Pozostałe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Oryginalne tusze do drukarek: to się po prostu opłaca!

 

Wielu użytkowników drukarek zastanawia się, czy naprawdę jest sens inwestować w oryginalne tusze, skoro rynek obfituje w całkiem niezłe zamienniki w znacznie atrakcyjniejszych cenach? Odpowiedź nie jest taka prosta. Faktem jest jednak, że oryginalne tusze do drukarek są znacznie rozsądniejszym wyborem i to z kilku ważnych powodów. Poznaj je i podejmij mądrą decyzję!

 

Oryginalne tusze do drukarek gwarantują najwyższą jakość wydruków

 

I z tym argumentem nie można w ogóle dyskutować. Wyłącznie oryginalne tusze do drukarek zapewnią Ci jakość, jaką zadeklarował producent urządzenia. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia chociażby firm, które przekazują wydrukowane dokumenty i oferty kontrahentom oraz klientom.

 

Bezawaryjna praca drukarki

 

Drukarki, szczególnie te z wyższej półki, są dość drogim sprzętem. Nie warto zatem eksperymentować ze stosowaniem tuszy niewiadomego pochodzenia, które mogą zapychać dysze a nawet doprowadzić do poważnej awarii urządzenia. Wówczas szybko zapomnisz o oszczędnościach i będziesz liczyć wyłącznie straty związane z koniecznością naprawy lub nawet wymiany drukarki.

 

Wydajność

 

Zamiennik: 200 stron. Oryginał: 1000 stron. Tak, wśród tuszy oferowanych na rynku występują nawet tak drastyczne różnice w wydajności! Zastanów się więc, czy naprawdę chcesz co kilka tygodni wymieniać tusze, marnować czas, tracić nerwy z powodu tego, że urządzenie nie może pracować.

 

Wyłącznie oryginalne tusze do drukarek zapewniają wydajność na poziomie, jaką zadeklarował producent. Owszem, kosztują więcej, ale ta różnica ma solidne uzasadnienie.

 

W ale.pl oferujemy oryginalne tusze do drukarek wszystkich czołowych producentów. W tej kategorii znajdziesz m. in. tusze do drukarek włoskiej firmy Olivetti. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych tuszy, skontaktuj się z nami.

#aleblog