Garmin Drive Smart 70LMT EU Zobacz większe

Garmin Drive Smart 70LMT EU

Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z funkcjami telefonicznymi- Jasny, 7-calowy ekran urządzenia nawigacyjnego GPS działa w dwóch położeniach i ma funkcję zoomu przez rozciąganie- Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami oraz bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych- Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.- Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący i wydawanie poleceń głosowych urządzeniu nawigacyjnemu (tylko model z mapą całej Europy)- Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc- Personalizowane powiadomienia z telefonu4 umożliwiają wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych i innych alertów aplikacji bezpośrednio na ekranie urządzenia nawigacyjnegoOstrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdówUrządzenie nawigacyjne GPS Garmin DriveSmart ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, co ma zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną.

ilość dostępnych produktów: 0

Producent: Garmin

0753759167400

Nowy produkt

1 245,49 zł

Przepraszamy, obecnie ten produkt nie jest dostępny na stanie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat jego dostępności.

Zapytaj o produkt

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
Garmin Drive Smart 70LMT EU

Garmin Drive Smart 70LMT EU

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis Garmin Drive Smart 70LMT EU


Zaawansowane urządzenie nawigacyjne z funkcjami telefonicznymi
- Jasny, 7-calowy ekran urządzenia nawigacyjnego GPS działa w dwóch położeniach i ma funkcję zoomu przez rozciąganie
- Szczegółowe mapy Europy z bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami oraz bezterminową subskrypcją komunikatów drogowych
- Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link i dostępna bezpośrednio w urządzeniu DRIVE — zawsze, kiedy jej potrzebujesz.
- Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów przez zestaw głośnomówiący i wydawanie poleceń głosowych urządzeniu nawigacyjnemu (tylko model z mapą całej Europy)
- Ostrzeżenia dla kierowcy zwiększające świadomość sytuacyjną, w tym informacje o zbliżaniu się do ostrych zakrętów, stref wokół szkół, obszarów z ograniczeniem prędkości i wielu innych miejsc
- Personalizowane powiadomienia z telefonu4 umożliwiają wyświetlanie połączeń, wiadomości tekstowych i innych alertów aplikacji bezpośrednio na ekranie urządzenia nawigacyjnego

Ostrzeżenia dla kierowcy przydatne podczas codziennych dojazdów
Urządzenie nawigacyjne GPS Garmin DriveSmart ma funkcję ostrzeżeń dla kierowcy, co ma zachęcać do bezpiecznej jazdy i zwiększać świadomość sytuacyjną. Dostępne są ostrzeżenia o ostrych zakrętach, zmianach ograniczeń prędkości, przejazdach kolejowych i przejściach dla zwierząt i wielu innych miejscach. Ponadto urządzenie Garmin DriveSmart powiadamia o jeździe drogą jednokierunkową pod prąd i wysyła ostrzeżenia o zbliżaniu się do stref wokół szkół. Odbieraj informacje o pobliskich kamerach monitorujących prędkość i przejazd na czerwonym świetle5 i miej szansę przygotować się do nagłego zatrzymania ruchu dzięki przychodzącym alertom o korku na drodze. Podczas długiej jazdy ostrzeżenie o zmęczeniu7 podpowiada, kiedy należy zrobić przerwę i po kilku godzinach jazdy sugeruje potencjalne miejsca obsługi podróżnych. Funkcja „Przed tobą” umożliwia łatwe przeglądanie miejsc i głównych celów na trasie, np. granic, bez konieczności opuszczania ekranu mapy.

Mów do urządzenia Garmin DriveSmart
Urządzenie Garmin DriveSmart obsługuje wygodną funkcję nawigacji sterowanej głosem. Steruj urządzeniem Garmin DriveSmart za pomocą głosu, aby móc trzymać ręce na kierownicy (tylko model z mapą całej Europy).

Rozbudowane funkcje telefoniczne
Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin DriveSmart, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący i otrzymywać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na wyświetlacz urządzenia Garmin DriveSmart. Odbieraj połączenia, wiadomości tekstowe, przypomnienia z kalendarza bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, aby sięgnąć po telefon. Skoncentruj się na jeździe, utrzymując łączność dzięki spersonalizowanym powiadomieniom z telefonu, które są w wygodny sposób wyświetlane bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego. Aby otrzymywać informacje w czasie rzeczywistym, np. o utrudnieniach w ruchu i pogodzie, pobierz aplikację mobilną Smartphone Link, która umożliwi połączenie urządzenia nawigacyjnego GPS Garmin DriveSmart ze zgodnym smartfonem.

Nasze najlepsze rozwiązania do unikania utrudnień drogowych
Usługa aktualnych informacji drogowych firmy Garmin przesyłanych przez aplikację Smartphone Link pozwala zwiększyć zasięg komunikatów drogowych, kiedy tylko tego potrzebujesz*. Teraz już nie musisz stać w korku bez względu na to, czy jego przyczyną są roboty drogowe, wypadek, czy godziny szczytu — możesz też unikać poważnych zagrożeń, takich jak wjazd w drogę jednokierunkową pod prąd. Częstotliwość aktualizacji informacji co 1 minutę sprawia, że zawsze wiesz, gdzie są opóźnienia i jak długo trwają, a dzięki wyznaczonej przez urządzenie alternatywnej trasie możesz zachować spokój i kontrolę nad sytuacją. Usługa aktualnych informacji drogowych jest sterowana głosem, co oznacza, że reaguje na wymawiane polecenia (tylko model z mapą całej Europy).  Wystarczy sparować zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin z telefonem za pomocą technologii Bluetooth. Nie musisz się martwić o pakiet transferu danych, ponieważ korzystanie z usługi nie wymaga tetheringu. (W niektórych krajach konieczna może być subskrypcja; zobacz mapę zasięgu). Oprócz aktualnych komunikatów drogowych firmy Garmin uzyskaj dodatkową, bezpłatną i bezterminową subskrypcję usługi unikania utrudnień drogowych, dostępną od razu po wyjęciu z pudełka dzięki systemowi RDS-TMC. Funkcja działa przez tradycyjne analogowe radio FM i przekazuje informacje o opóźnieniach i alternatywnych trasach.
* Ulepszony zasięg poza lokalizacjami TMC w porównaniu ze standardowymi usługami komunikatów drogowych dzięki wykorzystaniu ulepszonej technologii pozycjonowania i standardu TPEG. TPEG to protokół przesyłania informacji o ruchu drogowym nowej generacji, który zapewnia najwyższą specyfikację transmisji zaawansowanych informacji o ruchu drogowym o zasięgu globalnym.

Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych
Urządzenie Garmin DriveSmart zapewnia nowy wymiar „szczegółowych, wymawianych wskazówek” dzięki funkcji Garmin Real Directions™, czyli łatwym w zrozumieniu wskazówkom dojazdu, które prowadzą niczym przyjaciel, wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną (np. „za czerwonym budynkiem skręć w prawo” lub „za restauracją McDonald's skręć w lewo”). Ma fabrycznie załadowane miliony nowych i popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare®.

Dokładnie wiesz, gdzie masz się udać
Funkcja Direct Access ułatwia nawigację do wybranych złożonych celów podróży, takich jak lotniska czy centra handlowe, dzięki temu, że pozwala wyszukać miejsca w obrębie większego kompleksu. Podczas podróży na zakupy funkcja ta zapewnia dodatkowe informacje o konkretnych sklepach detalicznych znajdujących się w centrum handlowym. Na przykład: „Przybycie do centrum handlowego Lakeside. Sklep Debenhams znajduje się wewnątrz centrum handlowego, na górnym piętrze”.

Łatwiejsze i szybsze wyszukiwanie
Urządzenie Garmin DriveSmart ma pole wyszukiwania, które umożliwia wyszukiwanie adresów i milionów punktów szczególnych (POI). Wystarczy wprowadzić kategorię (np. „pizza”), cały adres lub nazwę („Starbucks”), a urządzenie Garmin DriveSmart szybko wyświetli rezultaty wyszukiwania. W przypadku popełnienia błędu literowego urządzenie Garmin DriveSmart podaje wiele wyników wyszukiwania, które brzmią podobnie do wprowadzonego hasła.

Kompleksowe zarządzanie urządzeniem
Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Garmin DriveSmart. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych pozycji z urządzeń i do urządzeń oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i pojazdów. Jakość danych mapy decyduje o prawdopodobieństwie dotarcia do celu i zgubienia drogi. Urządzenie Garmin korzystające z wysokiej jakości mapy HERE będzie dostarczać Ci informacji, których akurat najbardziej potrzebujesz. Oszczędzi Ci też nerwów podczas jazdy, skutecznie unikając opóźnień i skracając czas przesiedziany w samochodzie.EAN: 0753759167400
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 020-00060-28
Przeznaczenie: samochód
Przekątna ekranu: 7''
Pozostałe parametry wyświetlacza: - Typ wyświetlacza: Kolorowy wyświetlacz TFT WVGA z białym podświetleniem - Wymiary wyświetlacza, szer. x wys: 15.3 x 8.5 cm; przekątna 7" (17.6 cm)- Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys: 800 × 480 piksele
Czytnik kart pamięci: Tak
Typ kart pamięci: microSD
Standard pamięci SD / CF: Brak danych
Złącze anteny: TMC
Pozostałe złącza we/wy: USB 2.0
Bluetooth: Tak
Mapy: Europa
Szczegółowe informacje o mapach: - Fabrycznie załadowane mapy ulic (Cała Europa)- Zawiera dożywotnią aktualizację map: Tak- Gwarancja nüMaps: Tak
Bateria: - Bateria litowo-jonowa- Czas działania baterii: Do 1 godz. - Bardzo czuły czujnik
Wymiary: 18.9 x 11.1 x 2. cm
Waga: 306 g
Funkcje: - Wymowa nazw ulic (np. „Skręć w ulicę Dębową za 200 m”)- Nawigacja sterowana głosem (obsługa urządzenia przy użyciu poleceń głosowych) brak języka polskiego- Zgodność z radiowymi komunikatami drogowymi- Dożywotnie aktualizacje informacji o utrudnieniach drogowych traffic (otrzymuj darmowe dożywotnie aktualizacje traffic)- Asystent pasa ruchu (wskazuje prawidłowy pas ruchu) - Widok skrzyżowań (wyświetla znaki skrzyżowań)- Unikanie tras (autostrad, dróg płatnych itp.) - Technologia Bluetooth®- Wskaźnik ograniczenia prędkości (wyświetla ograniczenie prędkości dla większości głównych dróg w USA i Europie) - Usługi – zjazd z autostrady (informuje o zbliżaniu się do usług podczas jazdy na autostradzie)  - Planowanie podróży- Dziennik podróży- Bluetooth Smart (BLE)- Powiadomienia z telefonu- Usługa rozpoznawania punktów orientacyjnych Garmin Real Directions™- Punkty szczególne Foursquare
Akcesoria w zestawie: - Garmin DriveSmart 70LMT EU- Bezterminowa subskrypcja map i komunikatów drogowych (informuje o niej oznaczenie „LMT” umieszczone na pudełku po numerze modelu)- Antena komunikatów drogowych / przewód zasilający z gniazda zapalniczki- Uchwyt samochodowy z przyssawką- Kabel USB- Skrócony podręcznik użytkownika

#aledostawy

Kurier

Kurier 0,00 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie Garmin Drive Smart 70LMT EU

Oceń ten produkt