Zapowiedziana kolejny model serii Galaxy Note!

Zapowiedziana kolejny model serii Galaxy Note!

Rynek telefonii komórkowej ewoluuje niemal z dnia na dzień. Jeszcze nie tak dawno przełomem było wprowadzenie kolorowego wyświetlacza, a teraz najnowsze modele śmiało mogą konkurować z urządzeniami komputerowymi. Dokładnie 9 sierpnia zapowiedziany został najnowszy model Samsunga – Galaxy Note 9 a jego parametry po prostu powalają!

Seria Galaxy Note zawsze kojarzona była z wydajnymi urządzeniami, doskonale sprawdzającymi się do biznesu, które jeszcze nikogo nie zawiodły. Czego tym razem możemy spodziewać się po najnowszej odsłonie smartfona od Samsunga? Zobaczcie sami!

Jeszcze lepszy, wydajniejszy i… większy!

Choć seria Galaxy Note zawsze wprowadzała swoje telefony z dużymi jak na urządzenia mobilne wyświetlaczami, tak tym razem mamy do czynienia z aż 6,4-calowym ekranem! Dla porównania najmniejsze tablety mają ok 7”

Jak zwykle w przypadku nowości na rynek trafią dwa warianty i ponownie główną różnicą będzie wbudowana pamięć. Pierwszy z nich ma posiadać 128GB, a drugi zaskakujące 512GB! Dodatkowo będziemy mogli dołożyć kartę pamięci microSD o maksymalnej pojemności 512GB co może nam dać łącznie ok 1TB na wszelkie pliki. Dodatkową różnicą jest pojemność pamięci RAM. W pierwszej wersji będzie posiadać 6GB, w drugiej 8GB.

Smartfon ma posiadać niezwykle wytrzymałą baterię o pojemności 4000mAh co da nam możliwość niemal całodziennego maksymalnego wykorzystywania urządzenia bez konieczności ładowania co chwila. Odczuwalną zmianą może być także ulepszenie samego rysika, który jest nieodłącznym elementem tej serii. Tym razem będzie posiadać funkcję Bluetooth, co pozwoli nam nie tylko pisać rysikiem, ale także całkowicie korzystać z telefonu (robienie zdjęć, włączanie/zatrzymywanie nagrywania lub muzyki itd.)

Pozostałe parametry to ośmiordzeniowy procesor 10nm 64-bit, podwójny tylni aparat z podwójną optyczną stabilizacją i system operacyjny Android 8.1 (Oreo).

Zapowiada się doskonale, prawda? My nie możemy się już doczekać!