Laptopy HP ProBook — dopasowane do wymagań firm. Stworzone do pracy. Promocja #aleceny!

Laptopy HP ProBook  — dopasowane do wymagań firm. Stworzone do pracy. Promocja #aleceny!

Laptopy HP ProBook to chyba najsłynniejsza i najpopularniejsza linia laptopów biznesowych. Od lat są wybierane przez firmy za niezwykłe cechy m.in. przyciągającą stylistykę, niezwykle wysoką jakość wykonania i co najważniejsze atrakcyjne ceny.

Laptop HP ProBook

Jeżeli szukasz laptopa do pracy śmiało możemy polecić Ci linię notebooków HP ProBook. To sprzęt, który cechuje najwyższa jakość wykonania, wyposażenie w nowoczesne podzespoły, przez co oferują najwyższą sprawność działania. Całość uzupełniają przydatne złącza, klawiatura z opcjonalnym podświetleniem najczęściej wyposażona w blok numeryczny. Na pewno należy również zwrócić uwagę na małą wagę komputera oraz wydajną baterię. Dzięki temu laptopy HP ProBook umożliwiają niezwykle wygodną pracę w niemal każdym miejscu.

Rodzina laptopów HP ProBook, jest bardzo szeroka i każdy znajdzie odpowiedni model, na którym będzie mu się pracowało najlepiej:

– HP ProBook 430 – to najmniejsze laptopy z tej serii. Mają przekątną ekranu 13,3 cala, co idealnie sprawdza się, kiedy potrzebujemy niewielkiego laptopa do mobilnej pracy

– HP ProBook 440 – nieco większy laptop — jego przekątna wynosi 14 cali. Dobrze się sprawdza w pracy mieszanej w biurze i kiedy potrzebujemy pracować dość często również poza biurem.

– HP ProBook 445 – to również laptopy z matrycą o wielkości 14 cali, ale w tym wypadku zostały wyposażone w procesory AMD.

– HP Probook 450 – to bazowa wersja o klasycznej przekątnej 15,6 cala. Wszechstronny laptop idealny do zadań biurowych i biznesowych. Nadal przy swojej niewielkiej wadze pozostaje komputerem mobilnym.

– HP Probook 455 – uniwersalny laptop z przekątną matrycy 15,6 cala wyposażony w procesory AMD.

– HP ProBook 630 – rodzina niezwykle mobilnych notebooków o przekątnej 13,3 cala ze wzmocnionymi bateriami, aby móc dłużej pracować bez ładowania oraz najwyższym wykonaniem i poziomem zabezpieczeń.

– HP ProBook 635 – kompaktowe 13-calowe laptopy z procesorami AMD.

– HP ProBook 640 – uniwersalny mobilny laptop o przekątnej 14 cali. Wytrzymała konstrukcja, długa praca na baterii oraz poręczne wymiary to na pewno atuty, które doceni każdy specjalista, który pracuje często w biurze, ale również ma częste wyjazdy.

– HP ProBook 645 – bliźniacza konstrukcja z rodziną 640-tek, różnica to procesory AMD.

– HP ProBook 650 – to najważniejsza wersja notebooków HP proBook przeznaczona dla profesjonalistów, którzy docenią najwyższą jakość podzespołów, najbogatsze zestawienie portów co przekłada się na niezwykłą wyjątkowość oraz wszechstronność tego komputera.

– HP ProBook x360 – w ten sposób oznaczane są ProBooki, które są hybrydami tzw. laptopy 2w1. Dzięki zawiasom 360 stopni możemy usawić komputer w pozycji, która będzie nam odpowiadała w danym momencie – czy to klasycznie, czy np. jak w tablecie.

Laptop HP ProBook x360

Jak z powyższego zestawienia wynika, każdy może wybrać dla siebie odpowiedni typ laptopa HP ProBook. Oczywiście każda z przedstawionych wersji posiada wiele modeli, różniących się praktycznie każdym istotnym elementem. Zapraszamy do naszego sklepu do kategorii laptopy HP ProBook, gdzie znajdziecie najpopularniejsze modele w naszych #alecenach. Oczywiście to nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom. Jak pisaliśmy niedawno, warto zastanowić się przed zakupem nad dedykowaną konfiguracją laptopów. Wówczas nasz specjalista przygotuje dla Was indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb. Dzwońcie na naszą infolinię 22 290 77 77 lub piszcie na mail oferta@ale.pl.

 

Zakupy dla firm w ale.pl