Oprogramowanie

Pokazuje 1 - 24 z 244 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 244 elementów

Oprogramowanie komputerowe: do pracy i dla bezpieczeństwa

 

Komputer bez oprogramowania jest całkowicie bezużyteczny, ponieważ nie da się nam nim ani pracować, ani grać, ani nawet odtwarzać multimediów. W praktyce oprogramowanie komputerowe decyduje o faktycznej użyteczności sprzętu i pozwala w pełni wykorzystać jego możliwości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszelkie niezbędne oprogramowanie, które ułatwi Ci pracę oraz zapewni ochronę Twoim danym.

 

Oprogramowanie systemowe

 

To podstawa, ponieważ przeciętny użytkownik nie jest w stanie korzystać z komputera bez systemu operacyjnego. Oczywiście najpopularniejszym oprogramowaniem systemowym na świecie jest Windows. Liderem wciąż pozostaje wersja 7, ale najnowsza odsłona okienek, czyli Windows 10, to także bardzo udany system operacyjny. W naszym sklepie kupisz go w bardzo dobrej cenie, a nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednią licencję.

 

Oprogramowanie biurowe

 

Pakiety biurowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ ułatwiają codzienną pracę w milionach firm. Wszyscy korzystamy z takich programów, jak Word, Excel czy oprogramowania Adobe. W sklepie ale.pl znajdziesz programy do różnych zastosowań, także bardzo profesjonalnych i branżowych, jak kultowy już CorelDraw w najnowszej odsłonie.

 

Oprogramowanie serwerowe

 

Przechowywanie danych to obecnie jedno z najważniejszych zagadnień, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy na całym świecie. Produkujemy coraz większe ilości plików, a każdy z nich może się kiedyś okazać niezbędny. Dlatego już teraz pomyśl o zbudowaniu wydajnego serwera biurowego, do którego będziesz mieć dostęp w dowolnym momencie. Umożliwi Ci to oprogramowanie serwerowe oferowane w naszym sklepie.

 

Oprogramowanie antywirusowe

 

Niezwykle ważna kategoria, ponieważ zagrożenie cyberprzestępczością dotyka już nie tylko wielkie korporacje, ale także małe firmy i użytkowników domowych. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem i masz świadomość zagrożenia, musisz zainwestować w oprogramowanie antywirusowe chroniące Twój komputer i zgromadzone dane przed złośliwymi robakami.

#aleblog