Regulamin konkursu "Ustrzel myszkę z gwiazdą reprezentacji!"

1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest sklep ale.pl Mariusz Zieliński.
2. Konkurs ma miejsce na tablicy fanpage sklepu ale.pl.
3. Konkurs trwa od wtorku (03.10.2017) do czwartku (05.10.2017) do godz. 18:00.
4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada prawdziwe konto na Facebooku i ma ukończone 18 lat (w przypadku osób młodszych (powyżej 13 roku życia), obowiązuje zgoda rodzica, lub prawnego opiekuna na udział w konkursie).
5. Zasady konkursu polegają na wytypowaniu pierwszego polskiego strzelca w meczu Polska-Armenia w komentarzu postu konkursowego. Wśród osób, które poprawnie wskażą pierwszego polskiego strzelca, zostanie wybrana liczba zwycięzców równa ilości strzelonych bramek przez polską reprezentację.
6. Osoby, które dodadzą więcej, niż jeden komentarz konkursowy (zawierające większą liczbę imion i nazwisk polskich piłkarzy niż 1) automatycznie zostają zdyskwalifikowani.
7. Zwycięzcy zostaną podani na tablicy fanpage'u sklepu ale.pl nie później, niż do dnia 12.10.2017, a wysyłka nagrody zostanie nadana do 5 dni od nadesłania przez zwycięzcę danych.
8. Nagrodę stanowi wybrana myszka przewodowa z wizerunkiem polskiego reprezentanta (do wyboru: Artur Boruc, Łukasz Piszczek, Arkadiusz Milik, Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny (ilość wszystkich modeli ograniczona!)). Liczba sztuk nagrody zależna jest od wyniku meczu - ilość myszek jest równa liczbie zdobytych goli przez reprezentację Polski.
9. Osoba wytypowana jako zwycięzca jest zobowiązana do napisania na fanpage'u sklepu ale.pl (za pośrednictwem wiadomości prywatnej) prawdziwych danych potrzebnych do przesyłki (które zostaną wykorzystane jedynie do celów wysłania nagrody).
10. Każdy dodany komentarz traktowany jest jako akceptacja powyższego regulaminu.
11. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.