Tusze oryginalne

Pokazuje 1 - 24 z 1284 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1284 elementów

Dlaczego warto wybierać oryginalne tusze do drukarki?

 

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista: oryginalne tusze gwarantują najwyższą wydajność i pełną kompatybilność z drukarką. Problem w tym, że dla wielu osób kluczowe jest kryterium ceny, dlatego na naszym rynku olbrzymią popularnością cieszą się najtańsze i niestety najgorsze tusze. Czy stosowanie takich zamienników wiąże się z jakimś ryzykiem? Przeczytaj.

 

Tusze oryginalne a zamienniki

 

Od razu wyjaśnijmy, że mamy na myśli tanie zamienniki, niewiadomych producentów, które prezentują często żenującą jakość. Stosowanie takich tuszy w swojej drukarce nie jest zbyt rozsądne.

 

Po pierwsze: tanie tusze do drukarki mają bardzo ograniczoną wydajność, która często jest o 2/3 niższa niż w przypadku tuszy oryginalnych!

 

Po drugie: najtańsze tusze mają tendencję do zapychania dyszy w drukarce, a to prowadzi do przedwczesnego zużycia urządzenia, a nawet jego poważnej awarii. O oszczędności szybko się zapomina, skoro później trzeba wydać o wiele więcej na naprawę lub zakup nowej drukarki.

 

Nie eksperymentuj

 

Jeśli chcesz, aby drukarka służyła Ci jak najdłużej, cenisz sobie wysoką jakość wydruku i nie chcesz wymieniać tuszy co miesiąc, lepiej zainwestuj w oryginalne akcesoria. To się po prostu opłaca, szczególnie na dłuższą metę. Nie ryzykujesz dzięki temu kosztownej awarii drukarki i masz pewność, że tusz nie narobi jakiegoś bałaganu w podzespołach urządzenia.

 

W ale.pl kupisz oryginalne tusze do drukarek wszystkich popularnych producentów, w tym: Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Lexmark, Ricoh, Xerox i wielu innych. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich akcesoriów, skontaktuj się z nami – udzielimy Ci bezpłatnej porady.

 

Pamiętaj, że to właśnie tusze oryginalne charakteryzują się doskonałą relacją ceny do wydajności. Wydasz nieco więcej, ale będziesz zmuszony znacznie rzadziej wymieniać tusze. To chyba uczciwy układ, nie sądzisz?