Do pracy, do zabawy, do relaksu. Bez względu na to, do czego jest Ci potrzebny nowy sprzęt elektroniczny, znajdziesz go w sklepie ale.pl. Zawsze w świetnej cenie i z gwarancją ekspresowej dostawy pod same drzwi! Czas najwyższy, abyś poznał nas bliżej.

Kim jesteśmy?

ale.pl to w 100% polski sklep internetowy oferujący elektronikę użytkową najlepszych producentów. W odróżnieniu od wielu innych firm nie tworzymy „bazaru różnorodności”, ale specjalizujemy się w kilku kategoriach produktów: komputerach i peryferiach komputerowych (monitory, akcesoria, oprogramowanie), drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych, pamięciach, urządzeniach mobilnych (smartfony i tablety oraz telefony i środki łączności), nawigacjach i dronach.

Jesteśmy z Wami od stycznia 2014 roku. Dzięki specjalizacji dokładnie wiemy, jaki sprzęt oferujemy i możemy go dobierać według kryterium jakości oraz najkorzystniejszej ceny. Przykładamy się do tworzenia rzetelnych opisów produktów, bez cytowania marketingowych „gotowców” dostarczonych przez producentów. Dzięki temu gwarantujemy Tobie i innym naszym klientom pełne zadowolenie z zakupu.

Promocje!

To one wyróżniają nas na rynku, ponieważ nigdy nie są pozorowane. Sami kiedyś byliśmy na Twoim miejscu i dobrze wiemy, że nic tak nie irytuje, jak naciąganie klientów. Dlatego promocje organizowane w naszym sklepie zawsze są godne uwagi i pozwalają Ci kupić znakomity sprzęt za naprawdę świetną cenę. Zaglądaj do nas częściej, śledź nasze media społecznościowe i zapisz się na newsletter, aby już nigdy nie przegapić super okazji!

Wspieramy biznesy naszych klientów

ale.pl to ulubiony sklep klientów biznesowych, ponieważ doskonale rozumiemy ich potrzeby. Jako jedna z nielicznych firm na rynku uruchomiliśmy usługę Drukowanie All Inclusive. Nie musisz już kupować profesjonalnej drukarki – możesz ją wynająć w ramach miesięcznego abonamentu, wraz z pełną obsługą eksploatacyjną (w tym dostawa toneru). To proste, niedrogie i bardzo wygodne rozwiązanie.

Naszym klientom biznesowym oferujemy także profesjonalną pomoc w doborze komponentów, specjalistycznych komputerów (np. do zastosowań biurowych czy projektowania grafiki) oraz podzespołów do budowy firmowych serwerów - wystarczy napisać do nas bądź zadzwonić i nasi konsultanci pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Potrzebujesz pomocy w wyborze urządzenia?

Pytaj śmiało – od tego jesteśmy. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy Ci, że po drugiej stronie nie siedzi studentka z gotowym skryptem odpowiedzi, tylko ktoś, kto naprawdę zna się na elektronice i udzieli Ci wyczerpujących informacji.

Nie ważne gdzie mieszkasz

Zamówiony sprzęt zostanie dostarczony w dowolne miejsce w kraju. Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi, jak UPS, DHL czy Siódemka, aby zagwarantować Ci błyskawiczną dostawę do rąk własnych. Wiemy, że nie lubisz czekać.

Podobno nie wypada się chwalić

Jeśli jednak jest czym, to dlaczego z tego nie skorzystać? ale.pl jest Złotym Partnerem firmy Hewlett-Packard, światowego potentata na rynku elektroniki użytkowej. Skoro ufają nam najwięksi, to i Ty niczym nie ryzykujesz.

sklep ale.pl oficjalnym partnerem HP w Polsce

ale.pl wciąż się rozwija. Już wkrótce znajdziesz w naszym sklepie kolejne kategorie produktów. Naszym celem jest umożliwienie Ci wyposażenia się we wszystkie niezbędne urządzenia w jednym miejscu, z gwarancją szybkiej i bezpiecznej dostawy oraz bardzo dobrej ceny.

Lubisz czytać o nowościach ze świata IT? Kochasz testy i unboxingi sprzętu? Koniecznie zaglądaj na nasz blog i oficjalny kanał na YouTube, na którym publikujemy filmy z Maćkiem Gajewskim (Spider's Web).