Drukarki do biura od HP

Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów

Drukarki do biura od HP

Drukarki biurowe to jedna z najważniejszych części oferty HP. Poznaj sprawdzone rozwiązania, które idealnie sprawdzą się jako wsparcie pracy Twojej firmy i umożliwią Ci wydajny, dokładny druk.

HP – rozwiązania dla biur i nie tylko

Firma HP od lat zajmuje się dostarczaniem produktów i rozwiązań, które spełniają oczekiwania zarówno specjalistów z różnych branż, jak i zwykłych użytkowników. Podobnie jak w przypadku laptopów i komputerów, przedsiębiorstwo miało spory wkład w rozwój rynku drukarek. Dwie główne serie – DeskJet i LaserJet – są przeznaczone do użytku domowego i wykorzystania w małych biurach. W ofercie producenta znajdziemy także drukarki OfficeJet przeznaczone dla większych biur, jak również profesjonalne plotery i inne zaawansowane rozwiązania.

Korzyści, jakie oferują drukarki HP dla biur

Sam sprzęt to nie wszystko – rozwiązania od HP zapewniają wiele korzyści, które wspierają sprawną pracę w biurze. Subskrypcja tuszu lub tonera czy możliwość obsługi urządzenia z poziomu aplikacji HP Smart znacznie zwiększają komfort korzystania z drukarki. Do tego możesz liczyć na wbudowane zabezpieczenia, które pozwolą ochronić wrażliwe dane przed dostępem niepowołanych osób.

Aplikacja HP Smart oferuje proste zarządzanie drukarką, otrzymywanie powiadomień o pracy maszyny czy wsparcie chatbota. Usługa Instant Ink to z kolei subskrypcja na tusz lub toner, dzięki której możesz oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. W jej ramach oferowany jest także recykling zużytych wkładów.

HP Wolf Pro Security Service zabezpieczają drukarkę przed atakami i wyciekiem danych. Modele HP OfficeJet Pro i LaserJet Pro korzystają ponadto z automatycznych aktualizacji funkcji związanych z ochroną przed cyberatakami. Oprogramowanie samoczynnie sprawdza sprzęt w momencie uruchomienia, a w przypadku wykrycia anomalii wykonywany jest restart w trybie odzyskiwania. W efekcie możesz liczyć na stałą ochronę zarówno drukarki, jak i innych urządzeń funkcjonujących w obrębie tej samej sieci.

Drukarki HP dla biura – funkcjonalność i nowe możliwości

Postaw na idealne rozwiązania dla swojego biura. W sklepie ale.pl znajdziesz liczne propozycje od HP, które możesz wybrać pod kątem obciążenia miesięcznego czy wybranych funkcji.

Wielozadaniowe urządzenie HP OfficeJet Pro 9022e

To sprzęt, który łączy funkcjonalność drukarki i skanera. Prędkość drukowania może wynosić nawet 39 stron na minutę w trybie roboczym, a funkcja jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego znacznie usprawni pracę z dokumentami. Pojemność pojemnika wynosi 250 arkuszy. Drukarka wspiera różne opcje połączenia – USB 2.0, Wi-Fi, Ethernet czy RJ-11.

HP LaserJet Pro M28w MFP – mała drukarka z wielkimi możliwościami 

To idealna drukarka do biura, która oferuje możliwość łączenia się przy pomocy Wi-Fi i wydruku z chmury dzięki funkcji HP Smart. Niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie sprawdzi się nawet tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Drukarka obsługuje formaty A4, A5 i A6. Rozdzielczość druku to 600×600 dpi, a maksymalna prędkość wynosi 19 stron na minutę. Miesięczne obciążenie może sięgać nawet 8000 arkuszy.

Potrzebujesz drukarki do biura? Spytaj naszych ekspertów o radę

Jeśli zastanawiasz się, jaka drukarka będzie odpowiednia dla Twojej firmy i spełni wszystkie jej potrzeby, skontaktuj się ze specjalistami z ale.pl. Nasi doradcy podpowiedzą Ci, na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu i jak wybrać odpowiedni model.