Regulamin konkursu "Pożegnanie Artura Boruca"

konkurs Pożegnanie Artura Boruca

1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest sklep ale.pl Mariusz Zieliński.
2. Konkurs ma miejsce na tablicy fanpage sklepu ale.pl.
3. Konkurs trwa od wtorku (10.11.2017) do środy (17.11.2017).
4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada prawdziwe konto na Facebooku i ma ukończone 18 lat (w przypadku osób młodszych (powyżej 13 roku życia), obowiązuje zgoda rodzica, lub prawnego opiekuna na udział w konkursie).
5. Zasady konkursu polegają na udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe: "Ile bramek w swojej karierze strzelił Artur Boruc?". Wśród osób, które udzielą odpowiedzi na pytanie konkursowe, zostaną wybrane cztery, które odpowiedziały na pytanie, w komentarzu posta konkursowego na tablicy sklepu ale.pl.
6. Osoby, które dodadzą więcej, niż jeden komentarz konkursowy (zawierający odpowiedź na pytanie konkursowe) automatycznie zostają zdyskwalifikowani.
7. Zwycięzcy zostaną podani na tablicy fanpage'u sklepu ale.pl nie później, niż do dnia 24.11.2017, a wysyłka nagrody zostanie nadana do 5 dni od nadesłania przez zwycięzcę danych.
8. Nagrodę stanowią myszka przewodowa z wizerunkiem Artura Boruca firmy Modecom.
9. Osoba wytypowana jako zwycięzca jest zobowiązana do napisania na fanpage'u sklepu ale.pl (za pośrednictwem wiadomości prywatnej) prawdziwych danych potrzebnych do przesyłki (które zostaną wykorzystane jedynie do celów wysłania nagrody).
10. Każdy dodany komentarz traktowany jest jako akceptacja powyższego regulaminu.
11. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.