HP

Pokazuje 1 - 24 z 380 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 380 elementów

A czy Ty używasz oryginalnych tonerów HP?

 

Jeśli nie, to najwyższy czas zacząć! Stosując najtańsze zamienniki sporo ryzykujesz. Przede wszystkim Twoja drukarka może wkrótce zacząć wyczyniać cuda, nie wspominając już o marnej jakości wydruku i fatalnej wydajności. Masz dosyć częstego wymieniania tonerów i walki o to, aby dopasować zamiennik do prowadnic w drukarce? Tym razem postaw na oryginalny toner HP! W sklepie ale.pl przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo bogaty wybór tonerów do różnych drukarek Hewlett-Packard.

 

Sprawdź, dlaczego opłaca się kupować oryginalne tonery HP

 

Wyższa cena oryginalnych tonerów HP w porównaniu do zamienników ma swoje uzasadnienie. Dopłacasz za wysoką jakość, która przekłada się na więcej wydrukowanych stron. Sumarycznie więc ten wydatek się po prostu opłaca. Zamiast wymieniać słaby toner kilka razy w roku, możesz poprzestać na 1-2 wymianach. Pamiętaj o kosztach pośrednich, czyli wysyłce, czasie oczekiwania, a przede wszystkim niemożliwości korzystania z drukarki, co w przypadku zastosowań firmowych jest poważnym problemem.

 

Twoja drukarka laserowa Hewlett-Packard to sprzęt z wysokiej półki, który sporo kosztował. Na pewno nie chciałbyś doprowadzić do sytuacji, w której urządzenie przedwcześnie ulega awarii. Może się tak stać, jeśli będziesz stosować marne zamienniki tonerów. Co więcej, producent po powiązaniu tego faktu z usterką prawdopodobnie odmówi uznania reklamacji. Czy warto ryzykować w imię zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych?

 

Oryginalne tonery HP w 100% pasują do drukarek tego producenta. Nie ma żadnego problemu z ich zamontowaniem, poradzi sobie z tym każda osoba, nawet nieobyta z nowoczesnymi technologiami. Tym samym nie istnieje ryzyko uszkodzenia drukarki. Nie bez znaczenia jest też bardzo wysoka jakość wydruków, gwarantowana przez firmę HP.

 

ale.pl to oficjalny Partner marki Hewlett-Packard, dlatego możemy oferować oryginalne tonery HP w świetnych cenach. Dysponujemy jednym z największych wyborów akcesoriów na polskim rynku, dlatego jeśli nie widzisz w sklepie toneru do Twojej drukarki, skontaktuj się z nami – na pewno go dla Ciebie znajdziemy.
22 290 77 77
oferta@ale.pl

#aleblog