nowość Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows Zobacz większe

Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows

CorelDRAW Essentials 2024 Projektuj dla przyjemności, korzystając z łatwego w obsłudze oprogramowania do projektowania graficznego. Twórz przyciągające uwagę plakaty, wizytówki, obrazki do serwisów społecznościowych i nie tylko.

ilość dostępnych produktów: 1

Producent: Corel

CDE2024MLMBEU

Nowy produkt

568,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows

Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows


CorelDRAW Essentials 2024 Projektuj dla przyjemności, korzystając z łatwego w obsłudze oprogramowania do projektowania graficznego. Twórz przyciągające uwagę plakaty, wizytówki, obrazki do serwisów społecznościowych i nie tylko.

Ulepszenie! Importowanie/eksportowanie plików
Nowość! Obsługa plików WebP zapewniająca szerszą zgodność ze stronami internetowymi i zoptymalizowane tworzenie obrazków
Ulepszenie! Znaczne udoskonalenia jakości produktu

Realizuj pomysły łatwo i stylowo
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem, czy zajmujesz się tym od dawna, pakiet CorelDRAW Essentials pozwoli Ci sprawnie opracowywać atrakcyjne projekty.

Łatwe w użyciu narzędzia twórcze
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem, to wszechstronne oprogramowanie do tworzenia ilustracji wektorowych pozwoli Ci szybko i pewnie opracowywać plakaty, kartki z życzeniami, wizytówki, kalendarze i nie tylko.

Grafika wektorowa
Przekształcaj podstawowe linie i kształty w prace graficzne. Uzyskuj różne krzywe dzięki wszechstronnym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania.

Układ stron
Twórz układy zaproszeń, kolaży, dokumentów wielostronicowych i nie tylko. Używaj linijek, siatek i prowadnic ułatwiających uporządkowanie obiektów i ich precyzyjne rozmieszczenie.

Edycja zdjęć
Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki narzędziom do edycji zdjęć programu Corel PHOTO-PAINT Essentials, którego działanie bazuje na warstwach.

Typografia
Dodawaj elementy typograficzne do każdego projektu dzięki łatwym w użyciu narzędziom tekstowym. Dobieraj efekty tekstowe, aby dodać finalnemu projektowi atrakcyjności.

Zarządzanie obiektami
Możesz kontrolować każdy element dokumentu, korzystając z przydatnego okna dokowanego Obiekty, które służy do ukrywania obiektów, zmiany ich nazwy, wyszukiwania i zmiany kolejności ułożenia warstw. Okno dokowane Właściwości obiektu umożliwia zarządzanie formatowaniem obiektów, wypełnieniami i innymi ustawieniami.

Kolory, wypełnienia i przezroczystości
Możesz z łatwością dobierać kolor wypełnień i konturów przy pomocy próbek kolorów oraz generować kolory na podstawie harmonii kolorów. Zmieniaj przezroczystość obiektu i wypełniaj go m.in. deseniem lub gradientem.

Łatwe przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej
Korzystaj z funkcji QuickTrace, aby jednym kliknięciem przekształcać mapy bitowe do postaci wektorowej w aplikacji do tworzenia ilustracji i układu stron.

Zgodność z popularnymi formatami plików
Z łatwością importuj, eksportuj i udostępniaj projekty zapisane w różnych formatach (PNG, PNG, JPG, PNG, HEIF, WEBP)

Zawarte aplikacje:    

  • CorelDRAW Essentials
  • Corel PHOTO-PAINT Essentials


Kod dostawcy: CDE2024MLMBEU
Rodzaj: Grafika
Wersja: Box
Licencja: Komercyjna
Czas trwania: Licencja wieczysta
Liczba stanowisk / jednostek: Brak ograniczeń
Liczba użytkowników: 1
Architektura: 64-bit
Nośnik: Do pobrania
Wersja językowa: Polska
Wymagania sprzętowe: Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM 8 GB pamięci RAM 3 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne Mysz, tablet lub ekran dotykowy Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi) W celu uzyskania optymalnej wydajności należy korzystać z najnowszych sterowników urządzenia dostarczonych przez producenta. Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Essentials oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Corel CorelDRAW Essentials 2024 Windows

Oceń ten produkt