Płatności

Ceny

Ceny towarów wyrażone są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT, cło, itd. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych i usuwania towarów z oferty Sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Maksymalna wartość zamówienia za pobraniem

Ze względu na ograniczenie wartości kwoty pobrania przez przedstawiciela firmy kurierskiej, ta forma patności nie jest dostępna w przypadku zamówień o wartości powyżej 5000 zł brutto.

Formy Płatności

Realizując zakupy w sklepie internetowym mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

 1. Płatność za pobraniem - w momencie odbioru przesyłki od kuriera. Ze względu na ograniczenie wartości kwoty pobrania przez kuriera, ta forma płatności nie jest dostępna w przypadku zamówień o wartości powyżej 5000 zł brutto.

 2. Przelew - wpłaty należy dokonać w ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia na numer konta podany w potwierdzeniu złożenia zamówienia, w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Możliwa jest też wpłata na ogólny numer konta:

   ale.pl Mariusz Zieliński
   ul. Mikołaja Kopernika 30
   00-336 Warszawa
   NIP: 532 122 24 22
   Alior Bank SA 76 2490 0005 0000 4530 2034 3979

  Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu środków na koncie. Przed dokonaniem przedpłaty.

 3. Płatność elektroniczna (karta, przelew elektroniczny lub raty) - płatność on-line za dokonaną transakcję odbywa się za pośrednictwem firmy PayU. Maksymalna wartość zamówienia obsługiwana w ten sposób to 10 000 zł. Dane z karty kredytowej są wykorzystywane jednorazowo. Sklep nie uczestniczy na żadnym etapie w procesie płatności kartą kredytową. Ta forma płatności umożliwia też skorzystanie z płatności ratalnej (po przekierowaniu do serwisu płatności należy wybrać opcję „PayU | Raty”)

Sklep zastrzega możliwość zażądania przedpłaty w przypadku wybranych produktów sprowadzanych na zamówienie lub konfigurowanych na życzenie Klienta.

W wybranych przypadkach Sklep może zaoferować Klientowi płatność z odroczonym terminem zapłaty. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny (22) 290 77 77.

Faktury

Sklep wystawi fakturę VAT zgodnie z danymi podanymi podczas składania zamówienia. Faktura zostanie dostarczona do Państwa drogą elektroniczną na e-mail podany w zamówieniu maksymalnie w ciągu 7 dni od wysyłki.