Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych – sprawdź ofertę Ale.pl

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych to coraz częstszy sposób na wyposażenie firmy lub biura w niezbędne akcesoria biurowe jak najniższym kosztem. To znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają własną działalność i nie stać ich na zakup drogich urządzeń wielofunkcyjnych lub samodzielnych drukarek, kserokopiarek czy faksów. To właśnie ich potrzebom naprzeciw wychodzi Ale.pl oferując, atrakcyjny leasing urządzeń wielofunkcyjnych dla firm. Sprawdź koniecznie, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty - inteligentne drukowanie.

Urządzenie wielofunkcyjne – czym jest?

Mianem urządzenia wielofunkcyjnego określa się sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalność drukarki, kserokopiarki, skanera i faksu. Istnieją modele, które mogą pracować samodzielnie, ale zazwyczaj są podłączone do komputera. W ofercie sklepów znaleźć można urządzenia wielofunkcyjne wyposażone w drukarki atramentowe lub laserowe, kolorowe lub monochromatyczne.

Po urządzenia wielofunkcyjne często sięgają biura i firmy. Ich atutem jest przede wszystkim bogata funkcjonalność. Zakupując jeden sprzęt, inwestujemy tak naprawdę w cztery różne. Często taka inwestycja jest też tańsza, niż gdybyśmy mieli kupić każde urządzenie z osobna. Mimo to urządzenia wielofunkcyjne nadal należą do dość drogich akcesoriów biurowych i wymagają dużych nakładów finansowych Nie każde przedsiębiorstwo na nie stać, zwłaszcza na początku działalności. Alternatywą dla zakupu urządzenia wielofunkcyjnego jest jego dzierżawa.

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych dla firm – dlaczego warto?

Ale.pl świadczy kompleksowe usługi dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych dla firm. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, a do tego posiada dodatkowe plusy. Głównym atutem jest stała opłata za leasing urządzenia wielofunkcyjnego. Do tego dochodzą koszty wykonanych wydruków. Zapłacisz jednak tylko za to, co wydrukujesz lub skserujesz, żadnych kosztów dodatkowych. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza, że w jego ramach mieści się także dostarczenie wszelkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych do biura.

Urządzenia wielofunkcyjne z drukarką laserową i inne – wynajem

Decydując się na wypożyczenie urządzenia wielofunkcyjnego od Ale.pl, masz również zagwarantowany kompleksowy serwis. Nasi specjaliści zadbają o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu, dokonają okresowych przeglądów, a w razie awarii od razu wymienią urządzenie na nowe. W przypadku dzierżawy urządzenia wielofunkcyjnego nie musisz więc bać się, że sprzęt się popsuje. Nie musisz też pamiętać o przeglądach, wymianie części czy dostarczeniu materiałów eksploatacyjnych. Specjaliści Ale.pl zrobią to za Ciebie. Dzięki temu wynajem urządzeń wielofunkcyjnych dla firm to rozwiązanie tanie, wygodne i skuteczne.

Zanim zdecydujesz się na dzierżawę urządzenia wielofunkcyjnego dla Twojej firmy, skontaktuj się ze specjalistami Ale.pl. Przeprowadzimy dla Ciebie gruntowny audyt wydruku i kopii w Twoim biurze, by dostosować najlepszy sprzęt do potrzeb przedsiębiorstwa. Ustalimy też najbardziej optymalny pakiet. Z nami drukowanie i kserowanie w twojej firmie stanie się tanie i wygodne, jak nigdy dotąd.

#aleblog