Serwery tower

Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

Serwery Tower: uniwersalne rozwiązanie dla przedsiębiorców

 

Wiesz już, że potrzebujesz serwera do firmy, ale masz wątpliwości, czy wystarczy Ci miejsca w biurze? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie serwer typu Tower. Jest to kategoria serwerów o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, które z jednej strony zapewniają znakomitą wydajność, a z drugiej nie wymagają dedykowanego pomieszczenia i świetnie sprawdzają się w małych oraz średnich firmach. Serwery Tower to także najlepszy na rynku stosunek ceny do możliwości.

 

Serwery Tower – elastyczność przede wszystkim

 

Serwery Tower z wyglądu przypominają zwykłe komputery stacjonarne. Właśnie dlatego idealnie nadają się do zastosowania w niewielkich i średnich firmach, a także w domowych biurach. To rozwiązanie dedykowane przedsiębiorcom, którzy nie posiadają dużej przestrzeni, ale jednocześnie potrzebują bardzo wydajnego magazynu danych do przechowywania plików firmowych oraz innych zasobów.

 

Serwery typu Tower umożliwiają współdzielenie przestrzeni dyskowej, co znakomicie sprawdza się w kilkuosobowych firmach. Jednocześnie dane są dobrze chronione przed nieuprawnionym dostępem. Ma to ogromne znaczenie w dobie cyberprzestępczości i terroryzmu biznesowego. Musisz mieć świadomość, że bierzesz pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo przetwarzanych danych np. klientów czy pracowników. Nie stać Cię na bagatelizowanie tego obowiązku.

 

Cicha praca, niski koszt zakupu i eksploatacji

 

Charakterystyczną i pożądaną cechą serwerów typu Tower jest bardzo cicha praca, dzięki czemu nie ma problemu z umieszczeniem serwera w ogólnodostępnym pomieszczeniu czy w przestrzeni biurowej. Urządzenie jest także tanie w eksploatacji dzięki niskiemu zużyciu prądu. Estetyczna obudowa nie rzuca się w oczy, szczególnie w wersji kompaktowej mini tower.

 

Serwery Tower to rozwiązanie, które polecamy przedsiębiorcom chcącym zbudować swój pierwszy profesjonalny magazyn danych, służący także do obsługi firmowych aplikacji, a przede wszystkim do przechowywania, udostępniania i zabezpieczania plików.

 

W sklepie ale.pl kupisz serwery Tower czołowych firm: Dell, Hewlett-Packard, Lenovo oraz Fujitsu. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego magazynu danych. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

#aleblog