Czytniki

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Czytniki e-booków: dla tych, którzy nie chcą się rozstawać z lekturą

 

Według statystyk tylko co trzeci Polak czyta książki. Najczęstszą wymówką jest brak czasu. Mamy wielką nadzieję, że Ciebie to nie dotyczy. W XXI wieku możesz czytać jak chcesz i gdzie tylko chcesz. Bardzo pomocne są w tym czytniki e-booków. W sklepie Ale.pl oferujemy najlepsze urządzenia, które nigdy Cię nie zawiodą i dadzą Ci dużą satysfakcję z lektury.

 

Czym charakteryzują się dobre czytniki e-booków?

 

Wybierając czytnik e-booków zwróć uwagę na przekątną ekranu. To bardzo ważne, ponieważ im większy ekran, tym wyższy komfort czytania. Sam ekran musi być oczywiście dotykowy i wykonany w technologii e-papieru. Dzięki temu Twoje oczy będą się wolniej męczyć – zupełnie jakbyś czytał klasyczną książkę.

 

Kolejnym ważnym kryterium jest podświetlenie ekranu. Pozwoli Ci ono czytać nawet po zmroku i bez konieczności zapalania światła – przyda się, jeśli osoba śpiąca z Tobą w pokoju woli w tym czasie odpoczywać.

 

Dobry czytnik e-booków umożliwia odczytywanie plików w różnych popularnych formatach. Zwróć na to uwagę, aby nie być skazanym na kupowanie książek w określonym formacie. Polecamy także wybór urządzenia z systemem operacyjnym Android, co pozwoli Ci korzystać z zewnętrznych aplikacji i tym samym rozszerzyć funkcjonalność czytnika.

 

Czytnik e-booków musi się charakteryzować wydajnym procesorem, aby otwieranie książek i przewracanie stron odbywało się płynnie i bez niepotrzebnych zacięć. Ważnym kryterium jest również duża ilość wbudowanej pamięci – dzięki temu możesz przechowywać mnóstwo książek i nie musisz korzystać z zewnętrznych nośników.

 

Czy tablet może zastąpić czytnik e-booków?

 

Absolutnie nie! Długotrwałe czytanie tekstu na ekranie tabletu jest męczące dla wzroku, dlatego jeśli chcesz mieć wygodny dostęp do swoich ulubionych książek w podróży czy na wakacjach, to jedynym słusznym wyborem jest dobry czytnik e-booków.

 

W sklepie ale.pl oferujemy czytniki e-booków renomowanej marki inkBOOK, które zbierają bardzo dobre recenzje użytkowników.

 

#aleblog