Promocje

Informacja

Tusze oryginalne

Dlaczego warto wybierać oryginalne tusze do drukarki?

 

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista: oryginalne tusze gwarantują najwyższą wydajność i pełną kompatybilność z drukarką. Problem w tym, że dla wielu osób kluczowe jest kryterium ceny, dlatego na naszym rynku olbrzymią popularnością cieszą się najtańsze i niestety najgorsze tusze...

Dlaczego warto wybierać oryginalne tusze do drukarki?

 

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista: oryginalne tusze gwarantują najwyższą wydajność i pełną kompatybilność z drukarką. Problem w tym, że dla wielu osób kluczowe jest kryterium ceny, dlatego na naszym rynku olbrzymią popularnością cieszą się najtańsze i niestety najgorsze tusze. Czy stosowanie takich zamienników wiąże się z jakimś ryzykiem? Przeczytaj.

 

Tusze oryginalne a zamienniki

 

Od razu wyjaśnijmy, że mamy na myśli tanie zamienniki, niewiadomych producentów, które prezentują często żenującą jakość. Stosowanie takich tuszy w swojej drukarce nie jest zbyt rozsądne.

 

Po pierwsze: tanie tusze do drukarki mają bardzo ograniczoną wydajność, która często jest o 2/3 niższa niż w przypadku tuszy oryginalnych!

 

Po drugie: najtańsze tusze mają tendencję do zapychania dyszy w drukarce, a to prowadzi do przedwczesnego zużycia urządzenia, a nawet jego poważnej awarii. O oszczędności szybko się zapomina, skoro później trzeba wydać o wiele więcej na naprawę lub zakup nowej drukarki.

 

Nie eksperymentuj

 

Jeśli chcesz, aby drukarka służyła Ci jak najdłużej, cenisz sobie wysoką jakość wydruku i nie chcesz wymieniać tuszy co miesiąc, lepiej zainwestuj w oryginalne akcesoria. To się po prostu opłaca, szczególnie na dłuższą metę. Nie ryzykujesz dzięki temu kosztownej awarii drukarki i masz pewność, że tusz nie narobi jakiegoś bałaganu w podzespołach urządzenia.

 

W ale.pl kupisz oryginalne tusze do drukarek wszystkich popularnych producentów, w tym: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Lexmark, Ricoh, Xerox i wielu innych. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich akcesoriów, skontaktuj się z nami – udzielimy Ci bezpłatnej porady.

 

Pamiętaj, że to właśnie tusze oryginalne charakteryzują się doskonałą relacją ceny do wydajności. Wydasz nieco więcej, ale będziesz zmuszony znacznie rzadziej wymieniać tusze. To chyba uczciwy układ, nie sądzisz?

Więcej

Tusze oryginalne Jest 379 produktów.

Podkategorie

 • Brother

  Tusze do drukarek Brother – oryginalne znaczy lepsze

   

  Brother to jeden z najbardziej renomowanych producentów drukarek. Sprzęt tej firmy jest bardzo popularny w Polsce, głównie z uwagi na jego wyjątkową oszczędność. Kupując drukarkę Brother wiesz, że nie będziesz musiał zbyt często wymieniać tuszy czy toneru. Gdy jednak ten moment nastąpi, zalecamy wybór oryginalnych akcesoriów. W ale.pl kupisz tusze Brother do wszystkich drukarek tego producenta.

   

  Dlaczego warto kupować oryginalne tusze Brother?

   

  Powód jest bardzo prosty: tylko oryginalne tusze Brother gwarantują fabryczną wydajność drukarek tego producenta oraz najwyższą jakość wydruku, a na tym przecież Ci zależy. Kupując oryginalne akcesoria masz pewność, że wszystko idealnie do siebie pasuje i nie będziesz mieć najmniejszych problemów z wymianą tuszy we własnym zakresie.

   

  Oryginalne tusze Brother zaskakują atrakcyjną ceną. To standardowa polityka tego producenta, który udowadnia swoim klientom, że podjęli dobrą decyzją wiążąc się z tą firmą i korzystając z jej sprzętu do drukowania, kopiowania i skanowania.

   

  Tusze do wszystkich drukarek Brother

   

  Brother to jeden z największych producentów drukarek, który jest obecny na rynku od lat. Dlatego powstało mnóstwo modeli, w tym już dość leciwych. Niektórzy użytkownicy są bardzo zadowoleni z jakości druku, ale mają coraz większy problem ze znalezieniem oryginalnych tuszy Brother. ale.pl spieszy z pomocą!

   

  Oferujemy ogromny wybór tuszy Brother do praktycznie wszystkich drukarek producenta. Jeśli nie możesz znaleźć tuszu pasującego do Twojego modelu, koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj, czy nie mamy go na magazynie.

   

  Nie wiesz, jaki tusz wybrać do swojej drukarki Brother? Zadzwoń lub napisz – na pewno pomożemy!

 • Canon

  Wybieraj oryginalne tusze Canon!

   

  Masz drukarkę firmy Canon? Wiemy dlaczego. Wybrałeś sprzęt tego producenta, ponieważ ufasz jego jakości. Canon to renomowana firma, która słynie z produkcji znakomitych drukarek, zarówno do użytku domowego, jak i i profesjonalnego. Wiele osób twierdzi jednak, że ceny tuszy do drukarek Canon są bardzo wysokie i z tego powodu lepiej unikać zakupu sprzętu z logo tego producenta. W ale.pl udowadniamy, jak bardzo się mylą! W naszym sklepie znajdziesz oryginalne tusze Canon w rewelacyjnych cenach!

   

  Oryginalne tusze Canon to mądry wybór

   

  Dlaczego? Ponieważ tylko oryginalne tusze gwarantują Ci znakomitą wydajność i pełną kompatybilność z Twoją drukarką. Gdyby nie istniała różnica w jakości pomiędzy tuszami oryginalnymi i tymi dziesięciokrotnie tańszymi, to każdy producent w końcu musiałby zbankrutować.

   

  Oryginalne tusze Canon dają Ci pewność, że drukarka wydrukuje dokładnie tyle stron, ile deklaruje producent. Z najtańszymi zamiennikami jest to po prostu niemożliwe. Ponadto zawsze rozsądnie jest dbać o kosztowny sprzęt, a za taki możemy na pewno uznać drukarkę firmy Canon. Nie chciałbyś chyba, aby przez oszczędność na tuszu Twoje urządzenie uległo awarii, prawda?

   

  Nie wiesz, jaki tusz kupić?

   

  Jeśli nie znasz dokładnego oznaczenia oryginalnych tuszy do Twojej drukarki Canon, skontaktuj się z nami, a błyskawicznie to ustalimy. Wystarczy, że podasz model urządzenia. ale.pl oferuje jeden z największych w Polsce wyborów oryginalnych tuszy Canon, dlatego jest prawie pewne, że mamy tusz, którego potrzebujesz. Napisz, zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 • Dell

  Oryginalne tusze Dell: wybór profesjonalistów

   

  Niewielu użytkowników domowych kojarzy markę Dell z producentem drukarek. Tymczasem ta amerykańska firma ma spore zasługi w branży sprzętu drukującego, który cieszy się sporą popularnością chociażby wśród użytkowników profesjonalnych. Z ich punktu widzenia wybór jest prosty: liczą się tylko oryginalne tusze Dell, które gwarantują najlepszą wydajność. W ale.pl oferujemy tusze do najpopularniejszych modeli drukarek firmy Dell.

   

  Czy opłaca się kupować oryginalne tusze Dell?

   

  Jak najbardziej! Wynika to z prostej biznesowej zasady: opłacalność jest kwestią balansu pomiędzy ceną a kupioną korzyścią. W tym przypadku oryginalne tusze Dell wypadają znakomicie. Oferują najwyższą wydajność w drukarkach producenta, co oznacza, że użytkownik nie musi często wymieniać tuszy, tracić czasu na zamawianie produktów, czekanie na kuriera, bieganie do sklepu itd.

   

  Oryginalne tusze Dell gwarantują, że urządzenie zadrukuje dokładnie tyle stron, ile deklaruje producent – w praktyce może być ich znacznie więcej. Kupując tusze niewiadomego pochodzenia ryzykujesz, że ich wydajność będzie wielokrotnie mniejsza, a sama jakość wydruku również znacznie gorsza.

   

  Oryginalne tusze Dell to najlepszy wybór dla osób, które nie lubią sprowadzać na siebie problemów. Chcą mieć pewność, że akcesoria idealnie pasują do ich urządzenia, gwarantując przy tym znakomitą jakość wydruku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że tylko oryginalne tusze nie powodują zwiększonego ryzyka awarii drukarki.

   

  W ale.pl kupisz oryginalne tusze Dell do najpopularniejszych drukarek producenta. Potrzebujesz pomocy w doborze? Skontaktuj się z nami!

 • Epson

  Oryginalne tusze Epson – i wszystko pasuje!

   

  Drukarki Epson przez wielu są uznawane za jedne z najlepszych w klasie ekonomicznej. Producent może się poszczycić nie tylko doskonałą jakością swoich urządzeń, ale także przystępnymi kosztami ich eksploatacji, co ma ogromne znaczenie dla użytkowników. W ale.pl kupisz oryginalne tusze Epson w bardzo dobrej cenie, co pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości Twojej drukarki i zagwarantować sobie najwyższą jakość wydruków.

   

  Czym oryginalne tusze Epson różnią się od tanich zamienników?

   

  Przede wszystkim jakością. Wystarczy to pokazać na konkretnym przykładzie. Oryginalny tusz Epson (czarny) przeznaczony do domowej drukarki producenta, umożliwia wydrukowanie około 800 stron A4. Zamiennik renomowanego producenta jest mniej wydajny o około 200 stron. Z kolei tani zamiennik „od majfrenda” w porywach osiągnie 200-300 stron wydruku. Różnica jest kolosalna.

   

  Pamiętajmy, że nie chodzi tylko o suche liczby. Mało wydajny tusz to po prostu kłopot dla użytkownika, który znów musi poświęcić czas na zamówienie nowego tuszu, odebranie przesyłki, umieszczenie tuszu w drukarce lub napełnienie zbiorniczków itd. Czy nie lepiej kupić oryginalny tusz Epson i mieć spokój na długi czas? W przypadku użytkowników domowych limit 800-900 stron osiąga się po około roku. Naprawdę nie ma zatem sensu, aby za wszelką cenę oszczędzać na tuszach.

   

  Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt, iż oryginalne tusze Epson zawsze w 100% pasują do konkretnej drukarki. Z zamiennikami bywa bardzo różnie, przez co urządzenie może nie działać prawidłowo lub szybko wymagać serwisu. A to znów oznacza koszty.

   

  W ale.pl oferujemy oryginalne tusze do większości drukarek Epson: zarówno domowych, jak i profesjonalnych. Nie znalazłeś tuszu do swojego urządzenia? Skontaktuj się z nami!
 • HP

  Postaw na oryginalne tusze HP. To się opłaca!

   

  Oryginalne tusze HP przeznaczone do drukarek tego renomowanego producenta są zdecydowanie najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na jakości, wydajności i bezproblemowym użytkowaniu sprzętu. Stawiając na oryginalne akcesoria masz pewność, że Twoja drukarka będzie pracować bezawaryjnie. Zamienniki, nawet te pochodzące od dobrych producentów, nie dają takiej gwarancji. To najważniejszy powód, dla którego warto kupować wyłącznie oryginalne tusze HP.

   

  Oryginalne tusze HP – zero problemów

   

  Użytkownicy drukarek atramentowych cieszą się znakomitą jakością wydruku, jednak muszą też godzić się z koniecznością dość częstego wymieniania tuszy. Ten problem jest o wiele mniej uciążliwy w sytuacji, gdy korzystasz z oryginalnych tuszy HP. Zapewniają one określoną wydajność, która nie jest tylko pobożnym życzeniem producenta.

   

  Przypomnij sobie swój ostatni zamiennik. Tusz szybko się skończył i miałeś wrażenie, jakby nastąpiło to po zaledwie kilku dniach użytkowania drukarki. To właśnie największy minus tanich zamienników. Jeśli nie chcesz mieć takich problemów w przyszłości, zdecydowanie stawiaj na oryginalne tusze HP.

   

  Kolejną korzyścią wynikającą ze stosowania oryginalnych tuszy do drukarek Hewlett-Packard jest całkowicie bezproblemowy montaż. Możesz zapomnieć o luźnych kartridżach, brudnych palcach i tuszu, który wycieka z pojemnika w trakcie drukowania. To bardzo irytujące sytuacje, z którymi niestety spotykają się użytkownicy marnych zamienników.

   

  W ale.pl kupisz oryginalne tusze do wszystkich popularnych drukarek HP. Jeśli nie możesz znaleźć tuszu do swojego urządzenia, skontaktuj się z nami – pomożemy!

 • Lexmark

  Oryginalne tusze Lexmark – najlepszy wybór do Twojej drukarki

   

  Masz drukarkę marki Lexmark? Gratulujemy: to naprawdę bardzo dobry sprzęt. Przyznasz, że warto o niego zadbać? W takim razie stosuj wyłącznie oryginalne tusze Lexmark, które jako jedyne gwarantują 100% kompatybilność z Twoją drukarką i oczywiście najwyższą jakość wydruków. Tanie zamienniki zostaw innym. Ty postaw na coś lepszego. W ale.pl kupisz oryginalne tusze Lexmark do wszystkich popularnych drukarek tego producenta.

   

  Przekonaj się, że warto stosować oryginalne tusze Lexmark

   

  Pewnie zastanawiasz się, czy nie warto jednak trochę zaoszczędzić i zacząć stosować zamienniki innych producentów? Rozumiemy to, pokusa jest spora. Pamiętaj jednak, że jakość ma swoją cenę. Stosując oryginalne tusze Lexmark kupujesz właśnie najwyższą jakość i pewność, że Twoja drukarka będzie pracować w optymalnym zakresie wydajności.

   

  Zamienniki mają to do siebie, że często nie pasują idealnie do drukarek. W przypadku oryginalnych tuszy Lexmark nie ma o tym mowy. Wybrany przez Ciebie tusz wystarczy umieścić w dedykowanym miejscu i od razu można zacząć drukowanie. Bez brudzenia sobie rąk, przycinania, kombinowania. Ma to również wpływ na bezawaryjną pracę drukarki, która jest przecież dość kosztownym sprzętem.

   

  Nie zapominajmy o wydajności. Producenci zamienników często tylko deklarują liczbę stron, jakie uda się zadrukować dzięki ich tuszom. Lexmark natomiast udziela na to gwarancji. Różnice potrafią być kolosalne i wynosić nawet 50-70%! Czy naprawdę masz czas i ochotę, by wymieniać tusze co kilka tygodni?

   

  Nie możesz znaleźć tuszu pasującego do Twojej drukarki Lexmark? Nie znasz kodu produktu? Skontaktuj się z nami, opisz nam swoją drukarkę, a my znajdziemy tusz, który na 100% będzie z nią kompatybilny. Nasza pomoc jest zawsze bezpłatna!

 • Ricoh

  Oryginalne tusze Ricoh? Naturalny wybór!

   

  Ricoh to jeden z najbardziej renomowanych producentów drukarek na świecie. Jest to sprzęt z najwyższej półki, wybierany przede wszystkim przez firmy i użytkowników profesjonalnych. Niewątpliwym atutem tych drukarek są rozsądne koszty eksploatacji, nawet gdy decydujesz się stosować oryginalne tusze Ricoh. To bardzo dobry wybór, który przełoży się nie tylko na wysoką jakość wydruków, ale także bezawaryjną pracę urządzenia.

   

  Te argumenty przekonają Cię, że warto stosować oryginalne tusze Ricoh

   

  Najważniejszym z nich jest wydajność. Oryginalne tusze Ricoh gwarantują dokładnie taką liczbę wydruków, jaką deklaruje producent. Dzięki temu możesz o wiele precyzyjniej określić faktyczne koszty eksploatacji drukarki w swojej firmie. Wiesz, jak często musisz zamawiać nowe tusze, aby nigdy nie doszło do sytuacji, w której drukarka stoi bezużyteczna.

   

  Kolejnym plusem jest dbałość o bezawaryjną pracę drukarki. Oryginalne tusze Ricoh są idealnie dopasowane do urządzeń producenta, dzięki czemu masz 100% pewność, że drukarka działa w optymalnych dla siebie warunkach, nie zacina się, a jej dysze nie są zapychane przez tusz wątpliwej jakości.

   

  Nie bez znaczenia jest sama jakość wydruków. Jeśli wysyłasz dokumenty do kontrahentów i klientów, to na pewno chcesz, aby mieli możliwość zapoznania się z ofertą przygotowaną w profesjonalny sposób. Słaby tusz będzie tutaj wyłącznie źródłem problemów.

   

  Oryginalne tusze Ricoh to znakomita jakość, idealne dopasowanie, brak kłopotów w trakcie eksploatacji i przedłużona żywotność drukarki. Nie możesz bagatelizować tych argumentów, zwłaszcza że w ale.pl kupisz tusze w bardzo atrakcyjnej cenie!

 • Xerox

  Zainwestuj w oryginalne tusze Xerox!

   

  Xerox to globalna marka, która zasłynęła na całym świecie z produkcji fantastycznych drukarek cyfrowych. To nie jest sprzęt dla osób, które szukają jakiejkolwiek drukarki. Docenią go wyłącznie użytkownicy stawiający na bezkompromisową jakość. Oni nie mają żadnych wątpliwości i wiedzą, że najlepszą inwestycją są oryginalne tusze Xerox. Jeśli w Twoim domu lub biurze pracuje drukarka tego amerykańskiego producenta, wybieraj tusze z logo Xerox.

   

  Najwyższa jakość oryginalnych tuszy Xerox

   

  Oryginalne tusze Xerox nie są najtańsze, ale trudno to uznać za krytyczną wadę. W końcu za jakość warto zapłacić trochę więcej. Ponieważ drukarki amerykańskiej firmy są sprzętem do profesjonalnych zastosowań, trudno sobie wyobrazić sytuację, w której użytkownicy sięgają po najtańsze i najgorsze rodzaje tuszy.

   

  Oryginalne tusze Xerox przede wszystkim gwarantują pełną kompatybilność z urządzeniami producenta. Możesz więc zapomnieć o problematycznym dopasowywaniu kartridżów, co potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Po prostu umieść nowy zestaw tuszy w drukarce i zacznij pracę – to bardzo proste!

   

  Z punktu widzenia użytkownika profesjonalnego bardzo ważna jest jakość wydruków. Tutaj oryginalne tusze Xerox znów zyskują wyraźną przewagę nad tanimi zamiennikami. Wykorzystaj pełnię możliwości swojej drukarki i miej pewność, że każdy wydruk jest idealny.

   

  Wydajność. Czy bierzesz ją pod uwagę wybierając tusze do swojej drukarki? Oczywiście, że tak! Postaw zatem na jakość i mądrze zainwestuj swoje pieniądze. Oryginalne tusze Xerox są bezkonkurencyjne pod względem wydajności i często gwarantują nawet o 50% więcej wydruków niż najtańsze zamienniki.

   

  W ale.pl kupisz oryginalne tusze Xerox do większości drukarek producenta. Nie wiesz, jaki tusz będzie pasować do Twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w doborze!

 • Pozostałe

  Oryginalne tusze do drukarek: to się po prostu opłaca!

   

  Wielu użytkowników drukarek zastanawia się, czy naprawdę jest sens inwestować w oryginalne tusze, skoro rynek obfituje w całkiem niezłe zamienniki w znacznie atrakcyjniejszych cenach? Odpowiedź nie jest taka prosta. Faktem jest jednak, że oryginalne tusze do drukarek są znacznie rozsądniejszym wyborem i to z kilku ważnych powodów. Poznaj je i podejmij mądrą decyzję!

   

  Oryginalne tusze do drukarek gwarantują najwyższą jakość wydruków

   

  I z tym argumentem nie można w ogóle dyskutować. Wyłącznie oryginalne tusze do drukarek zapewnią Ci jakość, jaką zadeklarował producent urządzenia. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia chociażby firm, które przekazują wydrukowane dokumenty i oferty kontrahentom oraz klientom.

   

  Bezawaryjna praca drukarki

   

  Drukarki, szczególnie te z wyższej półki, są dość drogim sprzętem. Nie warto zatem eksperymentować ze stosowaniem tuszy niewiadomego pochodzenia, które mogą zapychać dysze a nawet doprowadzić do poważnej awarii urządzenia. Wówczas szybko zapomnisz o oszczędnościach i będziesz liczyć wyłącznie straty związane z koniecznością naprawy lub nawet wymiany drukarki.

   

  Wydajność

   

  Zamiennik: 200 stron. Oryginał: 1000 stron. Tak, wśród tuszy oferowanych na rynku występują nawet tak drastyczne różnice w wydajności! Zastanów się więc, czy naprawdę chcesz co kilka tygodni wymieniać tusze, marnować czas, tracić nerwy z powodu tego, że urządzenie nie może pracować.

   

  Wyłącznie oryginalne tusze do drukarek zapewniają wydajność na poziomie, jaką zadeklarował producent. Owszem, kosztują więcej, ale ta różnica ma solidne uzasadnienie.

   

  W ale.pl oferujemy oryginalne tusze do drukarek wszystkich czołowych producentów. W tej kategorii znajdziesz m. in. tusze do drukarek włoskiej firmy Olivetti. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych tuszy, skontaktuj się z nami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 379 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 379 elementów