HP Elite Dragonfly

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

HP Elite Dragonfly – ultralekki i niezawodny

Firma HP od lat odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów, oferując produkty, które wspierają pracę i rozrywkę. Lekki i wydajny laptop HP Elite Dragonfly jest definicją mobilności, trwałości oraz bezpieczeństwa pracy.

HP – synonim innowacji

Historia firmy HP na rynku laptopów sięgają aż połowy lat 80. XX wieku – to jeden z pierwszych producentów, którzy zaczęli sprzedawać tego typu urządzenia. Dzięki naciskowi na innowację firma od samego początku jest jednym z liderów w branży urządzeń elektronicznych. Każda nowa linia laptopów wprowadza kolejne nowości i usprawnienia, a do najciekawszych propozycji z oferty HP z pewnością należy ultramobilny laptop Elite Dragonfly.


Obecnie HP działa na całym świecie, produkując różne modele przenośnych komputerów - w tym urządzenia przeznaczone dla specjalistów. Profesjonalne laptopy HP są tworzone ze zwróceniem szczególnej uwagi na wydajność i bezpieczeństwo, jak również możliwość pracy w trasie.

Notebook Elite Dragonfly – perfekcyjne wsparcie w pracy

Laptop Elite Dragonfly to komputer stworzony do mobilnego trybu pracy w każdych warunkach. To urządzenie, które wyróżnia się między innymi niezwykle niską wagą – w zależności od konfiguracji może ona wynieść nawet mniej niż 1 kg. Dzięki temu laptop może być zabrany w praktycznie dowolne miejsce. Karta sieciowa z obsługą Wi-Fi 6 zapewnia niezawodne połączenie bezprzewodowe zgodne z najnowszymi standardami. Warto zwrócić uwagę także na oparty na rozwiązaniach z zakresu AI system HP Dynamic Audio, który na bieżąco dostosowuje jakość dźwięku i pochłania hałas z otoczenia. Technologia Fast Charge umożliwia z kolei naładowanie akumulatora do 50% w zaledwie 30 minut.

Pełne bezpieczeństwo

Bogaty zestaw zabezpieczeń sprawia, że możesz cieszyć się pełną ochroną podczas korzystania z modelu Elite Dragonfly. Funkcja Sure View Reflect zmniejsza widoczność obrazu pod kątem, czego efektem jest zwiększona prywatność w momencie, gdy ktoś siedzi obok Ciebie. HP Sure Shutter pozwala wygodnie wyłączyć kamerę, a HP Sure Sense wykorzystuje nauczanie maszynowe, by zapewnić ochronę nawet przed najnowszymi rodzajami ataków hakerskich. Kolejną istotną z punktu widzenia bezpieczeństwa funkcją jest HP Sure Recover – dzięki temu rozwiązaniu przywrócenie systemu po krytycznym ataku potrwa zaledwie chwilę.

HP Elite Dragonfly G2 – mobilna praca na najwyższym poziomie

Za sprawność urządzenia odpowiada procesor 11 generacji Intel Core i7-1165G7 z taktowaniem do 4,7 GHz w trybie Turbo Boost. Układ graficzny Intel Iris Xe łączy rewelacyjną jakość obrazu z energooszczędnością, a pamięć RAM w ilości 16 GB będzie doskonałym wsparciem w pracy. W kwestii specyfikacji warto zwrócić uwagę także na parametry ekranu – jakość Full HD przy przekątnej 13,3”, dotykowa obsługa i zaawansowany czujnik światła to połączenie, które pozwala na komfortowe korzystanie z laptopa w każdych warunkach. Konstrukcja urządzenia pozwala na obrót ekranu o 360 stopni i obsługę w trybie tabletu.


To jednak nie koniec zalet. Elite Dragonfly cechuje się także doskonałym designem i świetnym wykończeniem pod względem wizualnym. Niektóre komponenty – na przykład głośniki i ramki – zostały wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu, co pozwoliło zmniejszyć wpływ produkcji na środowisko. Producent zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.