Ciebie. Jeśli masz konkretne oczekiwania, możesz skontaktować się z nami i wspólnie z doradcami ale.pl skompletować cały zestaw urządzeń, oszczędzając przy tym sporo czasu i mając pewność, że wybierasz odpowiedni sprzęt dla Twojego przedsiębiorstwa.

Korzyści z zakupów komputerów do firmy w ale.pl

Pora na Twój ruch. Skontaktuj się z nami, a my szybko przygotujemy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę – w 100% dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Infolinia: (22) 290 77 77
E-mail: oferta@ale.pl

gwarancja ale.pl