Oryginalne tonery Epson – gwarancja jakości

 

Drukarki firmy Epson należą do najpopularniejszych i najbardziej docenianych urządzeń na świecie. Są szczególnie chętnie wybierane przez firmy, które podkreślają niskie koszty eksploatacji i bardzo wysoką jakość wydruków. Aby jednak móc w pełni cieszyć się możliwościami sprzętu tej marki, niezbędne jest korzystanie z oryginalnych tonerów Epson. Na szczęście ich ceny są bardzo rozsądne, co poddaje w wątpliwość sens stosowania tanich zamienników.

 

Dlaczego warto wybierać oryginalne tonery Epson?

 

Powód numer jeden to kompatybilność. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się już kupić toner innej firmy, który okazał się marnym zamiennikiem i nie pasował idealnie do Twojego drukarki. To oznacza, że sprzęt nie wykorzysta w pełni swoich możliwości, a w skrajnym przypadku może nawet ulec awarii. Wówczas wszystkie oszczędności z tytułu zakupu zamiennika przestają mieć znaczenie, bo niesprawna drukarka jest poważnym problemem dla każdej firmy.

 

Kolejna kwestia to oczywiście jakość wydruków. Tylko oryginalne tonery Epson gwarantują zadrukowanie kartek w jakości zgodnej z deklaracjami producenta. O ile w przypadku wydruków czarno-białych ma to mniejsze znaczenie, o tyle drukowanie w kolorze powinno już odbywać się na odpowiednim poziomie.

 

Oryginalne tonery Epson to także najwyższa wydajność. W porównaniu do najtańszych zamienników różnica potrafi sięgnąć 50%, co oznacza, że wydając na toner 30% mniej, tak naprawdę stracisz 20% pieniędzy. Konieczność częstszej wymiany tonerów jest także dość frustrująca i niepotrzebnie dezorganizuje pracę firmy.

 

Nie ma zatem wątpliwości, że inwestycja w oryginalne tonery Epson jest rozsądna, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę naprawdę atrakcyjne ceny akcesoriów. W sklepie ale.pl znajdziesz tonery do wszystkich popularnych modeli drukarek laserowych Epson. Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego toneru? Skontaktuj się z nami!

#aleblog