Promocje

Informacja

Serwery rack

Serwery Rack: bezkompromisowa wydajność

 

Serwery Rack to jedno z dwóch najpopularniejszych rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania w firmach. Charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, która umożliwia tworzenie z nich centrów danych z prawdziwego zdarzenia. Jednocześnie ten typ serwera wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem...

Serwery Rack: bezkompromisowa wydajność

 

Serwery Rack to jedno z dwóch najpopularniejszych rozwiązań przeznaczonych do profesjonalnego wykorzystania w firmach. Charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, która umożliwia tworzenie z nich centrów danych z prawdziwego zdarzenia. Jednocześnie ten typ serwera wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem oraz mnogością opcji rozbudowy.

 

Dlaczego serwer Rack jest dobrym wyborem dla Twojej firmy?

 

Serwer w szafie Rack przede wszystkim można bardzo łatwo dopasować do warunków lokalowych. Jeśli nie masz zbyt dużo miejsca, to istnieje możliwość takiego skonfigurowania serwera, aby zmieścił się w wyznaczonej przestrzeni i nadal stanowił wydajne centrum danych. Można także wybrać opcję zasilania i chłodzenia. Nie potrzebujesz specjalnie przygotowanego pomieszczenia.

 

Właśnie dlatego serwery Rack są tak popularne wśród małych i średnich przedsiębiorców, co jednak wcale nie oznacza, że nie mogą z nich korzystać korporacje. Serwer daje szerokie możliwości w zakresie rozbudowy nawet do stanu potężnego magazynu danych.

 

Po zastosowaniu odpowiedniej pamięci masowej, np. w postaci dysków zewnętrznych lub pamięci typu fibre channel, serwery typu Rack oferują bezkonkurencyjną wydajność. Jednocześnie wolną przestrzeń w szafie serwerowej można wykorzystać na montaż innych urządzeń, jak chociażby syntezator.

 

Świetny stosunek ceny do jakości

 

Serwery Rack to absolutnie najlepsze rozwiązanie w przypadku firm, które pracują na aplikacjach intensywnie wykorzystujących zasoby pamięci. Wymaga to posiadania magazynu danych o doskonałej wydajności. Niewątpliwą zaletą jest także przystępna cena – praktycznie każdy przedsiębiorca znajdzie urządzenie, które jest w zasięgu jego portfela.

 

Ale.pl oferuje serwery Rack najlepszych producentów: Hewlett-Packard, Lenovo, Dell oraz Fujitsu, które gwarantują niezawodność i doskonałe parametry. Jeśli nie wiesz, jaka wielkość serwera będzie odpowiednia dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie w dostępnym budżecie.

Więcej

Serwery rack W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Dell

  Serwery Rack Dell – świetny wybór do Twojego biura

   

  Serwery Rack marki Dell to zdecydowanie jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku. Firma Dell specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych urządzeń IT i odnosi wielkie sukcesy na polu projektowania rozwiązań do magazynowania danych. Jeśli więc szukasz serwera, który będzie łatwy w konfiguracji, a przede wszystkim niezawodny, zainteresuj się ofertą serwerów Rack firmy Dell.

   

  Najwyższa wydajność serwerów Rack Dell

   

  Serwery Rack marki Dell wyróżniają się znakomitą wydajnością, która nie jest tylko kwestią deklaracji producenta. Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że podane parametry są jak najbardziej możliwe do osiągnięcia, co pozwala tworzyć zaawansowane centra danych w firmach na fundamencie infrastruktury amerykańskiego producenta.

   

  Serwery Rack firmy Dell charakteryzują się także uniwersalnością i szerokimi możliwościami w zakresie rozbudowy, co oznacza, że świetnie sprawdzają się w każdej firmie, bez względu na stan jej obecnej infrastruktury IT.

   

  Nie bez znaczenia są takie parametry, jak wydajne chłodzenie i estetyczna obudowa, co pozwala ustawić serwer w praktycznie dowolnym pomieszczeniu, bez konieczności wydzielania dla niego dedykowanego pomieszczenia. To z kolei przekłada się na znacznie niższy koszt inwestycji. Warto tutaj wspomnieć, że serwery Rack marki Dell oferują doskonały stosunek ceny do wydajności.

   

  Wszystko to sprawia, że specjaliści ale.pl rekomendują serwery Rack firmy Dell wszystkim firmom szukającym niezawodnego narzędzia do magazynowania danych. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego serwera lub jego konfiguracji w Twojej firmie, skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży infrastruktury serwerowej na potrzeby małych i średnich firm oraz korporacji.

 • Fujitsu

  Serwery Rack Fujitsu – dobry wybór do małej i średniej firmy

   

  Firma Fujitsu jeszcze kilkanaście lat temu była potentatem na rynku elektroniki użytkowej, jednak w pewnym momencie postanowiła się skupić na architekturze serwerowej i wyszło jej to na dobre! Serwery Rack marki Fujitsu należą do najbardziej cenionych i zbierają znakomite recenzje użytkowników. My także bardzo je polecamy i to z kilku ważnych powodów.

   

  Serwery Rack Fujitsu – pełna kompatybilność

   

  Serwery Rack Fujitsu stanowią świetną bazę do dalszej rozbudowany infrastruktury serwerowej w każdej firmie. Dzięki temu przedsiębiorstwo może zainwestować nawet w podstawowy model i mieć pewność, że wraz ze wzrostem potrzeb będzie możliwość rozwijania zaplecza. To ogromny plus.

   

  Kolejnym jest wydajność. Serwery Rack Fujitsu słyną z bezawaryjnej i szybkiej pracy, co w przypadku magazynu firmowych danych ma kolosalne znaczenie. Jest to po prostu bardzo dobry wybór dla przedsiębiorców, którzy przede wszystkim cenią sobie bezproblemową obsługę i nie chcą bez przerwy korzystać z drogich usług serwisowych.

   

  Serwery Rack marki Fujitsu są bardzo estetycznie wykonane i choć nie powinien to być kluczowy argument przy wyborze konkretnego rozwiązania, to warto zwrócić na to uwagę. W końcu firmy decydują się na serwery Rack również po to, aby nie musieć inwestować w budowę specjalnego pomieszczenia. Ustawiając ten serwer w biurze można mieć pewność, że nie będzie on szpecić przestrzeni.

   

  Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż serwery Rack Fujitsu wyróżniają się znakomitym systemem chłodzenia, który jest nie tylko skuteczny, ale też cichy. Nie ma więc mowy o tym, aby pracownicy skarżyli się na jakieś niedogodności akustyczne ze strony urządzenia.

   

  W sklepie ale.pl kupisz serwery Rack firmy Fujitsu w najlepszych cenach na rynku i z gwarancją profesjonalnego doradztwa. Potrzebujesz pomocy w doborze serwera, który idealnie odpowie na potrzeby Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

 • Hewlett Packard...

  Serwery Rack Hewlett-Packard Enterprise – rozwiązania dla najbardziej wymagających

   

  Szukasz bardzo wydajnego, bezawaryjnego i łatwego w rozbudowie serwera do swojej firmy? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą propozycję. Serwer Rack firmy Hewlett-Packard Enterprise spełni te oczekiwania z nawiązką. Rozwiązania tej marki uchodzą za jedne z najlepszych na świecie, a my możemy to z czystym sumieniem potwierdzić. W sklepie ale.pl kupisz serwery Rack Hewlett-Packard Enterprise i komponenty do nich – z gwarancją dobrej ceny!

   

  Dlaczego warto wybrać serwer Rack Hewlett-Packard Enterprise?

   

  Serwer Rack Hewlett-Packard Enterprise to rozwiązanie szczególnie polecane firmom, które stawiają na bezkompromisową jakość. Architektura amerykańskiej firmy słynie z niezawodności i bardzo przyjaznej konfiguracji, co znacznie obniża koszty wdrożenia rozwiązania. Najważniejsze jest jednak to, że serwer gwarantuje Ci bardzo szybki dostęp do danych oraz ich kompleksową ochronę.

   

  Serwer Rack marki Hewlett-Packard Enterprise można bez trudu dopasować do warunków w biurze. Nie musisz posiadać dedykowanego pomieszczenia. Nie martw się też brakiem miejsca – serwery są bardzo estetyczne i dostatecznie kompaktowe, a do tego ciche i wyposażone w wydajne układy chłodzenia.

   

  Kolejnym atutem serwerów Rack Hewlett-Packard Enterprise jest znakomita wydajność. To szczególnie ważne dla firm, które planują magazynować ogromne ilości danych i w przyszłości zainwestować w rozbudowę infrastruktury serwerowej. Jest to jak najbardziej możliwe i nie wymaga wprowadzania drastycznych zmian w biurze.

   

  Nie zapominajmy o jeszcze jednej korzyści: bardzo atrakcyjnej cenie. Serwery Rack Hewlett-Packard Enterprise oferują jedną z najlepszych na rynku relacji kosztu do zakupu do wydajności i możliwości dalszej rozbudowy. Pod tym względem jest to świetny wybór dla firm, które nie chcą od razu inwestować znacznych środków, ale planują zwiększanie ilości przetwarzanych danych.

   

  Kup serwer Rack Hewlett-Packard Enterpise w sklepie ale.pl i skorzystaj z naszej bezpłatnej pomocy w zakresie doboru urządzenia. Możesz także zamówić usługę konfiguracji serwera w Twoim biurze.

 • Lenovo

  Serwer Rack Lenovo – optymalny wybór do Twojej firmy

   

  Lenovo to firma, która w ostatnich kilkunastu latach poczyniła chyba największe postępy w całej branży IT. Sprzęt chińskiego producenta nie jest już traktowany po macoszemu, ale może być spokojnie fundamentem infrastruktury informatycznej w każdej firmie. Świetnym przykładem są serwery Rack Lenovo, które imponują zarówno wydajnością, jak i skutecznym chłodzeniem i wysoką kulturą pracy. Nic dziwnego, że trafiły do sklepu ale.pl.

   

  Największe zalety serwerów Rack marki Lenovo

   

  Serwery Rack Lenovo mają jedną ogromną zaletę: świetny stosunek ceny do możliwości. Z tego powodu interesuje się nimi coraz więcej firm, które rozważają budowę lub rozbudowę swojej infrastruktury serwerowej. Nie oznacza to jednak, że mówimy o sprzęcie, który może rywalizować z konkurencją wyłącznie dzięki niskiej cenie.

   

  Serwery Lenovo mają do zaoferowania znacznie więcej. Wspomnieliśmy już o wysokiej kulturze pracy. To dosłownie słychać. Wybór serwera chińskiego producenta można śmiało polecić przedsiębiorcom, którzy szukają cichego rozwiązania do biura, w dodatku wyposażonego we własny, wydajny system chłodzenia. Dzięki temu nie ma konieczności przeznaczania dedykowanego pomieszczenia na infrastrukturę serwerową.

   

  Serwy Rack Lenovo to także odpowiedni wybór dla firm, które lubią sprzęty o doskonałej relacji ceny do możliwości. Wydajność tych rozwiązań jest bardzo dobra, co gwarantuje bezproblemowy dostęp do danych aplikacji.

   

  Warto również wspomnieć o przyjaznym procesie konfiguracji serwera z obecną infrastrukturą IT w firmie oraz o szerokich możliwościach w zakresie późniejszej rozbudowy.

  ale.pl oferuje serwery Rack Lenovo wraz z opcjonalną usługą konfiguracji. Potrzebujesz fachowej porady w zakresie wyboru rozwiązania dla Twojej firmy? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.