Serwery rack

Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów

Serwery Rack: bezkompromisowa wydajność

 

Serwery Rack to jedno z dwóch najpopularniejszych rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania w firmach. Charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, która umożliwia tworzenie z nich centrów danych z prawdziwego zdarzenia. Jednocześnie ten typ serwera wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem oraz mnogością opcji rozbudowy.

 

Dlaczego serwer Rack jest dobrym wyborem dla Twojej firmy?

 

Serwer w szafie Rack przede wszystkim można bardzo łatwo dopasować do warunków lokalowych. Jeśli nie masz zbyt dużo miejsca, to istnieje możliwość takiego skonfigurowania serwera, aby zmieścił się w wyznaczonej przestrzeni i nadal stanowił wydajne centrum danych. Można także wybrać opcję zasilania i chłodzenia. Nie potrzebujesz specjalnie przygotowanego pomieszczenia.

 

Właśnie dlatego serwery Rack są tak popularne wśród małych i średnich przedsiębiorców, co jednak wcale nie oznacza, że nie mogą z nich korzystać korporacje. Serwer daje szerokie możliwości w zakresie rozbudowy nawet do stanu potężnego magazynu danych.

 

Po zastosowaniu odpowiedniej pamięci masowej, np. w postaci dysków zewnętrznych lub pamięci typu fibre channel, serwery typu Rack oferują bezkonkurencyjną wydajność. Jednocześnie wolną przestrzeń w szafie serwerowej można wykorzystać na montaż innych urządzeń, jak chociażby syntezator.

 

Świetny stosunek ceny do jakości

 

Serwery Rack to absolutnie najlepsze rozwiązanie w przypadku firm, które pracują na aplikacjach intensywnie wykorzystujących zasoby pamięci. Wymaga to posiadania magazynu danych o doskonałej wydajności. Niewątpliwą zaletą jest także przystępna cena – praktycznie każdy przedsiębiorca znajdzie urządzenie, które jest w zasięgu jego portfela.

 

Ale.pl oferuje serwery Rack najlepszych producentów: Hewlett-Packard, Lenovo, Dell oraz Fujitsu, które gwarantują niezawodność i doskonałe parametry. Jeśli nie wiesz, jaka wielkość serwera będzie odpowiednia dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie w dostępnym budżecie.

#aleblog