Desktopy

Decydując się na desktop masz do wyboru dwa rozwiązania: możesz kupić gotowy komputer lub złożyć go z wybranych podzespołów. W obu przypadkach służymy profesjonalną pomocą! Sprawdź nasze desktopy na ale.pl!
Pokazuje 1 - 24 z 503 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 503 elementów

Desktopy: najwyższa wydajność z możliwością rozbudowy

 

Ich śmierć rynkową ogłaszano już tyle razy, że każde kolejne zapowiedzi tego typu można już traktować wyłącznie w kategoriach żartu. Desktopy to wciąż bardzo popularne urządzenia, które mają wiele do zaoferowania. Komputer stacjonarny wybiera się w jednym celu: zagwarantowania sobie świetnej wydajności. Ponadto jest to doskonała opcja dla osób myślących przyszłościowo.

 

Dostosuj desktopy do aktualnych wymagań

 

Komputer stacjonarny dystansuje laptop pod względem możliwości rozbudowy. Gdy czujesz, że Twój sprzęt nie daje już sobie rady, nie musisz kupować nowego. Wystarczy wymienić kilka podzespołów, np. procesor czy kartę graficzną lub po prostu dołożyć kość RAM, aby znów cieszyć się świetną wydajnością.

 

Z tego powodu desktopy są tak popularne wśród graczy. Nowe gry stawiają przed sprzętem coraz większe wymagania. Mając komputer stacjonarny można spokojnie za tym nadążyć, inwestując relatywnie nieduże kwoty i przy okazji pielęgnując swoją pasję do zaawansowanych technologii IT.

 

Desktop to znakomity wybór do biura

 

Choć gros biznesmenów stawia dziś na laptopy, to komputer stacjonarny nadal może być idealną opcją biurową. Wydajność, niska cena podzespołów, możliwość praktycznie dowolnego skonfigurowania sprzętu pod kątem swoich potrzeb, duża pojemność dyskowa, którą da się bez problemu powiększyć – to główne zalety desktopów, predysponujące je do wykorzystania w firmach.

 

Nie zapominajmy o jeszcze jednej ważnej cesze komputera stacjonarnego: niezawodności. Laptopy są coraz wydajniejsze, ale jest to okupione ich zwiększoną awaryjnością. Ciasna obudowa utrudnia wentylowanie podzespołów, co z czasem prowadzi do ich przegrzewania. Ten problem praktycznie nie występuje w desktopach.

 

Multimedialne stanowisko

 

Komputer stacjonarny oczywiście wymaga dedykowanego miejsca. Można to jednak potraktować jako zaletę. Wystarczy zainwestować w duży monitor wysokiej jakości, porządną klawiaturę i myszkę, aby stworzyć wygodne stanowisko do pracy i zabawy. Taką strefę można wydzielić np. w pokoju dziecka czy sypialni, a tym bardziej w domowym gabinecie.

 

Decydując się na desktop masz do wyboru dwa rozwiązania: możesz kupić gotowy komputer lub złożyć go z wybranych podzespołów. W obu przypadkach służymy profesjonalną pomocą! Wszystkie potrzebne elementy znajdziesz też w sklepie ale.pl.

#aleblog