Nawigacje i rejestratory

Przenośna nawigacja samochodowa to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewnia kierowcy poczucie pewności na drodze. Poznaj nowoczesne nawigacje z naszej oferty!
Pokazuje 1 - 24 z 361 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 361 elementów

Nawigacja samochodowa: jedź jak po sznurku

 Przenośna nawigacja samochodowa to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewnia kierowcy poczucie pewności na drodze. Dzięki rozwojowi sieci drogowej możemy sobie pozwolić na coraz dalsze podróże samochodem, a to często wiąże się z błądzeniem w poszukiwaniu konkretnego adresu. Mając nawigację ten problem przestaje istnieć. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając nawigację samochodową dla siebie.

 Nawigacja samochodowa – zaufaj znanym producentom

 Ci producenci to np.: Garmin, Mio, TomTom czy Navington. Każda z tych firm słynie z produkcji bardzo dobrych nawigacji przenośnych, które nie sprawiają problemów kierowcom, a przede wszystkim charakteryzują się bardzo dokładnymi i często aktualizowanymi mapami.

 Właśnie: mapy. To kolejny, chyba najważniejszy wyznacznik dobrej nawigacji samochodowej. Od jakości i aktualności mapy zależy, czy faktycznie nawigacja poprowadzi Cię do celu w sposób komfortowy i bezpieczny. Przed zakupem urządzenia sprawdź koniecznie, kto jest dostawcą mapy i czy producent gwarantuje bezpłatne aktualizacje. Jeśli nie, to koszt późniejszego aktualizowania map może być bardzo wysoki.

 A może wystarczy nawigacja w smartfonie?

 Coraz więcej osób rezygnuje z nawigacji przenośnych na rzecz aplikacji w smartfonie. To niezły pomysł, który ma jednak kilka istotnych wad. Przede wszystkim: aby móc korzystać z nawigacji w smartfonie, z reguły trzeba mieć aktywne połączenie z Internetem, a to kosztuje. Poza tym baterie w smartfonach szybko się rozładowują, co oznacza, że jeśli zapomnisz ładowarki samochodowej, możesz zapomnieć o korzystaniu z funkcji nawigowania.

 Właśnie dlatego polecamy zainwestowanie w nawigację samochodową. Nie jest to przesadnie duży koszt, a komfort i poczucie bezpieczeństwa na drodze zdecydowanie są warte wydania kilkuset złotych.

 W ofercie ale.pl znajdziesz nie tylko nawigacje samochodowe, ale także rejestratory jazdy, które są bardzo przydatne na niebezpiecznych polskich drogach. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu masz szansę uniknąć mandatu w razie stłuczki, która nastąpiła nie z Twojej winy!

 

#aleblog