Dzierżawa drukarek i kopiarek

wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej firmy

Dzierżawa drukarek i kopiarek: wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej firmy

dzierżawa drukarek i kopiarek

Czy wiesz, że Twoja firma wcale nie potrzebuje drukarki i kopiarki? Potrzebuje wydruków oraz kopii w wysokiej jakości. Dlaczego więc miałbyś inwestować sporo pieniędzy w zakup sprzętu, który trzeba później serwisować, kupować różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, zlecać naprawy, a później jeszcze zutylizować? Zamień swoje przedsiębiorstwo w smart firmę i skorzystaj z naszej usługi dzierżawienia drukarek i kopiarek. To bardzo komfortowe, opłacalne rozwiązanie, z którego już korzysta Twoja konkurencja. Nie zostawaj z tyłu!

Inteligentne Drukowanie, czyli prosty sposób na oszczędności w firmie

inteligentne drukowanie

Udany biznes to taki, który maksymalizuje zyski przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów. Można to robić w mądry sposób, sięgając po rozwiązania, które z jednej strony chronią firmę przed wysokimi wydatkami, a z drugiej pozwalają jej działać w sposób efektywny. To wszystko łączy w sobie nasza usługa Inteligentnego Drukowania.

Czy wiesz, że…

Dzięki usłudze Inteligentnego Drukowania możesz zmniejszyć koszty wydruków w Twojej firmie nawet o połowę?

Inteligentne drukowanie z ale.pl taniej o połowę

Usługa jest bardzo prosta. Zaczynamy od przeanalizowania potrzeb Twojej firmy w zakresie wydruków i robienia kopii różnego rodzaju dokumentów. Na tej podstawie dobieramy odpowiedni sprzęt, czyli taki, który pod względem wydajności i kosztów eksploatacji będzie najlepiej dopasowany do potrzeb oraz specyfiki Twojego biznesu. Pisząc obrazowo: jeśli masz małe biuro, w którym pracują 3 osoby, to raczej nie potrzebujesz kombajnu z najwyższej półki. Powinieneś natomiast celować w tanie w użytkowaniu i niezawodne urządzenia drukujące – my Ci je dostarczymy.

Po dobraniu urządzeń i ich zainstalowaniu w biurze, możesz od razu zacząć z nich korzystać – dokładnie tak samo, jakbyś kupił je w sklepie. Różnica polega na tym, że na koncie zostało Ci dobrych kilka tysięcy złotych. Rozliczamy się wyłącznie za wydruki, których cena jest skalkulowana w bardzo korzystny dla Ciebie sposób. Nie martwisz się:

  • Serwisem
  • Zakupem materiałów eksploatacyjnych
  • Usuwaniem awarii

Dostajesz od nas kompleksową usługę, która zapewnia Tobie i Twoim pracownikom najwyższy komfort pracy, bez zajmowania się tym, co możesz i powinieneś zlecić innym. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ale ja mam małą firmę, to przecież mi się nie opłaci…

wynajem drukarki dla małej firmy

Uwierz, że słyszeliśmy to już setki razy i zawsze zaskakiwaliśmy naszych wątpiących Klientów świetną ofertą. Nie ma znaczenia, jak duży jest Twój biznes. Dzierżawa drukarek i kopiarek opłaca się zarówno wielkim korporacjom, jak i firmom z sektora MŚP czy nawet firmom rodzinnym. Jeśli tylko regularnie drukujesz czy wykonujesz kopie dokumentów, to ta usługa jest jak najbardziej dla Ciebie.

Niczym nie ryzykujesz. Nawiąż z nami niezobowiązujący kontakt. Opisz swój biznes i określ w przybliżeniu zapotrzebowanie na wydruki oraz kopie. Resztą zajmą się już nasi doradcy, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną, bardzo atrakcyjną ofertę. Jeśli Ci się nie spodoba i uznasz, że jednak wolisz sam zajmować się zakupem i serwisowaniem urządzeń drukujących, we własnym zakresie kupować materiały eksploatacyjne i szukać fachowca do naprawy np. uszkodzonej kopiarki, to po prostu podziękujesz. Jesteśmy jednak przekonani, że nasza oferta da Ci do myślenia i przynajmniej ją rozważysz.

Czy wiesz, że…

Nasz doradca może zaoferować Ci udostępnienie sprzętu do testów? To najlepszy sposób, abyś przekonał się, że dzierżawa drukarek i kopiarek ma sens!

Co zyskasz?

drukarka na próbę

Decydując się na wybranie usługi Inteligentnego Drukowania, w krótkim czasie odczujesz realne korzyści dla Twojego biznesu. Są to przede wszystkim:

  • Znaczne ograniczenie kosztów drukowania i kopiowania
  • Wysoki komfort związany z brakiem konieczności samodzielnego organizowania materiałów eksploatacyjnych czy serwisu
  • Brak problemu z utylizacją starego sprzętu – odbierzemy go od Ciebie i wymienimy na fabrycznie nowy
  • Zerowa inwestycja na start – na pewno masz lepsze pomysły na zainwestowanie firmowych pieniędzy, niż zakup drukarki czy kopiarki
  • Całe ryzyko przenosisz na nas – mamy tutaj na myśli między innymi ryzyko awarii sprzętu, jego przedwczesnego zużycia, jak również utraty wartości
  • Nadal masz łatwy do rozliczenia koszt – na naszą usługę wystawiamy pełną fakturę VAT, którą możesz spokojnie rozliczyć w swojej działalności i odnieść korzyść podatkową

Pora na Twój ruch. Skontaktuj się z nami, a my szybko przygotujemy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę – w 100% dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Skontaktuj się z naszym doradcą.

Infolinia: (22) 290 77 77
E-mail: oferta@ale.pl

gwarancja ale.pl