Epson

Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

Oryginalne tusze Epson – i wszystko pasuje!

 

Drukarki Epson przez wielu są uznawane za jedne z najlepszych w klasie ekonomicznej. Producent może się poszczycić nie tylko doskonałą jakością swoich urządzeń, ale także przystępnymi kosztami ich eksploatacji, co ma ogromne znaczenie dla użytkowników. W ale.pl kupisz oryginalne tusze Epson w bardzo dobrej cenie, co pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości Twojej drukarki i zagwarantować sobie najwyższą jakość wydruków.

 

Czym oryginalne tusze Epson różnią się od tanich zamienników?

 

Przede wszystkim jakością. Wystarczy to pokazać na konkretnym przykładzie. Oryginalny tusz Epson (czarny) przeznaczony do domowej drukarki producenta, umożliwia wydrukowanie około 800 stron A4. Zamiennik renomowanego producenta jest mniej wydajny o około 200 stron. Z kolei tani zamiennik „od majfrenda” w porywach osiągnie 200-300 stron wydruku. Różnica jest kolosalna.

 

Pamiętajmy, że nie chodzi tylko o suche liczby. Mało wydajny tusz to po prostu kłopot dla użytkownika, który znów musi poświęcić czas na zamówienie nowego tuszu, odebranie przesyłki, umieszczenie tuszu w drukarce lub napełnienie zbiorniczków itd. Czy nie lepiej kupić oryginalny tusz Epson i mieć spokój na długi czas? W przypadku użytkowników domowych limit 800-900 stron osiąga się po około roku. Naprawdę nie ma zatem sensu, aby za wszelką cenę oszczędzać na tuszach.

 

Poza tym warto zwrócić uwagę na fakt, iż oryginalne tusze Epson zawsze w 100% pasują do konkretnej drukarki. Z zamiennikami bywa bardzo różnie, przez co urządzenie może nie działać prawidłowo lub szybko wymagać serwisu. A to znów oznacza koszty.

 

W ale.pl oferujemy oryginalne tusze do większości drukarek Epson: zarówno domowych, jak i profesjonalnych. Nie znalazłeś tuszu do swojego urządzenia? Skontaktuj się z nami!

#aleblog