Smartfony

Pokazuje 1 - 24 z 347 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 347 elementów

Smartfony: kontakt ze światem w trybie 24/7

 

Czy wiesz, że 3 na 4 Polaków kupujących telefon komórkowy decyduje się na smartfon? Ta informacja raczej nie jest zaskakująca, ponieważ od dawna jesteśmy świadkami rewolucji mobilnej. Smartfony z technologicznej ciekawostki, momentalnie stały się produktem pierwszej potrzeby. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy to Steve Jobs zaprezentował światu pierwszego iPhone'a. Wtedy chyba mało kto podejrzewał, że smartfony znajdą się w kieszeniach i torebkach miliardów ludzi na całym świecie.

 

Smartfony sprzedają się świetnie, także w Polsce

 

Każdego roku do rąk Polaków trafia kilka milionów nowych smartfonów. Najpopularniejsze są modele budżetowe, a niebywały wręcz sukces na rodzimym rynku odniosły marki egzotyczne, które oferują słuchawki z Chin. To akurat nic złego – nawet tanie smartfony spełniają swoją podstawową funkcję, a do tego nie wywołują u właścicieli ciągłego strachu o zniszczenie cennej zabawki.

 

Zdecydowanie najchętniej wybieraną marką producenta smartfonów w Polsce jest Samsung. Goni go Huawei, a coraz lepsze wyniki sprzedaży osiąga Apple. To znak, że Polaków zaczyna być stać na droższe smartfony, imponujące zastosowaną technologią, wydajnością i jakością aparatu czy ekranu dotykowego.

 

Zanim kupisz smartfon

 

Wybór smartfona to wcale nie takie proste zadanie. Pomijając kwestię dostępnego budżetu musisz przecież wziąć pod uwagę wiele elementów, które będą miały bezpośrednie przełożenie na Twoje zadowolenie z telefonu. Smartfony różnią się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim zastosowanymi podzespołami. Prawdą jest natomiast, że nie każdy potrzebuje flagowca – smartfony z najwyższej półki powinny wybierać osoby szukające sprzętu do bardzo intensywnego użytkowania i o charakterze biznesowym.

 

Wybierając smartfona zastanów się, jak duży ekran jest Ci potrzebny, czy zamierzasz wykorzystywać łączność 4G, czy planujesz instalowanie jakichś bardzo obciążających telefon aplikacji. Nie spiesz się – smartfonów jest mnóstwo i na pewno w końcu znajdziesz te, który będzie bliski ideału.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze smartfona? Skontaktuj się z nami. Specjaliści ale.pl udzielą Ci przydatnych wskazówek.

#aleblog