Inteligentne Drukowanie, czyli jak obniżyć koszt wydruku w Twojej firmie?

Inteligentne Drukowanie, czyli jak obniżyć koszt wydruku w Twojej firmie?

Biuro bez drukarki, kopiarki i skanera nie może funkcjonować. Codziennie w firmie konieczny jest wydruk dokumentów, skserowanie ważnych informacji czy zeskanowanie danych do komputera. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie to generuje koszty? Nie? Może najwyższa pora to zrobić, bo eksploatacja drukarek w firmie wcale nie jest tania, a w skali roku może wygenerować całkiem sporą sumę. Jak ją obniżyć? Postaw na usługę Inteligentnego Drukowania od ale.pl.

Wynajem drukarek do firm

Inteligentne Drukowanie – czym jest?

Usługa Inteligentnego Drukowania to propozycja dla tych, którzy chcą płacić jedynie za to, z czego faktycznie korzystają, a więc skany, wydruki i kopie. Z nami możesz je mieć, nie musząc inwestować w drogi sprzęt drukujący. Jak to możliwe?

Postaw na długoterminowy wynajem drukarek dla Twojej firmy. Rozwiązanie znacznie prostsze od tradycyjnego leasingu. To znakomity pomysł dla przedsiębiorstw, które pragną ograniczyć koszty prowadzenia biura.

Firma ale.pl umożliwia wynajem sprzętu dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Zapewniamy urządzenia najwyższej jakości, które gwarantują efektywną i bezawaryjną pracę. Nie płacisz za zakup maszyny, a jedynie za efekt ich pracy.

Dzięki takiemu dedykowanemu rozwiązaniu oszczędzasz czas, pieniądze i energię. Możesz zaoszczędzić nawet 50% na codziennych wydrukach.

Wynajem drukarek do firm

Inteligentne Drukowanie to świetna propozycja dla firm, które chcą korzystać z najnowszych, oszczędnych i ekonomicznych urządzeń bez inwestowania w ich zakup. Korzystając z naszej usługi, nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego. Ponadto oferta obejmuje bezpłatny serwis urządzeń, darmową dostawę materiałów eksploatacyjnych oraz bezpłatne szkolenie dla pracowników z obsługi sprzętu.

Decydując się na skorzystanie z usługi Inteligentne Drukowanie, niczym nie musisz się przejmować, gdyż ale.pl zadba o wszystko za Ciebie. Dzięki funkcji monitoringu urządzeń będziemy pamiętać za Ciebie, by wymienić toner czy tusz, przeprowadzimy również wszelkie prace konserwacyjne, by nie doprowadzić do niechcianej awarii. A jeśli takowa się jednak zdarzy, od razu zareagujemy i ekspresowo naprawimy usterkę. Jeśli nie będzie to możliwe, dostarczymy Ci urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Na koniec otrzymasz jasną i przejrzystą fakturę, która przedstawi Ci wszelkie koszty związane z wydrukiem w Twojej firmie. Na jej podstawie podjęcie kroków oszczędnościowych będzie banalnie proste.

Inteligentne Drukowanie

Inteligentne Drukowanie – spersonalizowana usługa

Zanim zaproponujemy usługę Inteligentnego Drukowania naszym Klientom, przeprowadzamy gruntowny audyt druku w firmie, by na tej podstawie dostosować usługę do potrzeb i wymogów przedsiębiorstwa. Sprawdzimy, czy obecnie wykorzystywane urządzenia pracują możliwe najefektywniej. Dowiemy się, ile pracownicy drukują i kopiują stron dziennie, weźmiemy pod uwagę zużycie papieru, tonerów, a nawet prądu i na tej podstawie wybierzemy dla Twojej firmy najbardziej opłacalny pakiet. Dostosujemy rodzaj i ilość urządzeń do wymogów Twojego przedsiębiorstwa tak, by druk kosztował Cię jak najmniej pieniędzy, energii i czasu.

Po podpisaniu umowy, czas na dostarczenie sprzętu. Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Ciebie, możesz więc wybrać najbardziej pasującą Tobie datę na naszą wizytę. Zainstalujemy i skonfigurujemy zamówione wcześniej urządzenia, a na koniec przeszkolimy pracowników z ich obsługi.

Jeśli wolisz cały proces przeprowadzić samodzielnie, również istnieje taka możliwość. Wówczas nasz dedykowany konsultant przeprowadzi Cię krok po kroku przez instalację telefonicznie.

Wynajem drukarek

I to już wszystko. Twoja firma została wyposażona w najbardziej wydajne urządzania, niezbędne materiały eksploatacyjne i serwis urządzeń. Z ale.pl możesz wykreślić zakup tuszy lub tonerów ze swojego kalendarza, nie musisz też pamiętać o regularnych przeglądach. Dzięki nam wszystko zadzieje się samo. Od teraz możesz cieszyć się najniższymi kosztami drukowania w Twojej firmie i kompleksową obsługą urządzeń 24/7.

Usługa inteligentne drukowanie - wynajem i dzierżawa drukarek - ale.pl

Wynajem i dzierżawa drukarek – ale.pl

 

Zainteresowany? Skorzystaj z pozytywnych doświadczeń naszych obecnych klientów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą pod numerem telefonu (22) 290 77 77 lub poprzez e-mail: oferta@ale.pl. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Możesz się także umówić z nami na bezpłatny audyt druku, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę.

 

Skontaktuj się z naszym doradcą i zamów bezpłatny audyt druku w Twojej firmie.

Infolinia: (22) 290 77 77
E-mail: oferta@ale.pl