Wybierz oryginalny toner Dell!

 

To kategoryczne wezwanie w tytule nie wzięło się z niczego. Jako wieloletni sprzedawca akcesoriów do drukarek doskonale wiemy, że osoby szukające przede wszystkim jakości i wydajności, nie mogą stawiać na półśrodki. Oryginalny toner Dell to zdecydowanie najlepszy wybór do Twojej drukarki laserowej amerykańskiego producenta. Przekonaj się, co dzięki temu zyskujesz i sprawdź ofertę tonerów Dell w sklepie ale.pl!

 

Oryginalny toner Dell to gwarancja wydajności

 

Drukarki laserowe amerykańskiej firmy mają jedną bardzo ważną cechę: są oszczędne i osiągają świetne wyniki liczby wydrukowanych stron. Oczywiście warunkiem jest stosowanie oryginalnych tonerów Dell. To się po prostu opłaca, ponieważ wydając nieco więcej, możesz jednocześnie liczyć na wydajność większą o co najmniej 30% w porównaniu do markowych zamienników i o 50% w porównaniu do zamienników najniższej jakości.

 

Jeśli prowadzisz firmę i drukarka jest jednym z najbardziej eksploatowanych urządzeń w Twoim biurze, nie ma sensu łasić się na tanie zamienniki i ryzykować konieczność bardzo częstej wymiany toneru.

 

Spasowanie

 

Oryginalny toner Dell na 100% pasuje do Twojej drukarki i to ważny argument dla tych, którzy dbają o sprzęt i chcą, aby służył jak najdłużej. W przypadku stosowania tanich zamienników niestety bywa z tym różnie. Znamy przypadki skrajnego niedopasowania toneru do urządzenia, co skończyło się uszkodzeniem drukarki i kosztowną naprawą. Oryginalne tonery Dell są gwarancją, że do takiej sytuacji nie dojdzie.

 

Na koniec wspomnijmy o jakości wydruku, co dla wielu osób ma kluczowe znaczenie. Tylko oryginalny toner Dell daje Ci pewność, że drukarka pracuje w optymalnym zakresie swoich możliwości i pokazuje, na co ją stać. Jest to niezwykle istotne w sytuacji, gdy drukujesz w kolorze, np. zdjęcia czy grafiki promocyjne.

 

W sklepie ale.pl znajdziesz szeroki wybór oryginalnych tonerów Dell. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego modelu do swojej drukarki, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady.

#aleblog