1.png  
Jak obniżyć koszty wydruków w Twojej firmie o 50%?


Zacznijmy od prostego pytania:
ile miesięcznie wydajesz na obsługę drukarek w Twojej firmie (tonery, papier, serwis, logistyka)?
Nie wiesz tego, prawda?

Spokojnie, na co dzień nie zwracamy uwagi na takie „drobnostki”, bo nie zdajemy sobie sprawy, że to właśnie one potrafią generować bezsensowne koszty i tym samym obniżać zysk firmy.

Brak kontroli nad kosztami eksploatacji urządzeń drukujących jest po prostu wyrzucaniem pieniędzy w błoto.


Co właściwie można z tym zrobić?

Skorzystaj z doświadczeń innych firm i sprawdź innowacyjne rozwiązanie, jakim jest Inteligentne Drukowanie.
To rewolucja w dziedzinie rozwiązań dla biznesu.

002a.png


Czym jest Inteligentne Drukowanie?

Idea jest bardzo podobna do usługi długoterminowego wynajmu samochodu. Choć zabrzmi to kontrowersyjnie, to w gruncie rzeczy nie potrzebujesz przecież drukarki, kopiarki czy skanera. Potrzebne są Ci wydruki, kopie i skany. Po co zatem masz inwestować w zakup drogiego sprzętu i ponosić wysokie koszty jego eksploatacji, a także martwić się serwisem?

Inteligentne Drukowanie zupełnie zmienia podejście do kwestii wydruków w firmie.
To innowacyjna usługa, która polega na wynajmie sprzętu drukującego wraz z kompletnym pakietem serwisowym i eksploatacyjnym. Kupujesz wyłącznie to, co jest Ci potrzebne, a więc wydruki, kopie i skany.
Nic więcej.

Inteligentne Drukowanie realizuje 3 najważniejsze potrzeby każdej firmy, czyli:

 • Oszczędność czasu;
 • Redukcja kosztów;
 • Możliwość pełnego skupienia się na rdzeniu działalności, bez zawracania sobie głowy tematami pobocznymi.


10 najważniejszych korzyści
które odniesie Twoja firma dzięki Inteligentnemu Drukowaniu

 1. Obniżenie kosztów wydruku nawet o 50%.

 2. Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu drukującego bez wkładu finansowego (nie mrozisz gotówki na coś, co za chwilę i tak będzie przestarzałe).

 3. Całkowicie BEZPŁATNY serwis urządzeń, BEZPŁATNA dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz BEZPŁATNE przeszkolenie użytkowników z obsługi sprzętu.

 4. Zdalny monitoring urządzeń 24/7 – z odpowiednim wyprzedzeniem dostarczymy Ci np. nowy toner czy usuniemy awarię, abyś nie musiał denerwować się, że sprzęt odmówił posłuszeństwa wtedy, gdy był najbardziej potrzebny.

 5. Jedna zbiorcza faktura za wszystkie wydruki – po co mnożyć dokumenty i tonąć w papierach?

 6. Pełna kontrola nad kosztami – otrzymujesz zestawienie, z którego wprost wynika, ile kosztowało Cię korzystanie z urządzeń drukujących. Dzięki tej wiedzy możesz wdrożyć realny plan oszczędnościowy.

 7. Błyskawiczna reakcja na jakiekolwiek problemy techniczne – nie musisz angażować w to firmowego informatyka czy tym bardziej korzystać z pomocy zewnętrznych specjalistów.

 8. Perfekcyjny dobór urządzeń pod kątem potrzeb Twojej firmy – jeśli nie potrzebujesz mercedesa wśród drukarek, to po co miałbyś za niego przepłacać?

 9. Urządzenie zastępcze na czas naprawy – bo Twoja firma musi działać non-stop, a my to doskonale rozumiemy.

 10. Gwarantowane bezpieczeństwo dokumentów przesyłanych wewnątrz firmowej sieci komputerowej – nie ponosisz ryzyka, że jakieś poufne informacje wpadną w niepowołane ręce.


003_1.png
Jak to działa?


Proces wdrażania Inteligentnego Drukowania w Twojej firmie składa się tylko z 3 etapów.
Sprawdź, jakie to proste!

Etap 1: Audyt druku

Na tym etapie nasi specjaliści bardzo dokładnie poznają rzeczywiste potrzeby Twojej firmy. Sprawdzamy, ile urządzeń drukujących wykorzystujesz, do czego są najbardziej potrzebne oraz ile osób i jak intensywnie z nich korzysta. Wszystko po to, aby dać Ci pewność, że inwestujesz wyłącznie w to, czego naprawdę potrzebujesz i tym samym nie narażać Cię na zbyt wysokie koszty.

Weźmiemy pod uwagę najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu realnie obniżymy Twoje wydatki na drukowanie, w tym zużycie papieru, tonerów i energii elektrycznej.

Audyt możemy przeprowadzić zdalnie bazując na przekazanych przez Ciebie informacjach. Możesz jednak zażyczyć sobie wizyty naszych specjalistów w Twoim biurze, by ci samodzielnie zebrali wszystkie dane niezbędne do prawidłowego dobrania sprzętu drukującego.

Etap II: Propozycja rozwiązania

Wiemy już, czego potrzeba Twojej firmie. Teraz możemy zaproponować Ci najoszczędniejsze i najefektywniejsze urządzenia drukujące czołowych producentów. Jeśli nasza oferta Ci się spodoba (a na pewno tak będzie), podpiszemy umowę i dostarczymy Ci sprzęt zgodnie ze specyfikacją.

Etap III: Dostawa i uruchomienie

Dopasowujemy się do Ciebie, dlatego termin i sposób dostawy urządzeń zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Gdy już ustalimy wszystkie szczegóły, nasi specjaliści przyjadą do Twojego biura i przeprowadzą kompleksową instalację oraz konfigurację sprzętu.

Prace zakończą się dopiero wtedy, gdy wszystko będzie działać na 100%.
Oczywiście nie zapomnimy o przeszkoleniu Twoich pracowników z obsługi nowego wyposażenia.

Jeśli wolisz, możesz przeprowadzić instalację we własnym zakresie – wówczas nasz konsultant udzieli Ci zdalnego wsparcia.

 wynajem_drukarek_004.png
Inteligentne Drukowanie

to najwygodniejszy i najtańszy sposób na wydruki w Twojej firmie. Przekonaj się o tym już teraz!

Na pewno masz jeszcze kilka ważnych pytań. Sprawdź odpowiedzi na te najczęściej zadawane

 1. Czy warto skorzystać?

Tak. Bo trzeba upraszczać procesy, które mogą działać bez Twojego zaangażowania. Tak, żebyś mógł skupić się na prowadzeniu Twojego biznesu i zarabianiu pieniędzy.

 1. Skąd mam wiedzieć, czy usługa Inteligentne Drukowanie będzie dobrą opcją dla mojej firmy?

Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym ekspertem. Podpowie, doradzi, a w razie potrzeby wyśle urządzenia na testy.

 1. Prowadzę kancelarią prawną, mamy w tej chwili 3 drukarki. Czy w przypadku podpisania umowy na nowe urządzenia, możecie zabrać stare maszyny?  

Tak. Zorganizujemy odbiór urządzenia oraz jego utylizacje zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 1. Mam drukarkę zakupioną jakieś 14 miesięcy temu. Okazało się jednak, że w naszym biurze potrzebne jest urządzenie posiadające możliwość skanowania i kserowania. Czy jeżeli podpiszemy z Waszą firmą umowę na dostawę takiej maszyny, to możecie odkupić starą, ale jeszcze sprawną drukarkę.

Tak. Możemy odkupić od Państwa używaną drukarkę. Poprosimy o przesłanie modelu urządzenia, raportu potwierdzającego ilość wydrukowanych kopii oraz zdjęcia lub krótkiego opisu stanu urządzenia.

wynajem_drukarek_001.png

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Infolinia: (22) 290 77 77
E-mail: oferta@ale.pl