MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała

MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała

ilość dostępnych produktów: 4

Producent: MODECOM

KOMCPOD0BREEZE2

Nowy produkt

409,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dodaj do listy życzeń

napisz opinię

Zapytaj o produkt
MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała

MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Opis MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała


Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi

WYBIERZ PO PROSTU TO, CO CI SIĘ PODOBA
MODECOM Breeze ARGB Flow Midi to obudowa komputerowa przeznaczona do zbudowania wszechstronnego i uniwersalnego komputera osobistego. Tworząc bryzę za główny cel postawiliśmy optymalny obieg powietrza oraz łatwość i przyjemność z montażu, a w dalszej perspektywie modernizacji komputera. Odnajdą się tu zarówno osoby zaczynające przygodę z komputerami, jak i zaprawieni w boju użytkownicy. Zainstalowaliśmy aż cztery wentylatory 140 mm (trzy na froncie i jeden z tyłu) z podświetleniem ARGB i ringami LED, ukazując w najlepszym świetle zainstalowane komponenty. Ale to nie wszystko. Otrzymujesz jeszcze w standardzie kontroler wentylatorów oraz praktyczne rozwiązania dla utrzymania komputera w czystości, jak m.in. wygodnie demontowany frontowy panel z filtrem przeciwkurzowym. Zresztą filtrów jest tu więcej znajdziesz je na spodzie obudowy oraz na panelu górnym. Panel boczny natomiast zrobiliśmy z hartowanego szkła i umieściliśmy go na zatrzaskach. Zrobiliśmy wszystko, aby wdrożone rozwiązania po prostu Ci się podobały.

ZIMNO? TAK POWINNO BYĆ!
W obudowie zainstalowane zostały cztery 140 milimetrowe wentylatory ARGB. Trzy z nich, zamontowane na froncie, wtłaczają powietrze do wnętrza komputera, natomiast jeden, zamontowany na panelu tylnym, ma za zadanie wydmuchiwać gorące powietrze na zewnątrz. To rozwiązanie zapewnia chłodną pracę komputera, niezależnie od realizowanych przez komputer procesów i działań. Możliwości rozbudowy o dodatkowe chłodzenie powietrzne jest tu sporo. Oprócz zamontowanych już wentylatorów, można we własnym zakresie zainstalować dwa wentylatory 120 mm lub 140 mm na górze oraz dwa 120 mm na tunelu zasilacza.

PANEL BOCZNY NA ZATRZASKI
Panel boczny z hartowanego szkła montowany jest na wygodne zatrzaski. Nie musisz odkręcać śrubek za każdym razem gdy potrzebujesz wymienić jakąś część w komputerze lub wyczyścić wnętrze. Jednocześnie poniżej wysokości zdejmowanej szyby, metalowa część elementu konstrukcji jest wentylowana, zapewniając jeszcze niższe temperatury pracy komponentów. Wprowadzone rozwiązania mają na celu zmaksymalizować funkcjonalność obudowy.

DLA JAK NAJLEPSZEGO EFEKTU
Za optymalny przepływ powietrza odpowiadają przewiewne panele frontowy i górny. Niewielkie otwory z przodu skutecznie doprowadzają chłodne powietrze, powstrzymując jednocześnie drobinki kurzu, podczas gdy przewiewne elementy z tyłu i na górze odprowadzają ciepło. Oto konstrukcja w której optymalny przepływ powietrza wpływa korzystnie na pracę całego komputera.

ZAGOSPODARUJ SOBIE MIEJSCE
W obudowie MODECOM Breeze zamontujesz 2 dyski twarde. Tylko od Ciebie zależy czy chcesz zamontować je w konfiguracji 1 SSD oraz 1 HDD lub 2 HDD. Wszystkie dyski zamontujesz właśnie w koszyku na dyski twarde, umieszczony w tunelu zasilacza. Jeśli dodasz do tego miejsce na dyski M.2 na płycie głównej, komputer w obudowie MODECOM Breeze stanie się optymalnym magazynem na gry, dokumenty i programy.

KONTROLUJ KONTROLEREM

SKUTECZNA OCHRONA PRZED BRUDEM I KURZEM

A MOŻE TAK W COŚ ZAGRAĆ?
Dobrze zaprojektowane wnętrze obudowy pozwala na montaż wysokiego chłodzenia na procesor (do 175 mm) oraz długich kart graficznych (do 330 mm lub 360 mm w przypadku demontażu wentylatorów). Oto obudowa w której zbudujesz wydajny i nowoczesny komputer do gier.EAN: 5903560981558
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: AT-BREEZE-MG-ARGB-20-000000-0002
Typ obudowy: Midi Tower
Format: ATX
Panel boczny: Szkło hartowane
Podświetlenie obudowy: ARGB
Liczba miejsc montażowych: 2
Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
Miejsca montażowe 2,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 3,5'' wewn.: 2
Miejsca montażowe 3,5'' zewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
Miejsca montażowe 5,25'' zewn.: 0
Moc zasilacza: Brak
Liczba zainstalowanych wentylatorów: 4
Zainstalowane wentylatory: 3 x 140 mm ARGB (przód)
Maksymalna ilość wentylatorów: 8
Opcjonalne wentylatory: 2 x 120/140 mm (góra)
Opcjonalne chłodzenie wodne: 1 x 240 mm (góra)
Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
Maksymalna długość karty graficznej: 360 mm
Maksymalna wysokość chłodzenia CPU: 175 mm
Kolor: Biały
Wymiary: 418  x 230 x 456 mm
Waga: 4.98 kg
Pozostałe parametry: Długość karty graficznej: 330 mm z zainstalowanymi wentylatorami na froncie obudowy 360 mm bez wentylatorów na froncie obudowy

#aledostawy

Kurier

Kurier 12,90 zł

Szybka dostawa!

Kurier - za pobraniem

Kurier - za pobraniem 19,90 zł

Szybka dostawa!

Opinie MODECOM Obudowa Breeze ARGB FLOW Midi biała

Oceń ten produkt