Informacja

Serwery tower

Serwery Tower: uniwersalne rozwiązanie dla przedsiębiorców

 

Wiesz już, że potrzebujesz serwera do firmy, ale masz wątpliwości, czy wystarczy Ci miejsca w biurze? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie serwer typu Tower. Jest to kategoria serwerów o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, które z jednej strony zapewniają znakomitą wydajność, a z dr...

Serwery Tower: uniwersalne rozwiązanie dla przedsiębiorców

 

Wiesz już, że potrzebujesz serwera do firmy, ale masz wątpliwości, czy wystarczy Ci miejsca w biurze? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie serwer typu Tower. Jest to kategoria serwerów o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, które z jednej strony zapewniają znakomitą wydajność, a z drugiej nie wymagają dedykowanego pomieszczenia i świetnie sprawdzają się w małych oraz średnich firmach. Serwery Tower to także najlepszy na rynku stosunek ceny do możliwości.

 

Serwery Tower – elastyczność przede wszystkim

 

Serwery Tower z wyglądu przypominają zwykłe komputery stacjonarne. Właśnie dlatego idealnie nadają się do zastosowania w niewielkich i średnich firmach, a także w domowych biurach. To rozwiązanie dedykowane przedsiębiorcom, którzy nie posiadają dużej przestrzeni, ale jednocześnie potrzebują bardzo wydajnego magazynu danych do przechowywania plików firmowych oraz innych zasobów.

 

Serwery typu Tower umożliwiają współdzielenie przestrzeni dyskowej, co znakomicie sprawdza się w kilkuosobowych firmach. Jednocześnie dane są dobrze chronione przed nieuprawnionym dostępem. Ma to ogromne znaczenie w dobie cyberprzestępczości i terroryzmu biznesowego. Musisz mieć świadomość, że bierzesz pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo przetwarzanych danych np. klientów czy pracowników. Nie stać Cię na bagatelizowanie tego obowiązku.

 

Cicha praca, niski koszt zakupu i eksploatacji

 

Charakterystyczną i pożądaną cechą serwerów typu Tower jest bardzo cicha praca, dzięki czemu nie ma problemu z umieszczeniem serwera w ogólnodostępnym pomieszczeniu czy w przestrzeni biurowej. Urządzenie jest także tanie w eksploatacji dzięki niskiemu zużyciu prądu. Estetyczna obudowa nie rzuca się w oczy, szczególnie w wersji kompaktowej mini tower.

 

Serwery Tower to rozwiązanie, które polecamy przedsiębiorcom chcącym zbudować swój pierwszy profesjonalny magazyn danych, służący także do obsługi firmowych aplikacji, a przede wszystkim do przechowywania, udostępniania i zabezpieczania plików.

 

W sklepie ale.pl kupisz serwery Tower czołowych firm: Dell, Hewlett-Packard, Lenovo oraz Fujitsu. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego magazynu danych. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Więcej

Serwery tower W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Dell

  Serwery Tower Dell: jakość ma znaczenie

   

  Serwery typu Tower są szczególnie polecane przedsiębiorcom, którzy nie dysponują dużą ilością miejsca w biurze i szukają kompaktowego, a jednocześnie wydajnego magazynu danych. ale.pl poleca rozwiązania renomowanego amerykańskiego producenta, który jest jednym z liderów w branży architektury serwerowej. Serwery Tower firmy Dell słyną z niezawodności, wydajności i bardzo łatwej konfiguracji w nowym środowisku.

   

  Serwery Tower Dell – jedne z najlepszych na rynku

   

  Serwery Tower marki Dell są bardzo uniwersalne, co oznacza, że można je dostosować do infrastruktury IT w praktycznie każdej firmie. Z tego powodu chętnie wybierają je przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w bardziej zaawansowane rozwiązania, ale nie zamierzają rezygnować z wydajności i bezpieczeństwa.

   

  Serwery Tower firmy Dell spodobają się także estetom. Dzięki kompaktowym rozmiarom obudowy mogą stać w widocznym miejscu, nie psując wyglądu pomieszczenia i nie przeszkadzając pracownikom. Wynika to również z faktu bardzo wydajnego i jednocześnie cichego systemu chłodzenia oraz zasilania.

   

  Dużym atutem serwerów Tower Dell jest rozsądny koszt zakupu, szczególnie w relacji do możliwości, jakie oferuje urządzenie. To świetne magazyny danych, które gwarantują bezawaryjną pracę, szybki dostęp do danych oraz aplikacji, jak również skuteczną ochronę przed włamaniami i nieuprawnionym dostępem.

   

  Dell to globalna marka, która jest godna zaufania i słynie z produkcji urządzeń informatycznych bardzo wysokiej jakości. Jeśli dodamy do tego ułatwioną konfigurację, atrakcyjny koszt zakupu i możliwość swobodnej rozbudowy w przyszłości, otrzymamy obraz serwera, który powinien zagościć w Twoim biurze.

   

  W sklepie ale.pl kupisz najlepsze serwery Tower firmy Dell w dobrych cenach i z gwarancją profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania do Twojej firmy.

 • Fujitsu

  Serwery Tower Fujitsu – niezawodność w cenie

   

  Serwery typu tower zrobiły w ostatnich latach furorę wśród polskich przedsiębiorców. Coraz więcej firm ma bowiem świadomość, jak ważne jest bezpieczne przechowywanie danych i zapewnienie sobie łatwego, szybkiego dostępu do aplikacji biurowych. Nie wszyscy przedsiębiorcy chcą lub mogą zainwestować w profesjonalne pomieszczenie serwerowe, co dzięki kompaktowym urządzeniom nie jest wcale konieczne. Serwery Tower marki Fujitsu doskonale sprawdzają się w małych i średnich firmach. Poznaj ich najważniejsze zalety.

   

  Serwery Tower Fujitsu to gwarancja bezproblemowej pracy

   

  Urządzenia japońskiego producenta cieszą się znakomitą opinią użytkowników, co jest bezpośrednim efektem ich niezawodności. To bardzo ważne, ponieważ podstawowym celem posiadania serwera jest przecież przechowywanie danych w bezpiecznym miejscu, gwarantującym natychmiastowy dostęp do plików i aplikacji przez uprawnionych użytkowników.

   

  Serwery Tower marki Fujitsu poza niezawodnością oferują także bardzo dobrą wydajność. Bez problemu poddają się konfiguracji w dowolnym środowisku biurowym. To oznacza niższy koszt procesu uruchamiania serwera oraz ekonomiczną eksploatację w przyszłości.

   

  Niewątpliwym walorem serwerów typu Tower firmy Fujitsu jest estetyczny wygląd i cicha praca. Dzięki temu serwer może być bez problemu ustawiony w biurze i nie będzie ani szpecić wyglądu pomieszczenia, ani przeszkadzać pracownikom.

   

  W opinii specjalistów ale.pl serwery firmy Fujitsu mają jeden z najlepszych na rynku stosunków ceny do jakości. To sprawia, że stają się dobrym wyborem dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie bezpieczne inwestycje i chcą zbudować swój pierwszy profesjonalny serwer za rozsądne pieniądze.

   

  W sklepie ale.pl kupisz serwery Tower Fujitsu w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego magazynu danych dla Twojej firmy – po prostu skontaktuj się z nami!

 • Hewlett Packard...

  Serwery Tower Hewlett-Packard Enterprise – niski koszt eksploatacji i świetna wydajność

   

  Serwery tupu Tower robią błyskawiczną karierę na całym świecie, ponieważ właściwie jako pierwsze zaoferowały możliwość bezpiecznego przechowywania ogromnych ilości danych w biurze, przy jednoczesnym braku konieczności budowania dedykowanej serwerowni. Z punktu widzenia przedsiębiorcy nie bez znaczenia jest też atrakcyjna cena zakupu. Tego typu rozwiązania oferuje wiele czołowych firm z branży IT, jednak szczególnie polecane są serwery Tower marki Hewlett-Packard Enterprise. Dlaczego? Przeczytaj.

   

  Serwery Tower Hewlett-Packard Enterprise – nie tylko dla profesjonalistów

   

  Marka Hewlett-Packard Enterprise jest kojarzona z rozwiązaniami high-end, jednak w rzeczywistości producent dedykuje wiele rozwiązań użytkownikom, którzy szukają sprzętu bezproblemowego w obsłudze i w pełni zautomatyzowanego. Dokładnie takie są serwery Tower firmy Hewlett-Packard Enterprise.

   

  Cechuje je znakomita uniwersalność, dzięki czemu istnieje możliwość konfiguracji w praktycznie dowolnym środowisku IT, czyli w każdej firmie. Serwery Tower Hewlett-Packard Enterprise wyróżniają się również bardzo niskimi kosztami eksploatacji. Pobierają niewiele prądu, mają wydajne chłodzenie, nie emitują przesadnego hałasu i ciepła. Wszystko to sprawia, że świetnie nadają się do stosowania w niewielkich biurach bez konieczności wydzielania osobnego pomieszczenia.

   

  Serwery Tower Hewlett-Packard Enterprise to bardzo dobry wybór zarówno dla małej, jak i średniej firmy, która szuka bezawaryjnego magazynu danych. Stosując taki serwer można zbudować pewne źródło plików i aplikacji biznesowych, z gwarancją szybkiego dostępu i pełnej ochrony przed nieuprawnionymi użytkownikami.

   

  Specjaliści ale.pl polecają serwery Tower firmy Hewlett-Packard Enterprise wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają złotego środka między wydajnością, a kosztem zakupu i eksploatacji. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doboru serwera do Twojej firmy, skontaktuj się z nami.

 • Lenovo

  Serwery Tower Lenovo: nie tylko atrakcyjna cena

   

  Lenovo to relatywnie nowa marka w branży serwerów, ale już zdążyła przekonać do siebie specjalistów. Serwery Tower Lenovo należą do najpopularniejszych rozwiązań na rynku, głównie dlatego, że świetnie wypadają w relacji ceny do oferowanej jakości. Warto na nie zwrócić uwagę nie tylko ze względu na atrakcyjny koszt zakupu. Te serwery oferują znacznie więcej. Dlatego znalazły się w sklepie ALE.pl.

   

  Najważniejsze cechy serwerów Tower marki Lenovo

   

  Serwery Tower Lenovo to rozwiązania o uniwersalnym charakterze. Zapewniają bardzo dobrą wydajność, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca w pomieszczeniu. Dzięki estetycznej obudowie i cichej pracy spokojnie mogą być ustawiane w centralnym punkcie biura.

   

  Niewątpliwym atutem tych serwerów jest atrakcyjna cena oraz rozsądny koszt eksploatacji. Serwery Tower firmy Lenovo wyróżniają się niskim zużyciem energii, co na pewno stanowi korzyść dla niejednego przedsiębiorcy.

   

  Pod względem wydajności serwery Lenovo nie odstają od rynkowej konkurencji. To naprawdę dobre urządzenia, które gwarantują szybki i bezproblemowy dostęp do firmowych plików i aplikacji. Bardzo ważne jest to, że serwery Tower marki Lenovo umożliwiają ich łatwą konfigurację ze środowiskiem IT w praktycznie każdej firmie.

   

  Serwery Tower firmy Lenovo polecamy wszystkim przedsiębiorcom, którzy zamierzają zbudować profesjonalny magazyn danych w oparciu o sprawdzone i niedrogie urządzenie renomowanego producenta. Jednocześnie chcą zagwarantować bezpieczeństwo swoim plikom i aplikacjom, poprzez ograniczenie możliwości dostępu przez osoby nieuprawnione.

   

  W sklepie ale.pl kupisz najlepsze serwery Tower Lenovo w bardzo atrakcyjnych cenach i z gwarancją szybkiej dostawy. Oferujemy także podzespoły i akcesoria do serwerów chińskiego producenta. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie doboru odpowiedniego magazynu danych, skontaktuj się z nami – specjaliści ale.pl są do Twojej dyspozycji!