Promocje

Informacja

Tonery oryginalne

Oryginalne tonery: gdy oczekujesz jakości

 

Drukarki laserowe szybko wypierają z rynku popularne „atramentówki”, bo są od nich szybsze i mniej kłopotliwe w eksploatacji. Co z kosztami? Tutaj zdania są podzielone, jednak nie da się ukryć, że dobra drukarka laserowa jest znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, szczególnie w zastosowaniach bi...

Oryginalne tonery: gdy oczekujesz jakości

 

Drukarki laserowe szybko wypierają z rynku popularne „atramentówki”, bo są od nich szybsze i mniej kłopotliwe w eksploatacji. Co z kosztami? Tutaj zdania są podzielone, jednak nie da się ukryć, że dobra drukarka laserowa jest znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, szczególnie w zastosowaniach biurowych (duża częstotliwość druku). Biorąc pod uwagę interes użytkownika drukarki, zdecydowanie zalecamy stosowanie oryginalnych tonerów. Przekonaj się, dlaczego to się opłaca.

 

Oryginalne tonery gwarantują bezawaryjność

 

Drukarki laserowe, a już zwłaszcza tzw. kombajny, to bardzo kosztowne urządzenia, dlatego rozsądnie jest o nie dbać. Jednym z podstawowych wymogów prawidłowej eksploatacji jest stosowanie oryginalnych tonerów. Akcesoria z logo producenta drukarki przede wszystkim są w pełni kompatybilne ze sprzętem – nie ma mowy o żadnych luzach czy złym dopasowaniu do prowadnic. Tym samym właściciel nie ryzykuje kosztownej awarii sprzętu.

 

Najwyższa wydajność

 

Drukarka laserowa to przede wszystkim narzędzie do pracy, zwykle jest intensywnie użytkowana, a to oznacza konieczność dość częstej wymiany toneru. Nie ma zatem najmniejszego sensu sięgać po produkty niskiej jakości, których wydajność często jest o połowę mniejsza niż w przypadku oryginalnych tonerów.

 

Jakość druku

 

Pod tym względem oryginalne tonery zdecydowanie dystansują rozwiązania z kategorii zamienników, szczególnie te najtańsze. Jakość wydruku gwarantowana przez producenta drukarki ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dokumenty, oferty czy ulotki muszą być w 100% czytelne. Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty. Fatalny wydruk to wizerunkowy problem dla firmy.

 

Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że oryginalny toner jest najlepszym wyborem do Twojej drukarki laserowej, szczególnie jeśli mówimy o sprzęcie do profesjonalnego użytku, intensywnie eksploatowanego.

 

W ale.pl oferujemy oryginalne tonery do wszystkich popularnych drukarek czołowych producentów. Nie znalazłeś odpowiedniego akcesorium dla siebie? Skontaktuj się z nami!

Więcej

Tonery oryginalne Jest 451 produktów.

Podkategorie

 • Brother

  Oryginalne tonery Brother: bezkompromisowa jakość

   

  Brother to japoński producent sprzętu biurowego, przede wszystkim bardzo popularnych w Polsce i w całej Europie drukarek. Użytkownicy cenią je głównie z uwagi na doskonałą jakość wykonania i niskie koszty eksploatacji. W branży pokutuje nawet przekonanie, że to właśnie drukarki Brother są najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na ekonomicznym drukowaniu. Najlepiej świadczą o tym wyjątkowo atrakcyjne ceny oryginalnych tonerów Brother, które oferujemy w sklepie ale.pl.

   

  Oryginalne tonery Brother to najlepszy wybór do Twojej drukarki

   

  Powód jest prosty. Wyłącznie oryginalne tonery Brother są w 100% kompatybilne z drukarkami japońskiego producenta. Kupując je masz pewność, że toner będzie idealnie pasować, a więc nie poniesiesz ryzyka uszkodzenia sprzętu, co mogłoby się skończyć kosztowną naprawą lub nawet koniecznością wymiany urządzenia.

   

  Oryginalne tonery Brother są także gwarancją najwyższej wydajności. Jeśli drukujesz dużo i chcesz mieć pewność, że Twoja drukarka będzie zawsze gotowa do pracy, nie eksperymentuj i wybieraj wyłącznie akcesoria producenta. Dzięki temu z łatwością określisz faktyczne koszty eksploatacji drukarki i będziesz mógł z odpowiednim wyprzedzeniem zamówić nowy toner.

   

  Ważnym argumentem przemawiającym za wyborem oryginalnego toneru Brother jest wysoka jakość wydruku. Gwarantuje ją sam producent, co w przypadku stosowania zamienników nie wchodzi w grę. Jeśli zależy Ci na tym, aby drukowane oferty, ulotki, dokumenty, pisma i inne były w pełni czytelne i profesjonalnie przygotowane, stawiaj na oryginalne akcesoria do swojej drukarki laserowej.

   

  W ofercie ale.pl znajdziesz oryginalne tonery do wszystkich popularnych modeli drukarek Brother. Zapewniamy dobre ceny i błyskawiczny czas dostawy do biura lub do domu. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze toneru do Twojej drukarki, skontaktuj się z nami.

 • Canon

  Oryginalne tonery Canon to mądry wybór

   

  Drukarki laserowe Canon słyną z bardzo wysokiej jakości druku oraz rozsądnych kosztów eksploatacji. Mimo to wielu właścicieli szuka sposobu na obniżenie ceny wydruków i sięga po najtańsze zamienniki tonerów. Nie tędy droga. Kiepski toner jest nie tylko mało wydajny, ale może też doprowadzić do przyspieszonego zużycia sprzętu. Wniosek? Najlepszym wyborem dla Ciebie są oryginalne tonery Canon, które oferujemy w sklepie ale.pl.

   

  Dlaczego warto inwestować w oryginalne tonery Canon?

   

  Pierwszym powodem jest pełna kompatybilność z drukarką. Urządzenia laserowe są bardzo precyzyjne, a to oznacza, że stosowanie marnej jakości zamienników tonerów może się skończyć nawet uszkodzeniem sprzętu. Wielu użytkowników nie zdaje sobie z tego sprawy do czasu, aż drukarka trafia do serwisu i pada informacja o konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

   

  Kolejną kwestią jest wydajność. Wyobraźmy sobie firmę, która korzysta z wysokiego modelu drukarki Canon i wybiera tanie zamienniki. W efekcie co 3-4 tygodnie intensywnej eksploatacji musi zamawiać kolejny toner, co jest frustrujące i niepotrzebnie naraża biuro na brak możliwości korzystania z drukarki przez kilka dni.

   

  Nie zapominajmy także o jakości wydruku. Oryginalne tonery Canon są na tym polu bezkonkurencyjne, gwarantując znakomite odwzorowanie kolorów i idealną czerń. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy drukarka jest wykorzystywana do tworzenia ulotek czy ofert dla klientów. Czytelność i atrakcyjność mają tutaj ogromne znaczenie.

   

  Wniosek jest oczywisty. Oryginalne tonery Canon to najlepszy wybór do Twojej drukarki laserowej, przede wszystkim w relacji ceny do oferowanej jakości.

   

  W ale.pl znajdziesz oryginalne tonery Canon do większości popularnych modeli tego producenta. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię toneru lub masz problem z jego dobraniem do swojego urządzenia, skontaktuj się z nami.

 • Dell

  Wybierz oryginalny toner Dell!

   

  To kategoryczne wezwanie w tytule nie wzięło się z niczego. Jako wieloletni sprzedawca akcesoriów do drukarek doskonale wiemy, że osoby szukające przede wszystkim jakości i wydajności, nie mogą stawiać na półśrodki. Oryginalny toner Dell to zdecydowanie najlepszy wybór do Twojej drukarki laserowej amerykańskiego producenta. Przekonaj się, co dzięki temu zyskujesz i sprawdź ofertę tonerów Dell w sklepie ale.pl!

   

  Oryginalny toner Dell to gwarancja wydajności

   

  Drukarki laserowe amerykańskiej firmy mają jedną bardzo ważną cechę: są oszczędne i osiągają świetne wyniki liczby wydrukowanych stron. Oczywiście warunkiem jest stosowanie oryginalnych tonerów Dell. To się po prostu opłaca, ponieważ wydając nieco więcej, możesz jednocześnie liczyć na wydajność większą o co najmniej 30% w porównaniu do markowych zamienników i o 50% w porównaniu do zamienników najniższej jakości.

   

  Jeśli prowadzisz firmę i drukarka jest jednym z najbardziej eksploatowanych urządzeń w Twoim biurze, nie ma sensu łasić się na tanie zamienniki i ryzykować konieczność bardzo częstej wymiany toneru.

   

  Spasowanie

   

  Oryginalny toner Dell na 100% pasuje do Twojej drukarki i to ważny argument dla tych, którzy dbają o sprzęt i chcą, aby służył jak najdłużej. W przypadku stosowania tanich zamienników niestety bywa z tym różnie. Znamy przypadki skrajnego niedopasowania toneru do urządzenia, co skończyło się uszkodzeniem drukarki i kosztowną naprawą. Oryginalne tonery Dell są gwarancją, że do takiej sytuacji nie dojdzie.

   

  Na koniec wspomnijmy o jakości wydruku, co dla wielu osób ma kluczowe znaczenie. Tylko oryginalny toner Dell daje Ci pewność, że drukarka pracuje w optymalnym zakresie swoich możliwości i pokazuje, na co ją stać. Jest to niezwykle istotne w sytuacji, gdy drukujesz w kolorze, np. zdjęcia czy grafiki promocyjne.

   

  W sklepie ale.pl znajdziesz szeroki wybór oryginalnych tonerów Dell. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu do swojej drukarki, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady.

 • Develop

  Czy warto stosować oryginalne tonery Develop?

   

  Develop to producent bardzo zaawansowanych drukarek laserowych, cenionych przez użytkowników za świetną jakość wykonania, przystępne ceny i najwyższą klasę wydruków. W Polsce ta marka nie jest jeszcze zbyt popularna, ale to może się szybko zmienić. Powód? Bardzo niskie koszty eksploatacji sprzętu, co w naszym kraju ma kluczowe znaczenie. Użytkownicy bez wyrzutów sumienia i bólu portfela mogą wybierać oryginalne tonery Develop, bo te są na tyle tanie, że nie ma najmniejszego sensu łasić się na zamienniki.

   

  Oryginalne tonery Develop to nie tylko atrakcyjna cena

   

  To także bardzo wysoka jakość wydruków, gwarantowana przez producenta. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja drukarka laserowa tej firmy daje z siebie wszystko, to postaw na oryginalne tonery Develop. To się po prostu opłaca. Tonery są nie tylko świetnie wykonane, ale też idealnie pasują do drukarek tej marki, co z kolei przekłada się na brak problemów z montażem i zerowe ryzyko awarii urządzenia.

   

  Nie bez znaczenia jest wydajność. Oryginalne tonery Develop dystansują zamienniki pod względem gwarantowanej liczby zadrukowanych stron. Nie warto ryzykować zbyt krótkiego okresu eksploatacji, co wiąże się z koniecznością częstego zamawiania tonerów i ryzykiem przestojów w firmowym biurze.

   

  Pamiętaj, że stosując zamienniki tonerów, szczególnie bardzo niskiej jakości, czyli po prostu najtańsze, musisz się liczyć z możliwością awarii sprzętu, a w najlepszym przypadku słabą jakością wydruków i niską wydajnością. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny oryginalnych akcesoriów, gra nie jest warta świeczki.

   

  W sklepie ale.pl oferujemy oryginalne tonery Develop do popularnych modeli drukarek tego producenta. Jeśli nie wiesz, jaki toner będzie pasować do Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

 • Epson

  Oryginalne tonery Epson – gwarancja jakości

   

  Drukarki firmy Epson należą do najpopularniejszych i najbardziej docenianych urządzeń na świecie. Są szczególnie chętnie wybierane przez firmy, które podkreślają niskie koszty eksploatacji i bardzo wysoką jakość wydruków. Aby jednak móc w pełni cieszyć się możliwościami sprzętu tej marki, niezbędne jest korzystanie z oryginalnych tonerów Epson. Na szczęście ich ceny są bardzo rozsądne, co poddaje w wątpliwość sens stosowania tanich zamienników.

   

  Dlaczego warto wybierać oryginalne tonery Epson?

   

  Powód numer jeden to kompatybilność. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się już kupić toner innej firmy, który okazał się marnym zamiennikiem i nie pasował idealnie do Twojego drukarki. To oznacza, że sprzęt nie wykorzysta w pełni swoich możliwości, a w skrajnym przypadku może nawet ulec awarii. Wówczas wszystkie oszczędności z tytułu zakupu zamiennika przestają mieć znaczenie, bo niesprawna drukarka jest poważnym problemem dla każdej firmy.

   

  Kolejna kwestia to oczywiście jakość wydruków. Tylko oryginalne tonery Epson gwarantują zadrukowanie kartek w jakości zgodnej z deklaracjami producenta. O ile w przypadku wydruków czarno-białych ma to mniejsze znaczenie, o tyle drukowanie w kolorze powinno już odbywać się na odpowiednim poziomie.

   

  Oryginalne tonery Epson to także najwyższa wydajność. W porównaniu do najtańszych zamienników różnica potrafi sięgnąć 50%, co oznacza, że wydając na toner 30% mniej, tak naprawdę stracisz 20% pieniędzy. Konieczność częstszej wymiany tonerów jest także dość frustrująca i niepotrzebnie dezorganizuje pracę firmy.

   

  Nie ma zatem wątpliwości, że inwestycja w oryginalne tonery Epson jest rozsądna, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę naprawdę atrakcyjne ceny akcesoriów. W sklepie ale.pl znajdziesz tonery do wszystkich popularnych modeli drukarek laserowych Epson. Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego toneru? Skontaktuj się z nami!

 • HP

  A czy Ty używasz oryginalnych tonerów HP?

   

  Jeśli nie, to najwyższy czas zacząć! Stosując najtańsze zamienniki sporo ryzykujesz. Przede wszystkim Twoja drukarka może wkrótce zacząć wyczyniać cuda, nie wspominając już o marnej jakości wydruku i fatalnej wydajności. Masz dosyć częstego wymieniania tonerów i walki o to, aby dopasować zamiennik do prowadnic w drukarce? Tym razem postaw na oryginalny toner HP! W sklepie ale.pl przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo bogaty wybór tonerów do różnych drukarek Hewlett-Packard.

   

  Sprawdź, dlaczego opłaca się kupować oryginalne tonery HP

   

  Wyższa cena oryginalnych tonerów HP w porównaniu do zamienników ma swoje uzasadnienie. Dopłacasz za wysoką jakość, która przekłada się na więcej wydrukowanych stron. Sumarycznie więc ten wydatek się po prostu opłaca. Zamiast wymieniać słaby toner kilka razy w roku, możesz poprzestać na 1-2 wymianach. Pamiętaj o kosztach pośrednich, czyli wysyłce, czasie oczekiwania, a przede wszystkim niemożliwości korzystania z drukarki, co w przypadku zastosowań firmowych jest poważnym problemem.

   

  Twoja drukarka laserowa Hewlett-Packard to sprzęt z wysokiej półki, który sporo kosztował. Na pewno nie chciałbyś doprowadzić do sytuacji, w której urządzenie przedwcześnie ulega awarii. Może się tak stać, jeśli będziesz stosować marne zamienniki tonerów. Co więcej, producent po powiązaniu tego faktu z usterką prawdopodobnie odmówi uznania reklamacji. Czy warto ryzykować w imię zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych?

   

  Oryginalne tonery HP w 100% pasują do drukarek tego producenta. Nie ma żadnego problemu z ich zamontowaniem, poradzi sobie z tym każda osoba, nawet nieobyta z nowoczesnymi technologiami. Tym samym nie istnieje ryzyko uszkodzenia drukarki. Nie bez znaczenia jest też bardzo wysoka jakość wydruków, gwarantowana przez firmę HP.

   

  ale.pl to oficjalny Partner marki Hewlett-Packard, dlatego możemy oferować oryginalne tonery HP w świetnych cenach. Dysponujemy jednym z największych wyborów akcesoriów na polskim rynku, dlatego jeśli nie widzisz w sklepie toneru do Twojej drukarki, skontaktuj się z nami – na pewno go dla Ciebie znajdziemy.

 • Kyocera

  Oryginalne tonery Kyocera – o sprzęt z wysokiej półki trzeba dbać

   

  Drukarki laserowe Kyocera cieszą się znakomitą opinią użytkowników i są bardzo chętnie wybierane do biur oraz korporacji. Świetnie znoszą intensywne użytkowanie, cechując się przy tym ekonomiczną pracą. Niskie koszty eksploatacji zachowasz stosując wyłącznie oryginalne tonery Kyocera. Jak to możliwe, skoro zamienniki są tańsze? Tego dowiesz się z naszego poradnika.

   

  Oryginalne tonery Kyocera – wybór dla oszczędnych

   

  Na pewno znasz takie mądre powiedzenie: tanio kupujesz, dwa razy kupujesz. Znakomicie pasuje ono do branży drukarek. Użytkownicy, którzy inwestują w najtańsze tonery, bardzo szybko wracają do oryginalnych rozwiązań. Powód jest prosty: tylko oryginalne tonery Kyocera gwarantują idealny stosunek ceny do jakości wydruku i wydajności.

   

  Najtańsze zamienniki przede wszystkim błyskawicznie się zużywają. Różnica w porównaniu do oryginału może sięgać 50%! Czy jest zatem sens kupować taniochę, którą trzeba bardzo często wymieniać, tracić czas, wydawać pieniądze na przesyłkę, bawić się w wymienianie i ryzykować dłuższy rozbrat z drukarką? Na pewno znasz odpowiedź na to pytanie.

   

  Oryginalne tonery Kyocera cechują się wysoką jakością wykonania i są w 100% kompatybilne z drukarkami tego producenta. Mówimy tutaj o sprzęcie do profesjonalnych zastosowań, który potrafi kosztować grube tysiące złotych. Stosowanie zamienników niewiadomego pochodzenia wydaje się być zatem mało rozsądne.

   

  To trochę tak, jakby kupić sobie Porsche i zamontować w nim instalację gazową. Niby można, niby będzie taniej, ale trzeba się liczyć z wyższymi kosztami serwisu i poważnym ryzykiem przedwczesnej awarii silnika.

   

  W sklepie ale.pl oferujemy oryginalne tonery Kyocera do popularnych modeli drukarek tej marki. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego toneru lub nie wiesz, który z nich będzie pasować do Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami.

 • Lexmark

  Oryginalne tonery Lexmark: gwarancja jakości

   

  Drukarki Lexmark cieszą się bardzo dobrą opinią użytkowników, także profesjonalnych. Ich największym atutem jest świetna relacja ceny do jakości oraz rozsądne koszty eksploatacji. Tym bardziej opłaca się korzystać wyłącznie z oryginalnych tonerów Lexmark, które poza idealną kompatybilnością z drukarkami tego producenta, oferują także bardzo dobrą wydajność i najwyższą jakość wydruków.

   

  Oryginalne tonery Lexmark – zero problemów

   

  Drukarki laserowe są bardzo wydajnymi i raczej bezproblemowymi urządzeniami. Pod warunkiem, że prawidłowo się je eksploatuje. Jednym z najważniejszych elementów jest stosowanie oryginalnych podzespołów. Zaleca to każdy producent i wcale nie chodzi tutaj tylko o marketing.

   

  Z zamiennikami jest trochę tak, jak z częściami samochodowymi alternatywnych producentów. Na rynku można znaleźć produkty niezłej jakości, ale dominują te, których nikt rozsądny nie chciałby mieć w swoim samochodzie. Jedynie oryginalne części dają gwarancję kompatybilności, trwałości i bezpieczeństwa. Za to wszystko trzeba zapłacić nieco więcej.

   

  Oryginalne tonery Lexmark są rozwiązaniem polecanym rozsądnym użytkownikom, którzy nie mają czasu bawić się w ciągłe testowanie zamienników, nie chcą wydawać dużych sum na przesyłki, a przede wszystkim nie uśmiecha im się ryzykowanie awarii kosztownej drukarki.

   

  Z czysto eksploatacyjnego punktu widzenia trzeba zauważyć, że kupowanie oryginalnych tonerów Lexmark zwyczajnie się opłaca. Taki toner zapewni wydruk o wiele większej liczby stron, w dodatku w wyższej jakości. W porównaniu z najtańszymi zamiennikami różnica może być kolosalna i wynieść nawet 50%.

   

  W ale.pl oferujemy szeroki wybór oryginalnych tonerów Lexmark do wszystkich popularnych drukarek tego producenta. Nie wiesz, który toner będzie pasować do Twojego urządzenia? Napisz lub zadzwoń – chętnie pomożemy.

 • Minolta

  Korzystaj z legendarnej jakości dzięki oryginalnym tonerom Minolta

   

  Minolta to bez wątpienia jedna z najbardziej zasłużonych firm w branży sprzętu biurowego. Drukarki tego producenta do dziś są owiane legendą niezawodności, najwyższej jakości i znakomitej relacji ceny zakupu do kosztów eksploatacji. Jeśli masz szczęście korzystać ze sprzętu tej marki, nie idź na żadne kompromisy i wybieraj wyłącznie oryginalne tonery Minolta. To Ci się opłaci.

   

  Przekonaj się, że warto stosować oryginalne tonery Minolta

   

  Drukarki Minolta to klasa sama w sobie i naprawdę nie wypada tutaj eksperymentować z jakością. Pomimo to, że na rynku aż roi się od przeróżnych zamienników, to wyłącznie oryginalne tonery Minolta dają gwarancję znakomitych wydruków i deklarowanej przez producenta wydajności.

   

  Sprzedażą tonerów do drukarek zajmujemy się od wielu lat i na kanwie tych doświadczeń możemy kategorycznie stwierdzić: oryginalne tonery Minolta są najlepszym wyborem dla przedsiębiorców. Dzięki nim wydrukujesz o wiele więcej stron, w dodatku w najwyższej jakości, co ma znaczenie szczególnie w przypadku drukowania w kolorze.

   

  Bardzo ważne jest też to, że wyłącznie oryginalne tonery Minolta są w 100% kompatybilne z drukarkami tego producenta. W efekcie nie ma ryzyka uszkodzenia drogiego sprzętu. Pomyśl, jak dużym problemem dla Twojej firmy byłaby konieczność radzenia sobie bez drukarki przez kilka tygodni.

   

  Inwestowanie w oryginalne tonery Minolta jest po prostu rozsądne, a na dłuższą metę także opłacalne. Zawsze należy brać pod uwagę wydajność toneru. Wówczas okaże się, że wyższa cena oryginału ma uzasadnienie.

   

  W sklepie ale.pl kupisz oryginalne tonery Minolta do wszystkich popularnych drukarek tego producenta. Gwarantujemy pełną kompatybilność podzespołów z urządzeniami. Jeśli masz problem z doborem toneru, skontaktuj się z nami i podaj model drukarki – znajdziemy odpowiedni podzespół.

 • OKI

  Oryginalne tonery OKI: oczywisty wybór profesjonalistów

   

  Drukarki OKI zdecydowanie należą do branżowej ekstraligi i są chętnie wybierane przez firmy oraz korporacje. Najlepiej sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu, zapewniając nie tylko jakość i wydajność, ale również rozsądne koszty eksploatacji. Jest jeden warunek: należy stosować wyłącznie oryginalne tonery OKI. W sklepie ale.pl znajdziesz duży wybór tonerów do drukarek tego producenta, w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie!

   

  Dlaczego warto wybierać oryginalne tonery OKI?

   

  Powodów jest co najmniej kilka. Zacznijmy od tego, że wyłącznie oryginalne tonery OKI są w 100% kompatybilne z drukarkami tego producenta. Biorąc pod uwagę wysoki koszt zakupu urządzenia, naprawdę nie ma sensu ryzykować, że tani zamiennik spowoduje przyspieszone zużycie sprzętu i zwiększy ryzyko awarii.

   

  Drugą kwestią jest wydajność. Z doświadczenia wiemy, że oryginalne tonery OKI gwarantują bardzo dużą liczbę wydruków, czego niestety nie można powiedzieć o najtańszych zamiennikach. To ma znaczenie w przypadku profesjonalnego użytkowania. Żadna firma nie chce przecież, aby zaistniała konieczność częstej wymiany tonerów, bo to pociąga za sobą koszty przesyłki i marnotrawienie czasu, który można spożytkować na efektywną pracę.

   

  Bardzo ważna jest także jakość wydruków. Drukarki OKI słyną z tego parametru i gwarantują doskonałe wydruki, ale tylko w sytuacji stosowania oryginalnych tonerów. Na tym polu naprawdę nie ma miejsca na eksperymenty. Jeśli drukujesz dużo i z przeznaczeniem dla kontrahentów, to wybieraj oryginalne tonery OKI i nie ryzykuj strat wizerunkowych.

   

  ale.pl posiada jedną z największych na polskim rynku ofert oryginalnych tonerów OKI do wszystkich drukarek producenta. Jeśli nie widzisz tonera do swojego urządzenia w naszym sklepie, skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność.

 • Ricoh

  Poznaj powody, dla których warto wybierać oryginalne tonery Ricoh

   

  Oryginalne tonery Ricoh są znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na bezkompromisowej jakości i wydajności. Posiadacze drukarek renomowanego producenta doskonale wiedzą, że jest to sprzęt z górnej półki, który pełnię swoich możliwości pokazuje przy prawidłowej eksploatacji. Jednym z jej elementów jest właśnie wybieranie oryginalnych akcesoriów. Na szczęście nie są one bardzo drogie, a biorąc pod uwagę relacje ceny do jakości, można nawet stwierdzić, że to jedyne ekonomiczne rozwiązanie.

   

  Oryginalne tonery Ricoh – kwestia rozsądku

   

  Masz drukarkę Ricoh? Pewnie sporo kosztowała. Czy w takim razie zaryzykujesz jej przyspieszone zużycie i drogą naprawę? Stanie się tak, jeśli zaczniesz używać najtańszych zamienników. Efekt jest taki, że drukarka przestaje pracować w optymalnych warunkach, drukuje w gorszej jakości i znacznie częściej wymaga wymiany toneru. Nie jest to ani wygodne, ani tym bardziej ekonomiczne.

   

  Oryginalne tonery Ricoh gwarantują natomiast cieszenie się pełnią możliwości drukarek tego producenta. W interesie każdej firmy powinno być optymalizowanie kosztów wydruku. Przy intensywnej eksploatacji te potrafią być naprawdę wysokie, jednak rezygnacja z oryginalnych akcesoriów na rzecz zamienników marnej jakości jest złą decyzją.

   

  Oryginalne tonery Ricoh dystansują zamienniki pod względem wydajności. Pisząc wprost: wydrukujesz więcej stron, co sumarycznie uzasadni wyższy wydatek na oryginalny toner. Nie zapominaj o kosztach pośrednich, a przede wszystkim o czasie, jaki musisz stracić na częstszą wymianę tonera.

   

  Sklep ale.pl to zaufany sprzedawca oryginalnych tonerów Ricoh. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę podzespołów do urządzeń tego producenta. Jeśli nie wiesz, jaki toner jest Ci potrzebny, skontaktuj się z nami i poproś o profesjonalny dobór. Gwarantujemy 100% kompatybilność z Twoją drukarką!

 • Samsung

  Oryginalne tonery Samsung: dbaj o swoją drukarkę!

   

  Drukarki Samsung w ostatnich latach wypracowały sobie mocną pozycję na rynku i cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników domowych. Są niedrogie w zakupie i eksploatacji, nawet jeśli stosuje się oryginalne tonery Samsung. Ich atrakcyjna cena w połączeniu z doskonałą jakością i gwarantowaną wydajnością powinny Cię przekonać, że warto wybierać właśnie oryginalne podzespoły i nie eksperymentować z tanimi zamiennikami.

   

  Oryginalne tonery Samsung – gwarancja bezawaryjnej pracy urządzenia

   

  To najważniejszy argument, który musisz wziąć pod uwagę. Na pewno zależy Ci na tym, aby Twoja drukarka pracowała bez żadnej awarii jak najdłużej. Jednym z warunków jest właśnie stosowanie oryginalnych tonerów Samsung. Niestety, na rynku nie brakuje bardzo tanich zamienników marnej jakości, które nie są w 100% kompatybilne z urządzeniami koreańskiego producenta. To bezpośrednio wpływa na zwiększenie ryzyka usterki.

   

  Oryginalne tonery Samsung są świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią mieć święty spokój i chcą wiedzieć, że ich urządzenia pracują w optymalnych warunkach. Ważnym atutem jest przewidywalność. Wybierając oryginalne akcesoria dokładnie wiesz, ile kartek wydrukuje Twoja drukarka, czego w przypadku zamienników nigdy nie można być pewnym.

   

  Drukujesz w kolorze? W takim razie nie masz się nawet nad czym zastanawiać. Oryginalne tonery Samsung zapewnią Ci najwyższą jakość wydruku zdjęć czy prac graficznych. To bardzo ważne w sytuacji, gdy zamierzasz później dzielić się wydrukami z innymi, np. z kontrahentami.

   

  W sklepie ale.pl znajdziesz oryginalne tonery Samsung do wszystkich popularnych drukarek koreańskiego producenta. Jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniego podzespołu, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie pomożemy i taka usługa nic Cię nie kosztuje!

 • Sharp

  Stawiaj na oryginalne tonery Sharp!

   

  Drukarki Sharp są bardzo dobrym wyborem dla użytkowników domowych, ale także dla firm i korporacji. Ten japoński producent posiada w swoim portfolio wiele urządzeń dopasowanych do potrzeb różnych osób. Warunkiem bezawaryjnej i wydajnej pracy sprzętu jest oczywiście stosowanie oryginalnych tonerów Sharp. Dzięki temu zyskujesz nie tylko gwarancję bezawaryjności drukarki, ale także bardzo dobrej jakości wydruków. W sklepie ale.pl znajdziesz oryginalne tonery Sharp do najpopularniejszych drukarek producenta.

   

  Oryginalne tonery Sharp – dobry wybór

   

  Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tylko oryginalne tonery Sharp zapewniają najlepszą jakość wydruków. Jest to bardzo ważne w sytuacji intensywnego użytkowania drukarki oraz przeznaczania wydruków na cele komercyjne (np. ulotki, plakaty, oferty).

   

  Nie bez znaczenia jest oczywiście wydajność. Pod tym względem oryginalne tonery Sharp wyraźnie dystansują rozwiązania alternatywnych producentów. Różnice często są znaczne i potrafią wynieść nawet 50%! Oznacza to, że kupując oryginalny toner tak naprawdę oszczędzasz, bo Twoja drukarka wydrukuje o wiele więcej stron.

   

  Nie wszyscy użytkownicy zdają sobie sprawę z pewnego istotnego faktu. Wyłącznie oryginalne tonery Sharp są w pełni kompatybilne z drukarkami japońskiego producenta. Oznacza to całkowity brak problemów z montażem i prawidłową eksploatacją urządzeń. Znamy przypadki poważnych awarii drukarek spowodowanych właśnie stosowaniem tanich zamienników niewiadomego pochodzenia.

   

  Wniosek? Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał swojej drukarki, stawiaj na oryginalne tonery Sharp i nie eksperymentuj z marnej jakości zamiennikami, od których roi się na aukcjach internetowych. To się po prostu nie opłaca.

   

  Szukasz toneru do swojej drukarki Sharp? Sprawdź ofertę ale.pl! Gwarantujemy bardzo dobre ceny i wsparcie w doborze odpowiedniego podzespołu. Skontaktuj się z nami – nasza pomoc nic nie kosztuje!

 • Xerox

  Lubisz rozsądne inwestycje? Wybierz oryginalny toner Xerox!

   

  Xerox to jedna z najsilniejszych marek w branży producentów urządzeń biurowych. Drukarki tej firmy uchodzą za bardzo dobrze wykonane, wydajne i przede wszystkim niedrogie w eksploatacji. Nie ma zatem logicznego uzasadnienia dla stosowania marnej jakości zamienników. Najlepszym wyborem do Twojej drukarki jest oryginalny toner Xerox. To mądra inwestycja, która ma solidne uzasadnienie ekonomiczne.

   

  Oryginalny toner Xerox – więcej wydruków w cenie

   

  Powszechnie wiadomo, że na koszty eksploatacji drukarki laserowej składa się przede wszystkim częstotliwość wymiany toneru. Pod tym względem oryginalny toner Xerox jest po prostu najlepszą inwestycją. Porównanie jego wydajności do tej, jaką oferują marne zamienniki, jest miażdżące dla tych drugich. Spotkaliśmy się z przypadkami, gdy zamiennik z portalu aukcyjnego nie zbliżył się nawet do 20% wydajności oryginału. Czy są Ci potrzebne dodatkowe argumenty?

   

  Bardzo ważną kwestią jest bezawaryjna praca drukarki. Sprzęt Xerox należy do tych z górnej półki, co oczywiście wiąże się z koniecznością wydania sporej sumy na zakup urządzenia. Niezbyt rozsądnie jest zatem stosować zamienniki niewiadomego pochodzenia, które mogą spowodować awarię sprzętu lub nawet zmusić do jego wymiany.

   

  Oryginalny toner Xerox jest mądrym wyborem. Gwarantuje pełną kompatybilność z drukarką, brak problemów z montażem, bardzo długi okres eksploatacji i znakomitą jakość wydruków. Jeśli zależy Ci na tych korzyściach, nie masz się nad czym zastanawiać.

   

  Sklep ale.pl to jeden z największych sprzedawców oryginalnych tonerów Xerox. Posiadamy szeroki wybór modeli do poszczególnych drukarek producenta. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze toneru, skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowego, profesjonalnego doradztwa.

 • Pozostałe

  Wybieraj oryginalne tonery do drukarek laserowych!

   

  Drukarki laserowe niemal zmiotły z rynku niegdyś bardzo popularne modele atramentowe. Wynika to z faktu, że są szybsze, tańsze w eksploatacji i bardziej precyzyjne. Nie bez znaczenia są także rozsądne koszty druku, na co zwracają uwagę przede wszystkim firmy, czyli użytkownicy intensywnie korzystający z drukarek. Podstawowym warunkiem docenienia wszystkich tych zalet jest jednak stosowanie oryginalnych tonerów do drukarek laserowych. Przekonaj się, dlaczego warto to robić.

   

  Oryginalne tonery do drukarek laserowych – pełna zgodność z urządzeniem

   

  Największą zaletą kupowania oryginalnych tonerów do drukarek laserowych jest gwarancja, że podzespół będzie idealnie pasować do urządzenia. Z zamiennikami bywa niestety różnie, czego efektem może być nawet kosztowna awaria sprzętu. Oryginał to oryginał – pasuje i już. Wystarczy wyjąć toner z opakowania i umieścić w drukarce, aby móc od razu zacząć pracę. Bez kombinowania i brudzenia sobie rąk.

   

  Wydajność

   

  To bardzo ważny argument przemawiający za wyborem oryginalnego toneru do drukarki laserowej. Wielu użytkowników zwraca uwagę wyłącznie na cenę podzespołu, nie zastanawiając się, z czego ona wynika. Tymczasem chodzi właśnie o wydajność. Oryginalny toner pozwoli na wydrukowanie o wiele większej liczby stron niż marny zamiennik.

   

  Jeśli podliczymy koszty częstej wymiany zamiennika, koszty przesyłki i czas oczekiwania na podzespół, to okaże się, że oryginały wcale nie są takie drogie.

   

  Nie może także zapominać o jakości. Wyłącznie oryginalny toner do drukarki laserowej gwarantuje jakość wydruków deklarowaną przez producenta urządzenia. Ma to ogromne znaczenie w przypadku druku komercyjnego.

   

  W sklepie ale.pl oferujemy oryginalne tonery do drukarek laserowych wszystkich czołowych producentów, a także do mniej popularnych modeli. W tej kategorii znajdziesz tonery m. in. do urządzeń Panasonic czy Toshiba. Potrzebujesz pomocy w dobraniu podzespołu? Skontaktuj się z nami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 451 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 451 elementów